Skocz do zawartości

Rozszerzone Terytoria/Zona 2010r.


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Расширение Территорий
Autor: tankist
Platforma: Zew Prypeci 1.6.01
Data premiery: 25.11.2010r.
Autor spolszczenia:

 

Opis:

Spoiler

Jest to mod globalny, który dodaje do CoP lokacje z gry CS + Generatory + Przedsionek + Korpus Pokoju. Dodano niedużą linię fabularną opartą na książce..Serce Zony.

Zmiany w rozgrywce i zrównoważenie: broni, mutantów.

Gra dodaje pojazdy: samochody osobowe, ciężarowe, transportery opancerzone, modele pochodzą z różnych modów, głównie OGSE.

Zmiany tekstur wykorzystanych w modzie, dodane tekstury ze wszystkich części gry.

Dodano nowe modele broni, zmieniono właściwości broni które są wykorzystane w modzie..

Jest nowa mapa strefy, istnieją przejścia na wszystkich lokalizacjach..

 

CO ZMIENIONO:

Spoiler

Nowa broń: AK-47, KSVK, PKM, itp.

korekcja starego uzbrojenia;

samochody

Nowe lokalizacje

Nowe zadania;

zrównoważono właściwości artefaktów;

Wykorzystano HUD z AMk;

Odnowiono głosy stalkerów;

Nowa fabuła której celem jest zniszczenie Z- świadomości

Nowe zadanie którego celem jest zdobycie informacje na temat barmana i co się z nim stało;

Dynamiczna wiadomość Vano_Santuri

Możliwość naprawiania i ulepszania sprzętu w : Skadowsku, Bagnach, Agropromie, Prypeci.

Poprawiono zachowania mutantów.

Zmienione parametry amonali.

Zrównoważenia GG przez anomalie i mutanty..

Sacharow, Sidorowicz powrócili do Zony.

Nowa pogoda

W Dolinie Mroku panuje zawsze mgła.

 

 

Screeny:

Spoiler

Your imageYour imageYour imageYour imageYour imageYour image

 

Linki do pobrania:

Spoiler

Mod (Yandex):

 

Źródło:

AP-PRO.RU | Новости Stalker | Скачать моды Stalker | S.T.A.L.K.E.R. 2 | Сталкер моды

Gameru.net – Aplikacje w Google Play

 

 


Nazwa: Зона обр. 2010г.
Autor: tankist
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 25.08.2011r.
Autor spolszczenia:

 

Opis:

Spoiler

Co odróżnia moda od innych modyfikacji i serii S.T.A.L.K.E.R.:

1) Nowy GG

2) Nowa fabuła, która działa na zasadzie: nic nie robisz, nic się nie dzieje. Rozważałem dużo pomysłów, ale ten okazuje się najbardziej logicznym rozwiązaniem. To własnie z powodu tejże zasady przyjdzie wam dużo poprzemieszczać się po lokacjach, być odkrywcą i uczyć się z tego.

3) Rozpoznawalna, ale różniąca się od innych wersji mapa Zony

4) Przeprojektowane parametry fizyczne transportu i broni

5) Rozpoznawalne personaże, które grały wcześniej drugoplanowe role

6) Jedna legenda Zony

7) Dużo niebezpiecznych miejsc, nawet "wycieczka" po CEA-2 wygląda bardziej realistycznie niż ta z Czystego Nieba i jest dużo bardziej niebezpieczna. Wszystko inne jak w modyfikacji "Rozszerzone terytoria"

8) Są pojazdy, nowe kwesty, równoległa fabuła, nowe lokacje, różnorodne zmiany tekstur, konfiguracji i skryptów

Pozostałe zmiany :

Słońce zachodzi prawidłowo, dodano księżyc z AMK 1.4.1, można się łatwiej skradać - stealth poprzez edytowanie plików config.

Artefakty znajdują się nie tylko w anomaliach.

Atmosferyczna konfiguracja pogody: gdy jest ciemno i ponuro za każdym krzakiem może czyhać niebezpieczeństwo, gdy świeci słońce krajobraz może cieszyć oczy.

Obrażenia zadawane GG stały się bardziej realistyczne (pancerz nie zawsze nas ochroni).

Nie ukryjemy się za drewnianymi przeszkodami jeśli wróg strzela z RPK. Są nowe bronie. NPC mogą: wybrać odpowiednią broń w zależności od sytuacji itd.

Globalna mapa: https://yadi.sk/d/kqxPeVpXTrmgW

 

Screeny:

Spoiler

bdb92.jpg349c8.jpg8cc6c.jpg4dabb.jpg

 

Linki do pobrania:

Spoiler

Mod (Yandex):

Część 1: [KLIK]

Część 2: [KLIK]

Część 3: [KLIK]

Patch:

Yandex: [KLIK]

 

Źródło:

AP-PRO.RU | Новости Stalker | Скачать моды Stalker | S.T.A.L.K.E.R. 2 | Сталкер моды

AMK Team

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypakowujesz gamedate. Pliki xrRender przerzucasz do bin i grasz :) Nie przerzucasz natomiast witaminki z bin, wiadomo dlaczego. Zostałem ranny, lekko ranny, zużyłem wszystkie apteczki i bandaże, a krew po woli ale nieubłaganie schodzi i umieram :turned:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można usunąć linki wersji 1.7 z tematu by nie było zamieszania. W poście poniżej jest mowa o jakimś patch, ale nie do końca to rozumiem sens tej wypowiedzi.

Wstawił linki do 1.8 potem pisze o łatce do wczorajszej wersji, a w nazwie pliku jest całkiem inny opis bo wskazuje na patch przejściowy 1.7 na 1.8...

Dziś będzie patch dla 1.8..Proszę odnowienie z 1,8 do wczorajszego..o co tutaj chodzi.?

Описание: Доделан сюжет после глухаря, расставлены smart-terrainы в лагерях, удалён вызов ПЗ и скрипт снятия позици. И далее по мелочи.

Эти 3 ссылки на модификацию-для тех у кого не было ранней версии. Сегодня будет патч для 1.8.

Вот обновление с 1.8 до вчерашнего

http://narod.ru/disk..._2010-1.7z.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czarnobyl za patcha, teraz to co innego :) Znalazłem kolejny bug, gdy zdejmiemy celownik z karabinu i go założymy to go nie ma na karabinie fizycznie, lecz po kliknięciu na ppm mamy normalnie zbliżenie. Po porostu nie wyświetla się na karabinie. // Trochę czasu spędziłem w zonie i modzik mi się bardzo podoba, Nie ma wypadów, przeciwnicy mają sowite zapasy przy sobie, łatwo jest zabijać, strzał w głowę i nie ważne czy kot czy egzo, trup na miejscu. To samo z psami, jeden strzał powala a nie kilogramy ołowiu a mutant w nasza stronę leci. My oczywisci też bardzo szybko tracimy zdrowie co mi bardzo pasi. Pewnie ktoś powie ze z tym uposażeniem jest przegięte, no 40 minut w grze i już jesteśmy uposażeni na maxa. Ale w końcu nie broń czyni mistrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowiec

Pobieramy:

http://narod.ru/disk...0-2.7z.001.html

http://narod.ru/disk...0-2.7z.002.html

http://narod.ru/disk...0-2.7z.003.html

http://narod.ru/disk..._2010-1.7z.html

1...Programem 7zip otwieramy pierwsze archiwum, ''Area2010-2.7z.001'' i wypakowujemy do np. ''D:temp'' sprawdzamy czy wypakowane pliki zajmują więcej niż 2GB (jeżeli nie to powtarzamy od początku tylko z ''Area2010-2.7z.002'' i ''Area2010-2.7z.003'')

2...Winrarem otwieramy patcha ''07.02.2012_2010-1.7z '', a jego pliki extraktujemy do ''D:temp'' tak by nadpisać już te co są. Mamy teraz w ''D:temp'' 2 foldery... gamedata i bin,

3...Gamedata przenosimy do czysto zainstalowanej podstawki nie zapominając o zmianie linijki w fsgame.ltx.

4...Z folderu bin przenosimy wszystkie pliki z rozszerzeniem ''*.DDL'' do folderu bin w katalogu z grą, OLEWAMY PLIK ''*.EXE!''

5...Gramy!

//

Masakra, mój ulubiony vintorez ma skopana animację i strzela bokiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naliczyłem: Oczko :D Agroprom, Podziemia Agroprom'u, Darkvalley, Escape, Wysypisko, Generatory, Szpital, Jupiter, Podziemia Jupitera, Lab x8, Limańsk, Bagna, Military, Przedsionek, Prypeć, Puzir, Czerwony Las, Stancia2, Yantar i Zaton. Niestety nie możemy wszędzie przejść od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam Wszystkich:)

Mam taki problem zainstalowałem Poszerzone Teryoria i gra chodzi w porządku ale nie mam żadnych zadań do wykonania a komunikaty jakie się wyswietlają są kompletnie nieczytelne tylko jakieś dziwne znaczki się pokazują.

Posty przeniesione do odpowiedniego temaru. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie zmieniałem zaraz spróbuję tylko muszę zainstalować drugi raz CoP bo teraz gram w innego moda, z modem Area miałem też ten sam problem sporo połaziłem po zonie bez żadnych wyrzutów ale nie miałem żadnych zadań i komunikaty były nie czytelne:)

 

 

W katalogu localization są trzy pliki z rozszerzeniem .db i w żaden sposób nie mogę ich otworzyć:( jakiego programu użyć?

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Diegtiariow zmienił(a) tytuł na Rozszerzone Terytoria/Zona 2010r.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.