Skocz do zawartości

Zmiany, zmiany...


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Sciagnałem angielskiego klienta, wszystko mi sie zassało ładnie, włączam gre wyskakuje mi logo firmy i muzyczka i tak zostaje. Nic wiecej nie moge zrobic :< Probowalem juz wlaczac jako administrator nic to nie dziala, w czym tkwi problem?

Hej,mi czasami tez się w tym momencie tak zawiesza tylko jak uruchamiam z jednej instalki 2-gą gre na innym koncie a mam włączoną opere ,wiec u mnie internet albo komp nie wydala i dlatego staje uruchamianie gry.

Edytowane przez tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 0.8.41 ale nei wiem gdzie zmienic język na angielski.

Da się w ogóle?

 

Jeżeli masz wersję rosyjską to nie zmienisz języka, musisz pobrać nowego angielskiego klienta gry, link - patrz post powyżej twojego(#59)

Na login z rosyjskiego serwera nie zalogujesz się do serwera angielskiego(i odwrotnie). Jeżeli grałeś wcześniej na serwerze RU, a chcesz grac na EN, to musisz założyć nowe konto tutaj: http://szone-online.net/register/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnie nowości z forum gry - pisze Jessica i cytuje Drugoi-a:

 

 

Dear players of Russian server. Stop writing on the Russian in the general chat. What you write in Russian but with English letters, from the ban does not help. At the first time I give for 1000-2000 minutes, but then I begin to issue bans for a month or forever.. If you want to play in the English server, then conform to it, and if you are unable then get the hell back to the Russian server!!

Drugoi wrote: You can play on the European server. BUT 1. Use cheats - unlimited ban, with no right of appeal. 2. For violation of rules of the game - the eternal ban. 3. Racist insults - eternal ban. Eg Pindos or Russian pig. 4. One word Russian in chat, disable chat for 7 days, with repeated violation - eternal ban. 5. Оfficial language in the European Forum - English. Russian language is banned - eternal ban on the forum.

 

Być może to poprawi nieco komfort gry na serwerze En.

 

Dla wszystkich nieobeznanych z językiem:

 

 

Drodzy gracze z Rosyjskiego serwera. Przestańcie pisać po rosyjsku w głownym chacie. To, że piszecie po rosyjsku  angielskimi literami, nie uchroni was od bana. Na początku dawałam 1000-2000 minut, ale teraz zaczynam wydawać bany na miesiąć lub na zawsze. Jesli chcecie grać na Angielskim serwerze, musicie się do tego dostosować, a jesli nie możęcie to wracajcie do diabła spowrotem na Rosyjski serwer!!

Drugoi pisze: Możecie grać na Europejskim serwerze. ALE 1. Użyjecie cheatów - ban na zawsze, bez prawa do odwołania. 2. Za naruszenie prawideł gry - bezterminowy ban. 3. Rasistowskie obrażanie - trwały ban. Np. Pindos lub Rosyjskie świnia. 4. Jedno słowo po rosyjsku w chacie, blokada na 7 dni, powtarzające się naruszanie - ban bezterminowy

5. Oficjalny język na Forum Europejskim   - Angielski. Język rosyjski jest wuykluczony - bezterminowy ban na forum.

 

I to by było na tyle...  zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.