Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Schowaj je sobie w jakimś schowku, bo nie pamiętam, czy na tym etapie gry jeszcze Ci się do czegokolwiek przydadzą.

Przy tobie zostanie tylko jeden tzw "Złoty Kotlet" - ten, o którym ciągle Ci będzie marudził Zmieniający Oblicza. Potem w trakcie gry zabierze go od Ciebie jeden z NPCów.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,mam mały problem z zadaniem Chłodna stal,mianowicie po zabiciu bandziorów nie zalicza mi zadania.Wszystkich co do jednego zabiłem nożami do rzucania,niestety po wejściu w ten punkt z domkiem nic się nie dzieje.Pytanko, czy muszę wykonać to zadanie,czy mogę sobie je odpuścić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JARO19

 

Zadanie konieczne do wykonania. Spróbuj jeszcze raz je zaliczyć wgrywając sejwa sprzed rozmowy, w której je otrzymałeś. Zadanie zalicza zabicie wszystkich za pomocą noży do rzucania, a nie wejście na punkt. Nie uciekł Ci jakiś bandzior gdzieś w krzaczory ?

Jak to nie pomoże, to podrzuć sejwa. Coś wykombinuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JARO19 - przyczyną nie zaliczenia, może być nie przeprowadzenie wszystkich koniecznych rozmów w Bazie CzN. Musisz mieć unikatowy pistolet i kilka innych fantów. Pogadaj z wszystkimi w bazie. I chyba dopiero powrót do bazy ( za dużo czasu minęło gdy grałem w moda ) i rozmowa o zadaniu skutkuje uruchomieniem dalszej gry.

Natomiast nie koniecznie musisz pozabijać bandytów nożami. Ja ich powystrzelałem, zadania mi nie zaliczyło już po pierwszym strzale, ale grać mogłem dalej, bez problemów fabularnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc,hmm rozmawiałem ze wszystkimi w bazie łącznie z Witalijem(cerkwia),niestety nie zalicza mi tego zadania,próbowałem parę razy,tak jak pisałem wcześniej, zabijam ich nożami i raczej wybijam wszystkich, bo za każdym razem jest 12 trupów.Głupie pytanie, próbuję dodać tego sejwa do postu i wyświetla mi się nie masz uprawnień do wysyłania tego typu plików,o co kaman?Chyba że coś żle robię :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JARO19.

Ja napisałem, że nie musisz go wykonać nożami, ale musisz mieć te wszystkie pierdołki z rozmów. Pistolet, jakiś dokument i coś tam jeszcze. Inaczej nie przejdziesz do zamkniętej strefy zony.

A spróbuj ich wystrzelać. Nic nie stracisz, a przynajmniej zamkniesz zadanie. Nie będzie Ci wisieć.

Może dzisiaj ktoś się odezwie z odpowiedzią o sava. W nocy Ci co mają coś do powiedzenia, raczej śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z tego co zrozumiałem, masz zadanie otwarte. A mnie napisało, że zadanie nie wykonane i miałem go w zawalonych. O tyle miałem lepiej.

A Ty gdzie go masz?

Ale czasami, może to Ci się przydać na przyszłość, wystarczy w takiej sytuacji grę zapisać i ponownie wczytać sava. Skrypty wtedy zaskakują.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,jeśli chodzi o ksenoformy to zostawiłem je w skrytce w barze,gdzieś czytałem że w dalszej grze ktoś się będzie pytał o te ksenoformy,ale skoro piszesz że się już nie przydadża to je po prostu sprzedam. 

Witam ,no i kolejny problem,tym razem po przejściu z prypeci do czerwonego lasu będąc już w czerwonym lesie znikają mi znaczniki przejść,sprawdziłem w logu 

[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line          : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ...r. - shadow of chernobylgamedatascriptsamk.script:240: attempt to index field 'actor' (a nil value)
 
dodam że przeinstalowałem gamedate i dalej to samo, jeśli wie ktoś o co chodzi z tym błędem, to proszę o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Mam pewien problem odnośnie ww moda. Otóż po próbie wgrania stanu gry nastepuje wylot na pulpit. Oto log błędu

 

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil

 

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem odnośnie odczytywania stanów gry (z quick save oraz ze zwykłych zapisów) ,próba odczytu zawsze kończy sie wylotem :/  Panowie może ktoś miał podobny problem? Poniżej wklejam log błędu

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkersourcestrunkxr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ... of chernobylgamedatascriptsdialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil
 

Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Postanowiłem jeszcze raz spróbować sił z modem i już mam kłopot.

 

Nie wiem jakim cudem, ale straciłem gdzieś przepustkę kapitana Briana (podrobioną od Koli). Armię USA mam jako wrogów, a to oznacza, że Rennesa także. Zmieniam w pliku game_relations armię na przyjaciół, a Rennes nadal do mnie strzela. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.