Skocz do zawartości

Zmiany, zmiany...


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

:laugh: :laugh: :laugh:

 

UWAGA! Wiadomość z przed chwili z facebooka:

 

Server is online. Have a nice game!

 

Na razie żadnego info o nowym kliencie. Może została poprzednia wersja ? Niestety z pracy nie sprawdzę tego.

 

Choć po tej opini:

 

But yeah client download doesnt work and patcher gets no internet error and old client launched cant connect to anything. He said patience tho..

 

widać że jeszcze trochę czekania przed nami. Ale coś drgnęło.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni wpis zniknął a na jego miejsce pojawił się inny.

 

The European server is offline. Starting held tentatively on Monday. We apologize for the inconvenience.

Europejski serwer jest wyłączony. Uruchomienie zaplanowane wstępnie na poniedziałek. Przepraszamy za niedogodności.

 

Sam już nie wiem czy się śmiać czy płakać :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ich już pojebało za przeproszeniem??Co oni wielce robią z tym serwerem??Taka aktualizacja powinna wyglądać tak, że pada info na serwerze.. o tym że będzie wprowadzona dana modyfikacja... (w tym wypadku po pobraniu tych 5 GB), po czym serwer rusza i wszyscy są szczęśliwi... 

 

A to??? to jakaś kpina jest... :pinch:  lecz z drugiej strony, to tylko Rosjanie, więc trzeba im wybaczyć...

Edytowane przez Cpt.Strielok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może parę słów o SZone po restarcie.

 

Dzwięki.

Od razu w oczy, a raczej uszy rzuca się zmieniona muza okna logowania. Niestety nie kończy się po zalogowaniu. Słychać ją dłuższy czas po wejściu do gry. Dźwięk jest zbugowany i jakby dokleja się do naszej postaci. Koło bazy SoA było miejsce w którym słychać było dzwony. Teraz te dzwony słyszymy bez przerwy w trakcie gry niezależnie gdzie jesteśmy i zagłuszają one odgłosy otoczenia. Wyłączenie muzki w opcjach nie pomaga.

 

Artefakty.

Obecnie dzielą się na alfa i beta. Arty rodzaju alfa maja takie same ceny jak poprzednio z tym że ich czas "naładowania" został skrócony mniej więcej o połowę i nie da się używać ich do craftu. Arty rodzaju beta mają czas "naładowania" taki jak poprzednio ale są dwa razy droższe i prawdopodobnie możliwe do znalezienia tylko na nowej mapie. Jak widać obecnie craft gratów to będzie ciężka sprawa. Ciekawostką jest że guma alfa nie "kopie". Artefakty założone "na pas" rozładowują się wolniej. Poprzednio wytrzymywały 4h teraz 6h.

 

Nowa mapa. Wiem że jest ale nie byłem. Można się dostać z przewodnikiem który pojawił się w wiosce na 310. Podobno nie ma na niej ognisk z respem tak że w przypadku śmierci i przenosin cofa nas na początek mapy. Ponieważ jest ona olbrzymia jest to spora niedogodność. Występują na niej trochę podrasowane znane mutanty.

 

NPC-e.

Koło dworca w Lubeczy - mieście pojawił się pomnik (złota kula) i NPC który opowiada smętną historię z morałem. Zadań nie daje.

W 310 zjawił się NIEDZIAŁAJĄCY przewodnik na nową mapę oraz  jakiś gość koło wejścia który marudzi że życie jest ciężkie, zadań również nie daje. Na razie tylu znalazłem.

 

Questy.

Te które nie działały... dalej nie działają. Być może rozpoczęcie gry od nowa z nową postacią coś by zmieniło.

 

Konserwy.

O tak. Widać zmiany. Dawna puszka wygląda teraz jak skrzynka z puszkami.

 

Ghillie.

Autorzy postanowili nas uszczęśliwić i Ghillie które miało kiedyś ciężar middle armor teraz ma 2x heavy armor w związku z tym ledwo się w tym łazi. Jako posiadacz takowego stroju jestem z deka wkurzony. :down:

 

Nowa broń.

Podobno jest jakaś ale na razie nikt jej nie widział...

 

CDN...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym również dodać (może to tylko u mnie tak występuje) będąc w 310, gdy mam ustawione minimalne wymagania jakości gry, wszelkie światła, z broni, lub miesc respawnów, zamiast tego jest taki błyszczący kwadrat... co bardzo denerwuje, szczególnie gdy jest ich z 5 w zasięgu widzenia... ma ktoś coś podobnego? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo wydawcy CTS Games a potem muzyczka i okno podzielone po lewej 1/4 pasek gdzie na dole jest OPTIONS i QUIT i 3/4 ekranu od prawej zajmuje plansza a na jej środku okienko na login / pass, nad nimi wesja gry 0.8.41. Po wpisaniu log/pass wchodzisz do właściwej gry (menu wyboru/tworzenia/usuwania postaci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.