Skocz do zawartości

Na przekór śmierci 2: Jednym dniem żyję


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...

Kiedyś zgłaszałem go już jako propozycję (rok temu) ale kondotier mi wytłumaczył dlaczego nie ;) Tylko nie pamiętam o co chodziło, czy jest nieukończony czy coś z nim jest nie tak. Nie pamietam czy pisaliśmy o tym tutaj czy na stalkeruniverse.

Pewnie jak się pojawi to coś odpowie.

Pograłem w niego krótko, bo z rosyjskim cieniutko ;) ale zapowiadał się fajnie i miał trochę fajnych rozwiązań.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link jest w temacie w poście @qwerta, http://ap-pro.ru/forum/36-10261-1.

I jest też tutaj: http://stalkermod.ru/MODYI-Zov-Pripyati/odnim-dnem-givu-stalker-smerti-vopreki-2.html

Coś przegapiłeś @kodotier :) 

To jak spolszczycie gada? :wink:

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem coś się nauczyć ze spolszczania modów, @smox podrzucił mi podpowiedzi, przeglądnąłem te od @trurl3, ale jakoś nie mogę ugryźć tematu. :blink:

Chętnie bym spróbował ale potrzebuję bardziej przyswajalnego, krok po kroku, opisu jak się zabrać za spolszczenie.

W poradniku @trurl3 mnogość narzędzi przeraża. :confused:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 promuje ten temat
  • 11 miesięcy temu...

A to jak przełożysz, bo ten internetowy tłumacz to badziewie:

Spoiler

Ссылка на Мод одной целой частью. 

Ставится на чистую ЗП 1.602 (папку Gamedata копируем в игру) 

Крайняя ссылка на мод. 

Внимание, ссылки будут обновляться переодически. Следите в теме.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu

Tu tłumaczenie:

Link do moda jednoczęściowego                                     (dopisek mój - widocznie gdzie indziej jest w partach )

Stawiać na czysty Zew Prypeci.1.6.02 ( katalog gamedata wkleić do gry )

Ostatni link do moda.

Uwaga, linki będą aktualizowane periodycznie. Pojawienie śledzić w temacie.       ( mój dopisek: czyli - albo ten link będzie aktualizowany i informacja o nim w jakimś kolejnym postcie, albo w nim aktualny link do najnowszej wersji. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier tym modem też chwalą się na stronie startowej tegoż forum. Tak dziwnie aby robić cz. 1, cz. 1.5, cz. 3 i olać cz2. Zrobili jeszcze część 2.5 w postaci pajęczyny.

 

Jakbym mógł to bym sprawdził czy da się go ukończyć, ale nie znam języka.

 

Także czekam na odzew. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modzie będzie też takie zadanie, żeby wpisać kod w komputer. Ten kod będzie się zwał: cena za moje życie (oczywiście po rosyjsku). Ze względu na brak rosyjskiej klawiatury jest to niewykonalne, więc nie da się ukończyć gry.

Jest wykonalne tylko trzeba wpisać kod: black angel.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.