Skocz do zawartości

Problem z instalacją CoP.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chodzi o to że mam zepsuty napęd DVD-ROM i robiłem tydzień temu format komputera. Pożyczyłem napęd od kolegi i wrzuciłem wszystkie gry z płyt na dysk i sformatowałem komputer. Wczoraj chciałem zainstalować Zew Prypeci a tu mi wyskakuje błąd. ''Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnika etykiety woluminu jest niepoprawna'' Nie wiem o co z tym chodzi

post-3630-0-78924000-1359100544_thumb.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem napęd od kolegi i wrzuciłem wszystkie gry z płyt na dysk i sformatowałem komputer.

Rozumiemy że pożyczyłeś napęd DVD i skopiowałeś oryginalnego Stalkera z płyty na dysk..aby to zrobić musisz mieć obraz płyty co nie jest do końca legalne.

Inna sprawa to...W ten sposób załadowane na dysk gry wymagające obecności dysku w napędzie nie uruchomią się. Pozostaje również sprawa zabezpieczeń płyty przed piratami.

//

Inna sytuacja ... jeżeli miałeś rozpoczętą grę która nie wymaga płyty w napędzie i była na innej partycji niż systemowa.

Po formacie gra nie ruszy ponieważ straciła rejestr i wszystkie (często ukryte) pliki zapisywane na partycji systemowej. Po ponownej instalacji zapisy takiej gry będą się ładować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.