Skocz do zawartości

Problem z blokiem monitoringu na CEA-1


bolo

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonuję kwest od Sacharowa na umieszczenie tegoż bloku monitoringu i już mnie mało krew nie zaleje, mianowicie , chodzę już ponad godzinę i nie mogę znaleźć miejsca aby go zainstalować. W poradniku jest wzmianka, że obok wagonu przy przejściu do Sarkofagu, chodzę jak durny i nie chce mi się nigdzie zainstalować. Jest to dla mnie istotne ze względu na upływający czas mam jeszcze 13 min. a wiem, że będzie mi potrzebny czas na marsz z Duchem. Proszę o podpowiedz w, którym dokladnie miejscu trzeba zamontować ten blok monitoringu, z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, a jak przejść z Sarkofagu bezpośrednio na CEA-1 przez Laboratorium?. Dalej nie wiem jak przejść z Sarkofagu na CEA-1, chciałem przez Laboratorium to co gadałem ze Świadomością Z lecz po wejściu drzwi się zamykają wybijam te palące stworki i jestem bez wyjścia, klops.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawę rozwiązałem, chodziło mi o bezpośrednie przejście z Sarkofagu na CEA-1 aby zanontować blok,podpowiedz korn06 okazała się pomocna, jeszcze raz dziękuję. Jednak się pośpieszyłem, problem nie jest rozwiązany. Myślałem, że przejście z CEA-1 na Sarkofag działa w obydwie strony ale się okazuje, że nie, muszę iść na CEA-2 z tamtąd na CEA-1 i zamontować ten nieszczęsny blok. korn06 jak to zrobić z tym przejściem z Sarkofagu na CEA-1 mam na myśli bezpośrednie bo twierdzisz, że kilkanaście sekund wystarczy. Dodam, że od podpowiedzi korn06 cały czas kombinuję i szukam tego bezpośredniego przejścia i nie mogę znaleźć. Ostatecznie problem rozwiązałem, Sarkofag - CEA-2 następnie CEA-1 zamontowałem blok i przejściem do Sarkofagu.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z Sarkofagu - CAE1 jest bo poradnik o nim wspomina...Na Czarnobyl-1. Po rozmowie z Doktorem w Prypeci, znajdźcie notatkę Striełoka koło Monolitu.

//

Przed Monolitem jest teleport powrotny na Magazyny Wojskowe. Temat teleportów...http://stalkerteam.p...odach-dmx-i-ns/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korn06 jak to zrobić z tym przejściem z Sarkofagu na CEA-1 mam na myśli bezpośrednie bo twierdzisz, że kilkanaście sekund wystarczy.

Dodam, że od podpowiedzi korn06 cały czas kombinuję i szukam tego bezpośredniego przejścia i nie mogę znaleźć.

Jak przechodzisz z CEA1 do sarkofagu, to lądujesz w takim pomieszczeniu z kolumną na środku, tam też znajduje się przejscie powrotne na CEA1. Pamięta ktoś to przejście? Edytowane przez korn06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.