Skocz do zawartości

Kiedy koniec emisji na Czernobylu 1


skhi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w trakcie wykonywania misji Kła ,przed wejściem do Starej  Wsi.Postanowiłem wykonać misje doka na art żywe serce.Są tam trzy pod misje z bieganiem dla Sacharowa ,Barmana i Sidora .Rozpoczołem od misji dla Sacharowa z montowaniem bloku monitoringu na Czarnbylu 1 i według poradników emisja powinna się wyłączyć a tu kicha. Emisja trwa nadal .Co jest nie tak ?.Trzeba fabułe z Kwestami Kła posunąć dalej czy coś innego , a może innych informatorów (Sidora i Barmana) załatwic najpierw . Czy tak poza tym emisja na Czarnobylu wyłącza się kiedyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tłumaczono mi pewien czas temu emisje na CEJ1 jeśli dojdzie do zera nie wyłączony się nigdy. Będzie trwała jako śmiertelna. Najlepiej ten przyrząd od Sacharowa zamontować wchodząc od strony Sarkofagu.  I wpadając na CEJ1 dosłownie na 3 minuty. Nie zapomnij że potem będą ci jeszcze potrzebne minuty(około 8 ) aby dojść z duchem na Generatory. Tak wiec jeśli podczas pierwszego przejścia nie zostawiłeś sobie odpowiedniego zapasu czasu. To twoja sytuacja jest nie wesoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO mam pytanie do Opiekunów forum ,dlaczego w poradniku do soli w dziale :Dodatkowe ścieżki scenariusza/Kwesty Doktora albo poszukiwania Żywego Serca/w punkcie 9 pisze :

 

9. Przynosimy PDA Doktorowi. Dowiadujemy się, że w PDA podana jest niepełna recepta. Jej dalszą część znają handlarze - Sidorowicz, barman i Sacharow. W tym czasie emisja na Czarnobylu1 wyłącza się.

 

Czy to jest błąd Poradnika czy rzeczywiście Emisja na Czarnobylu 1 się wyłącza .

 

Ktoś zna odpowiedź na to pytanie ?

 

 

 

Znalazłem odpowiedź .Ale ze mnie baran była kilka postów niżej .Ale dzięki za zainteresowanie .

 

Tak poza tematem to można by tą część rozgrywki z pobytem na czernobylu 1 przedstawić w poradniku ,na pewno niejednemu by się przydał zamiast potem grać kilkaset sejwów wstecz jeszcze raz .

 

pzdr

Edytowane przez skhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.