Skocz do zawartości

Zmiany, zmiany...


Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie gra zmieniła swoja nazwę ze "Stalker Online" na "Stalker Zone".

Strona główna projektu to http://szone-online.so

a nowe/stare forum jest dostępne pod adresem http://forum.szone-online.so

 

Od poniedziałku 4.03.2013 do dnia obecnego czyli czwartku 7.03.2013 trwa przerwa techniczna. Oprócz codziennych przeprosin i przedłużania przerwy o kolejny dzień, wyjaśnień ze strony dewelopera praktycznie brak. Teoretycznie dziś w nocy mają być uruchomione serwery ale czy tak będzie to okaże się w praktyce.

 

Jeżeli chodzi o to co nowego będzie wprowadzone po tej przerwie to... nie wiadomo.

Spekulacje graczy obejmują olbrzymi zakres poczynając od nowych broni na płatnym dostępie kończąc.

Co tak naprawdę się zmieni dowiemy się chyba dopiero gdy odpalimy grę.

Prawdopodobnie będzie konieczne uruchomienie poprzez launcher w celu ściągnięcia nowego patcha, bądz ściągnięcie całej instalki jeszcze raz. Ale to nadal tylko przypuszczenia.

 

Niestety komunikacja z graczami europejskimi ze strony developerów/twórców gry jest koszmarna, a właściwie w ogóle nie istnieje.

 

Tak że na razie pozostaje tylko czekać.

 

Przed chwilą podano na  rosyjskiej części forum informacje że  serwer dostępny będzie dopiero jutro czyli 08.03.2013 po południu. I oczywiście przeproszono :tongue:

Edytowane przez MiedzianeJaja
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[update] 8.02.2013 12:06

 

Po ponownym rozczytaniu wpisów doszedłem do wniosku że uruchomienie miało nastąpić dziś o 8 GMT czyli dla nas o 9:00 ale jak widać nic z tego.

Natomiast przed godzina jedenastą pojawił się wpis w którym gracze proszeni są o cierpliwość i wyrozumiałość oraz stwierdzenie że uruchomienie nastąpi WKRÓTCE (dobrze ze nie jutro :tongue: )

 

[update] 8.02.2013 14:30

 

Uruchomienie gry jest zapowiadane w przybliżeniu dziś na godzinę 17.

 

[update] 8.02.2013 15:05

 

Serwer wykazuje oznaki życia są nawet zalogowani gracze niestety z wersji angielskiej nie można sie zalogować

a launcher pokazuje błąd połączenia dla update.

 

Serwer wygląda w tej chwili tak:

  • Game server activity:Online
  • Server core version:0.8.41
  • Gamers in game:322 + Queue: 0
  • Game server mode:Штатный режим
  • Server max users limit:2400

[update] 8.02.2013 16:35

 

To ruszył rosyjski serwer. Dostali także nową instalke do ściągnącia w wersji 0.8.41 (waży 3.1 GB) launcher beda mieli wkrótce. Co do angielskiej wersji nie podano jeszcze żadnych informacji.


 

[update] 8.02.2013 18:10

 

Oloo wydusił z rosjan taką oto informację :

 

The new launcher for the English client will be next week.

 

I to by było na tyle :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że to wszytsko było tylko poto by jak największa liczba osób zakupiła złote ruble, to było do przewidzenia, kasa i jeszcze raz kasa:) zaraz jeszcze krzykną sobie kolejne opłaty za grę na serwerze.. a ten pomysł by gra znalazła się na steemie, to już mnie kompletnie przeraża:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze Info z facebooka:

 

Stalkers!
We are very sorry for the inconvenience.
But we are developing new launcher for EU players and it will be online in the beginning of the next week.
Please be patient we are trying to do it as soon as we can

 

Stalkerzy!
Bardzo przepraszamy za niedogodności.
Pracujemy nad nowym Launcherem dla graczy UE i będzie on dostępny online na początku przyszłego tygodnia.
Prosimy o cierpliwość, staramy się zrobić to tak szybko, jak to możliwe.



 

 

Pozdrowienia z Białej Grani :biggrin:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem i nawet chwilę grałem ale doszedłem do wniosku że to nie bardzo ma sens. Po pierwsze nie mogę z nikim porozmawiać jako że obowiazuje język rosyjski a z tego wynika że nici z bazy czy nawet dogadania się w kwestii zakupu broni z czyjejś bazy. Natomiast uzyskanie rozsądnych gratów samemu trwało by tak długo że za ten czas będzie wersja angielska (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem i nawet chwilę grałem ale doszedłem do wniosku że to nie bardzo ma sens. Po pierwsze nie mogę z nikim porozmawiać jako że obowiazuje język rosyjski a z tego wynika że nici z bazy czy nawet dogadania się w kwestii zakupu broni z czyjejś bazy. Natomiast uzyskanie rozsądnych gratów samemu trwało by tak długo że za ten czas będzie wersja angielska (mam nadzieję).

E tam. Ja po 1 dniu grania mam Tasha, Vikinga, MK48, HK36, DE i trochę kasy ;) Byłem na nowych mapach, fajnie jest teraz, bo można iść na skróty na Tunguskę czy Wezuwiusz i to za darmo ;)

 

A przy okazji - oloo się kłania. Nie działa mi odzyskiwanie hasła. Czy ktoś z szanownych adminów byłby łaskaw mi pomóc? Dwa dni nie mogę wejść na forum, nie przyszła żadna wiadomość z kodem. A próbowałem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty były podawane to prawda. Tylko dziwnym trafem zapomnieli napisać że nie dotyczą serwera EN tylko RU. Stad cała afera. Wygląda to tak jakby z punktu widzenia twórców gry serwer angielski był czymś czym szkoda sobie głowy zawracać. A najlepiej zapomnieć że taki w ogóle jest :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później serwer ruszy:P Nie wydaje mi się by twórcy gry byli tacy głupi.. w końcu już teraz sporo zarobili na sprzedaży złotych rubli:) Gdyby to ode mnie zależało to olał bym ten serwer Ruski, i brał bym się za Anglika..oczywiście na ich miejscu :) 

Widziałeś ile osób gra na rosyjskim serwerze? Wydaje się że większa kasa jest z serwera RU.  Na serwie ENG panują pustki w stosunku do tego co na RU. Dworzec w Lubeczy zapchany, jeden gracz stoi przy drugim. Psy nie nadążają się spawnować. :D Dlatego mnie już nie dziwi że pierwszy ruszył serwer RU, chociaż wolałbym aby było odwrotnie.:)

Edytowane przez Mario123s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.