Skocz do zawartości

Dead Island


Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero to są moje pączątki z grą. Zadań jest bardzo dużo do wykonania a zombiaków na drodze do celu jeszcze więcej. Od strony graficznej nie jest rewelacja ale miło popatrzeć na tropikalne klimaty gdy zima za oknem. Najważniejsze że gra jest zrobiona przez Polaków z Techlandu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernobyl10, najważniejsze, że gra jest nadal rozwijana. W kwietniu wychodzi dodatek. I co ważne, istnieje scena modderska. Na razie nie znalazłem żadnego dużego moda, jedynie reskiny i mniejsze/większe poprawki, ale skoro gra jest bardzo dobra (w mojej opinii ale i innych graczy) to na pewno w przyszłości coś fajnego powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem filmiki z tej gry i jest ok można rozwalić łeb zombiakom ;) niedługo chyba wyjdzie druga część... W sumie jest podobna do L4D  na początku też byłem sceptyczny co do tego tytułu,lecz po misji z przyniesiem skrzynki coli zmieniłem zdanie, nie każdemu taka sieka przypadnie do gustu ,ale ma coś w sobie nie zawsze można bezkarnie przywalić komuś patelnią w łeb  hihihi ;)  dead island  jest  na mojej liście życzeń w pewnym sklepie.Nie grałem jeszcze , ale polecam do odstresowania . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, Dead Island niezbyt przypomina Left 4 Dead, bardziej GTA tyle że z zombimi. W Lefcie, przynajmniej w czystej jedynce (w inne nie grałem), mieliśmy scenariusze. Island to z kolei sandbox ze wszystkimi jego wadami i zaletami. Ale zagraj koniecznie. Walka bronią białą potrafi naprawdę odprężyć po ciężkim dniu  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrwać jest ciężko jak otoczy nas kilkunastu zombiaków, jak gramy w co-op to możemy liczyć na pomoc innego gracza z drużyny choć nie zawsze jeżeli gramy solo do rozwalić pierwszych zombiaków i w nogi. Świetnym pomysłem jest zbieranie przedmiotów które użyte będą do zrobienia nowej broni. Fabułajest szczątkowa choć poznajemy losy czterech bohaterów. Najważniejsze to przeżycie na wyspie pelnej zombi, zdobycie doświadczenia, nowej broni i wykonywanie zadań dla NPC.

Tu link do strony nowej gry z serii Dead Island zapowiada się świetniehttp://deadisland.deepsilver.com/

Edytowane przez czernobyl10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kupiłem jakoś po premierze i do dziś żałuję każdej złotówki wydanej na ten badziew.

 

Nudno, mało oryginalna fabuła, śmieszny craft (maczeta rażąca prądem, baseball z piłą tarczową...), główne postacie ledwo zarysowane i żałosne zadania w 90% sprowadzające się do kwestii "przynieś mi to i tamto, a potem powtórz". Gra udaje duży, otwarty świat, a w rzeczywistości każe nam biegać od punktu A do B i z powrotem. I tak po kilkanaście razy. Nawet możliwość pogrania w coopie nie daje frajdy, bo wspólne tłuczenie zombie błyskawicznie się... nudzi.

Edytowane przez Czujny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę pisał że ta gra jest beznadziejna, bo tak nie jest ale jak dla mnie.. po prostu spodziewałem się czegoś lepszego. 

Super że można uszkodzić wiosło rozwalając je o głowę zombie, potem poszukać warsztatu i broń jak nowa, ale twórcy gry z tymi głupotami jak maczeta rażąca prądem to z lekka przegięli.

Na plus moim zdaniem jest cała mapa, do tego dochodzi jazda samochodem i takie tam bajery. O zadaniach i głównym wątku się nie wypowiadam bo według mnie to przekroczyło jakąkolwiek granicę, dno i tyle. 

 

Co tu dużo pisać.. Po trailerze spodziewałem się czegoś DUŻO lepszego, a wyszło jak wyszło. Chociaż.. zawsze mogło być gorzej. 

 

(Wolę już L4D1/2. Jeżeli chodzi o zombie, to nic nie przebije The Walking Dead. Taki Dead Island do pięt nie dorasta TWD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe wam grać w Dead Island. Jednym się podoba to drugim tamto. Jednak na samym Steamie społeczność tej gry to ponad 400 tysięcy ludzi więc o czymś to świadczy.


Dla zaineresowanych premiera Dead Island Riptide będzie miała miejsce w Polsce 26.04.2013r. w cenie ok 80 zł. Jeszcze więcej lepszego.

 

 

----

W krajowym wydaniu Dead Island Riptid-Se zawarte będą dodatkowe materiały:

https://www.gram.pl/...30314091150.jpg

https://www.gram.pl/...30314091155.jpg

 

Połączyłem posty. Nie pisz jeden pod drugim -  Agrael. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Juz zamowilem swoj egzemplarz nowych zombiskow. Ktos jeszcze



z forum planujen zakup?

 

----

 

Kilka słów na zachętę. Lądujemy na wyspie i kolejne walki z hordą zombi, wiele misji do wykonania. Jeżeli ktoś grał w DI to ucieszy go możliwość gry bohaterem z pierwszej części który zachowuje zdobyte doświadczenie. Nowe rodzaje zombi, kontynuacja fabuły co cieszy to możliwość walki z partnerem z zespołu którego AI steruje komputer. Polecam wersję gry zawierającą DLC. Dla mnie bomba i ciekawy co-op.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi działa bez problemu, ale mam podobny błąd. Jak odpalam grę pierwszy raz po włączeniu kompa, to kursor windowsowski nie znika podczas filmiku z tym kryształem i mam w menu 2 kursory - windowsowy i menu. Jak odpalę grę to też mam celownik i kursor myszy. Muszę wyłączyć grę, odpalić ponownie i dopiero działa. Irytuje mnie jeszcze dziwne samoczynne przełączanie się broni jak wychodzę z menu mapy, też tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta bronia tez tak mam postac zawsze ma bron fomyslna tak ze trzeba zmieniac bron. Uzywasz postacji importowanej z DI? Ja gram Purna a 53 poziomie. Zauwazylem ze jest duzo latwiej zdobywac poziomy. Masz wersje podstawowa czy tez z DLC. Ogolnie to gra mi sie swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowilem zagrac Purna z DI a same DI chce przejsc wszystkimi bohaterama po koleji aby potem ich uzyc w DI Riptid. Kfiat jak chcesz to na steamie szukaj czernobyl10 taka mam ksywke to dodam Cie do znajomych.

 

---- 18 maj 2013.

Dead Island Riptide ukonczylem. Gra to stary poprawiny DI dostajemy nowe bronie aby siekac zombiki. Naszym celem jest wyjasnienie zrodla choroby ktora zmienia ludzi w zombi. Z nowosci zadani mozemy wykonywac razem z NPC z druzyny. Jezeli lubicie takie gry to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No cóż, może się w końcu skuszę na tego Dead Island, kupiłem go już tak dawno temu a nawet nie opuściłem pierwszej lokacji, Riptide na pewno sobie odpuszczam, a przynajmniej do czasu aż sobie nie poradzę ze zwykłym DI. 

Swoją drogą pamiętam jak było z Left 4 Dead, gdy wyszła pierwsza część to bardzo dużo ludzi w nią grało, podobał mi się klimat tej gry.. wszystko nocą, można było się wczuć w świat zombie. Po jakimś czasie zakupiło się drugą cześć, po tygodniu grania doszedłem do wniosku że to już nie to samo, w pierwszej części chociażby sami bohaterowie mieli to coś, klimat był o niebo lepszy, drugiej części nie mogło już uratować nawet przywrócenie mapek z jedynki, gra w moich oczach umarła. 

Jak jest z Riptide ? tego nie wiem.. ale najsampierw muszę zagłębić się w pierwszą część. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.