Skocz do zawartości

Zabić snajpera


cichy

Rekomendowane odpowiedzi

W modzie pogoda, a co za tym idzie, wszystkie czynniki z nią związane są bardzo dopracowane. Wykonując zadanie na eliminację snajpera, miałem problem. Emisja zastała mnie w Wiosce Kotów. Po jej ustaniu była godzina 4.30 (piękny różowy świt). Poszedłem na Posterunek Wojskowych po SWD (po zabraniu broni najlepiej skoczyć przez płot z drzewa i pod siatką uciekać w stronę Wioski - dowódca posterunku jeżeli nas zauważy, wojskowi staną się wrodzy). Po dotarciu na miejsce, na wszystko spłynęła mgła (jak to bywa o poranku). Wszedłem na komin i w takich warunkach próbowałem wykonać zadanie. Z 30 razy różnymi sposobami (wchodząc na inne dachy bliżej celu, biegnąc na miejsce spawnu wroga) próbowałem ukatrupić snajpera. Bez skutku. Nie widać go przez lunetę w czasie mgły (automatyczne namierzanie nie pomogło). Myślałem nawet, że coś z grafiką u mnie nie tak. Pobiegałem i w ziemiance przespałem się. Po przebudzeniu była 11.00 i mgła opadła (jak w "realu" - jest to normalne) . Zadanie wykonałem bez problemu.

Widoczność we mgle:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Oddanie strzału z karabinu snajperskiego w takich warunkach jest niemożliwe.

W dzień, kiedy widocznoś była dobra zaliczyłem zadanie:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

W ferworze walki, mając automatyczne namierzanie, zapomniałem, że w "realu" nie ma tak lekko. Może komuś to się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddanie strzału z karabinu snajperskiego w takich warunkach jest niemożliwe.

W dzień, kiedy widocznoś była dobra zaliczyłem zadanie:

Zgadzam się z tobą dla strzelca nawet w rzeczywistości stanowiło by to problem ale cóż zrobić gdy cel pojawia się tylko raz :thumbsup:. Trzeba kombinować :biggrin:. Ale teraz są robione dla takich sytuacji celowniki z termowizją :biggrin:

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.