Skocz do zawartości

March to Victory, czyli masz po zwycięstwo [12.01.2013]


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12 stycznia, roku 2013 rozpoczęła się operacja przejęcia Naszej pierwszej bazy o to przebieg tejże akcji.

Akcja rozpoczęła się przed 18 naszego czasu w celu zebrania graczy jak i przygotowania do wymarszu:

Dołączona grafika

O przed 19 nastąpił wymarsz:

Dołączona grafika

Droga do wrogiej bazy:

Dołączona grafika

Tutaj pokazana się część nas:

Dołączona grafika

Tutaj reszta:

Dołączona grafika

Postój na wszystkich oraz przygotowania do ataku:

Dołączona grafika

Zajęcie pozycji:

Dołączona grafika

Ciągły szturm [Ze względu na brak czasu nie było czasu nawet na robienie screenów]

Dołączona grafika

VICTORIA :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Pamiątkowe zdjęcia:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Podziękowania dla:

- Tomeczek

- Krzysiek_Pol

- OBAmaOBA

- Grom

I inni, jeżeli ktoś pamięta innych to napiszcie bo nie zapamiętałem wszystkich :tongue:

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junx/Rip super screeny-miałeś na to czas? Powymieniam jeszcze co pamiętam , ale na początku sprostuje OBAmaOBA-to mój 2 awatar więc to też Mnich :smile: .Tak więc -Wujo oloo - Kuba/Czujny - Miedzian/Miedzianejaja - Trul3/Stas(spóźnialski :tongue: ale zdążył i nawet privata załatwił) - Ogar/Gator - Altru -mafin1 - dopyl - VasiliZajcev - slan1- Andrut - Waldemar - MonkeyR......(maskotka klanu :teehee: ) - shaman - AgnesPL - Ganjah(były lider klanu GROM) - danek(GROM) Flint i jeszcze paru których niestety nie pamiętam ników aaaaaa Stalker48(Rosjanin) .......... Ci którzy grali w sobotę WIELKIE DZIĘKI za wspaniałą bitwę :devil: .

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przez większość czasu akcji byłem w drodze, starając się dotrzeć na miejsce, a nie było łatwo samemu wrócić z Nowej Ziemi, to cały czas słuchałem co się dzieje poprzez TS. Na szczęście zdążyłem wnieść swój udział w ataku :). Zamieszczam kilka pamiątkowych screenów zrobionych po zwycięstwie: post-19-0-72447000-1358102296_thumb.jpg post-19-0-62896000-1358102911_thumb.jpg post-19-0-22182600-1358102310_thumb.jpg post-19-0-44601300-1358102340_thumb.jpg post-19-0-25980100-1358102923_thumb.jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że wielokrotne próby w końcu zakończyły się pełnym sukcesem i mamy własną bazę. A fotki stanowią świetną dokumentacje tego wiekopomnego dzieła :biggrin: Bardzo dobrze Junx że pomyślałeś o dokumentowaniu wydarzeń. W przyszłości każdy może teraz zasiąść w fotelu i dumnie pokazywać wnukom wypłowiałe fotografie ze zwycięskiej potyczki.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.