Skocz do zawartości

Wroga Wolność


Rekomendowane odpowiedzi

 A wiec odebrałem plecak od Mitaja i idę sobie do Czerwonego Lasu. Zbliżał się do bariery i wszystko jest w porządku. Znaczy się wolność jest na zielono. Na posterunku jak to zawsze bywa trwa wojna z mutantami i nagle wolność staje się czerwona i zaczyna do mnie strzelać. Dlaczego ktoś ma jakiś pomysł czemu? Dodam że mam na sobie Egzo ulepszone CN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat grając w solijankę miał ten problem...ale sytuacja miała miejsce po otrzymaniu sygnetu najemników a muszę dodać, iż nie ostrzeliwał Wolności na barierze [nie dając powodów do negatywnej reputacji]...w każdym razie pomogła "złota sztabka Łukasza" zmieniająca frakcję - co jest doraźnym rozwiązaniem aczkolwiek umożliwiającym zmianę nastawienia.

Spróbuj wziąć kilka zadań od Łukasza np. przynieść pazur chimery, zlikwidować gryzonie na dziczy itp. Za każde zadanie otrzymujesz dodatnią reputację na rzecz zleceniodawców, dlatego po zrobieniu kilku zadań - sytuacja powinna się unormować. Kombinezony natomiast nie wpływają realnie na nastawienie frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie już znalazłem odpowiedź na dręczący mnie problem niestety nie mogę pobrać tych plików z racji że one nie istnieją. Może ktoś jeszcze raz je wrzucić?

 

I tak przy okazji jeszcze jedno pytanie. Ten specyficzny G36 jest u mnie dość mocno uszkodzony i nie mogę go naprawić remi zestawami. Ktoś wie jak można go inaczej naprawić?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie mogę pobrać tych plików

powyżej nie ma wzmianki o podmianie plików - nie wiem o jakie pliki chodzi?

Złota sztabka Łukasza to przedmiot otrzymywany od Witaminy w Warlabie.

Co do naprawy broni - musisz iść na bar do techników, mając 2 egzemplarze G36...wiesz chyba jak odbywa się naprawa broni?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyżej nie ma wzmianki o podmianie plików - nie wiem o jakie pliki chodzi?

Złota sztabka Łukasza to przedmiot otrzymywany od Witaminy w Warlabie.

Co do naprawy broni - musisz iść na bar do techników, mając 2 egzemplarz G36...wiesz chyba jak odbywa się naprawa broni?.

 Nie pomagasz.... Poczytałem trochę forum i Yurek zamieścił sposób podmianki plików. Niestety nie można ich ściągnąć..

A co do Broni jesteś pewien że posiadając zwykły G36 naprawię G36 Kryształ? Chyba nie..

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj kolego, zamieszczasz minimum informacji nt. swojego problemu - nie jestem jasnowidzem aby wiedzieć że:

  • natknąłeś się na pliki rozwiązujące problem [made by Yurek]
  • posiadasz G36 Kryształ
  • link do download'u plików wygasł

Chcąc pomocy powinieneś w pierwszej kolejności podać max. ilość użytecznych informacji czyli m.in podając temat z rozwiązaniem tj. z plikami na podmianę. Tak naprawdę "trzeba za język Cię ciągnąć" abyś sprecyzował swój problem.

Druga sprawa - łączysz w jednym temacie dot. wrogiej Wolności - następny problem z linkami do plików Yurka, o których nawet wzmianki nie ma w postach powyżej...to nie jest właściwy temat, pytam się ponownie - gdzie w w/w postach wzmianka o konieczności podmiany plików? Skąd czytający 1 lub/i 2 post ma wiedzieć, że znalazłeś plik poprawiający błąd? Gdzie info na ten temat? Pisząc w ten sposób, pogarszasz swoją sytuację - przez mało-konkretne, mgliste opisy, do tego stopnia, iż jakakolwiek pomoc jest niemożliwa. Skoro masz zamiar zmuszać kogokolwiek do zastanawiania się jakie pliki z jakiego tematu posiadasz [bo linku jakoś nie widzę] i jeszcze pisząc :

 

Nie pomagasz...

nie licz na szybką pomoc...

Swoją drogą, w tej sytuacji - pytaj Yurka.

Chcesz pomocy? - precyzuj problem.

  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie sprecyzowałem o co mi chodzi to fakt. Tak wiec potrzebował by te linki do pobrania ale działające. Nie chciałem nowego tematu zakładać gdyż zrobił by się bałagan.

 

Według mnie napisanie specyficzny G36 od razu powinno cię nakierować na G36 kryształ no chyba że w grze istnieje więcej tego typu broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.