Skocz do zawartości

BRAKUJĄCE lub MARTWE LINKI


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

SGM / Braz 1.6.1 brak możliwości pobrania (plik jest ale odmowa przez uploadera) https://rapidshare.com/#!download|961p1|460129924|mapy_schowk__w_itp.zip|12801|0|0|Download%20permission%20denied%20by%20uploader.%20%280b67c2f5%29

Dodałem posta wczoraj również w temacie moda, wiec jak coś to do usunięcia :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kolejny z linków wymaga aktualizacji: w tym temacie jest prośba o wznowienie linku do tego poradnika. Informacja z : narod.ru

Закончился срок хранения файла. Файл удален с сервиса.

Edit:

nie jestem webmasterem, ale pomyślałem nad rozwiązaniem kwestii nieaktywnych linków, otóż w tym temacie - link jest omówiony pewien sposób na umożliwienie szybkiego sprawdzenia uszkodzonych linków (również pod tym adresem). Co prawda - podana jest wtyczka do rapidshare, ale być może istnieje rozszerzenie również na rosyjskie hostingi plików? Gdyby stworzyć jeden temat ze wszystkimi ważnymi linkami, wówczas z pomocą takiego skryptu można by błyskawicznie sprawdzić dany link. Tylko czy jest szansa na dostosowanie rozwiązania pod nasze forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

@kondotier To prawda, zwłaszcza po tylu latach. Ewentualnie wykasuję danego posta, a zanim to zrobię, skopiuję tekst i przeniosę do odpowiedniego działu, a konkretnie do modyfikacji SFZ Project: Episode Zero. :)

 

Zrobione, to znaczy skopiowałem tekst i przeniosłem do tematu o modyfikacji SFZ Project: Episode Zero. 

Dziękuję za poradę. :) 

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie borykamy się z padniętymi linkami z naszej pobieralni. Oto lista zgłoszonych modów, w których padły linki: 

Spoiler

Tajemnicze Ugrupowanie - [ Trzeba znaleźć brakujące linki z listy serwera. ( Mod + Fix. Spolszczenie można pobrać ) ]

Tajne Ścieżki 2 Final Update + Fix - [ Padnięty jeden link: Polonizacja TS2_Update_Final+Fix_11.04.12_PL_(FINAL) ]

Tajne Ścieżki 2 na silniku OGSR - [ Padnięty jeden link: Spolszczenie z naszej pobieralni ]

SFZ Project: Episode Zero - [ Padnięty link do wersji FULL z naszej pobieralni ]

Kontrakt na Nowe Życie - [ Padnięty link do wersji FULL z naszego serwera. Posiadamy zastępczy z MEGA ]

Krwawy Szlak: Rzeźnia - [ Padnięty jeden link: Spolszczenie z naszego serwera ]

ABC Inferno - [ Trzeba znaleźć brakujący link z listy serwera ( spolszczenie ). Znalazłem tylko Taki, ale nie mam pewności, czy będzie pasował ]

Misery 2.2.1 + Gunslinger - [ Padnięty jeden link: Spolszczenie z naszego serwera. Posiadamy zastępczy z MEGA ]

Dolina Szeptów + Gunslinger - [ Padnięty link do wersji PL w postaci Repacka + samo spolszczenie. Do samego spolszczenia posiadamy zastępczy link z MEGA ]

STCoP - [ Padnięty jeden link: Spolszczenie z naszego serwera. Posiadamy zastępczy z MEGA ]

SGM 2.2 + Gunslinger - [ Padnięty link do spolszczenia z naszego serwera ( do wersji 1.11 oraz 1.12 ) ]

Człowieczy Los. Krok w Nieznane: Deja Vu. Outfater Addon - [ Padnięty jeden link: Spolszczenie z naszego serwera ]

Rozmawiałem wczoraj z @portals i najprawdopodobniej jest coś nie tak z drugim serwerem i synchronizacją. Musimy poczekać aż uda mu się wszystko naprawić, ale jest to dość czasochłonne. 

Proponuję, żeby każdy mod miał dodatkowy link ( na przykład z MEGA ) do spolszczenia. @tom3kb kolekcjonuje polonizacje, a więc jeżeli będzie miał czas, to pewnie wrzuci. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak patrzę po tytułach to wydaje się, że powinienem mieć wszystko, no może poza Misery+Gunslinger.

Na razie nie wrzucałem bo liczyłem, że znajdą się na serwerze :D

 

@AgraelKuźwa, a W Outfaterze jeszcze do piątku działało bo sprawdzałem. Czyli samo się naprawiło po ostatniej niedzieli? Bo nie wrzucałem i znowu padło :) Chyba, że ty wrzucałeś po tym jak padło tydzień temu.

 

ps. Tylko nie wiem czy w tym tygodniu będę miał kiedy wrzucać, możliwe, że dopiero po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.