Skocz do zawartości

Na przekór śmierci 2: Jednym dniem żyję


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem coś takiego -

LINK

Jest to opis moda i używanych w grze urządzeń, systemów: handlu, craftingu, umiejętności itd. Z czymś takim mieliśmy do czynienia w Klondajku, ale na mniejszą skalę. Wszystko to wygląda imponująco. Dlatego też rozumiem @Mnieciu twoje zainteresowanie tym modem, mnie też się to podoba. Niestety jest sporo narzekań na moda, niektórzy nawet twierdzą, że jest nudny i porzucają grę. Myślę, że może to wynikać po części z błędów moda, a po części z nastawienia, oczekiwań i nieco luźnego podejścia do przechodzenia fabuły. Zaznaczam, że nie grałem, ale odrobinę zapoznałem się z materiałami dotyczącymi przechodzenia (w tym także filmowymi) i dochodzę do wniosku, że nie jest to pozycja dla łowców skalpów, a raczej dla uważnych i cierpliwych detektywów. Mnogość dokumentów w różnej formie, które trzeba znaleźć, a potem uważnie przeczytać (to samo dotyczy dialogów), żeby fabułę pchnąć do przodu, sprawia, że pominięcie lub niezrozumienie jakiegoś zdania, skutkuje tym, że leżymy i kwiczymy. No i jeszcze jedno, mod nie został ukończony w 100%. Autorzy wyjaśniają, że nie mieli możliwości usunięcia jakiegoś błędu, w związku z czym część finałowego zadania została wycięta (gra się po prostu urywa), a w jej miejsce wstawiono przewijające się obrazy z dźwiękowym dopowiedzeniem końcówki.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w tym modzie jest tak jak w Diabelskim kręgu, to jest to egzamin z historii Rosji. Prawie wszystkie zagadki, dotyczyły wydarzeń, z których oni są dumni. A my niekoniecznie musimy wiedzieć, co się stało za czasów jakiegoś tam cara, czy bojara. I trzeba być po studiach medycznych, aby posługiwać się aparatura leczniczą itp. W Diabelskim kręgu też miało niedopracowany koniec moda. Bez najmniejszego problemu przeszedłem do jego bazy, czyli OGSM. I mogłem dalej grać. Nasz forumowicz Yurek, mający kontakt z autorami był tym zaskoczony i ostatecznie dostałem przez niego podziękowanie od autorów, za znalezienie buga. Tak że nie porywałbym się na te kolejną niedoróbkę. Ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mnieciu- wybór należy do Ciebie. Do Nowicjusza, co sam sprawdziłeś padły linki. Może spróbujesz Łącznika. Jest spolszczony, wyszedł równolegle z Pajęczyną, powinien działać. A tematyka podobna do Pajęczyny. Intryga goni intrygę.

A najlepiej, aby zasugerowali Ci gracze, co by chcieli dostać w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wojownik zmienił(a) tytuł na Na przekór śmierci cz.2 - "ŻYCIE DZIEŃ ZA DNIEM" ("PROLOG")
  • Anton Gorodecki przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.