Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w Barze i podczas próby przejścia na MW zaczyna dziać się coś dziwnego. Rozmowa z Molochem wygląda tak, że mówię tekstem Molocha a Moloch moim. Po zakończeniu rozmowy grę wywala. To jest moment, kiedy z Molochem mamy wykończyć bandytów i Moloch staje się Grzesznikiem.

[error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1182: attempt to index local 'obj' (a nil value) stack trace:* MEMORY USAGE: 351219 K

 

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CScriptEngine::lua_error[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line		  : 73[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : LUA error: ...chernobylgamedatascriptsdfs_quests_complit.script:371: attempt to index field 'actor' (a nil value)

Tworzą się dwa błędy. Grę wielokrotnie przeinstalowałem. Pliki ściągałem z Yandexa i z Waszego serwera. Nic nie pomogło.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację, ale mam procesor AMD FX 8350, grafika ASUS GTX 760, pamięć 8 gb. i Win 7 64 bit. Przeszedłem wiele modów łącznie z solianką i nie miałem takich problemów. Teraz jestem w 2/3 moda i to dzieje się tylko w tym miejscu. Raz udało mi się dojść do nowej Ripley, ale potem wróciłem się na MW i znowu kicha. Coś się dzieje podczas przejścia z Baru na MW. Pliki wymiany również mam zwiększone. Czytałem ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to chodziło. Zbierałem wszystko po drodze i upychałem w skrzyni w barze. Wszystkie artefakty, dokumenty, różne rodzaje amunicji, broni. czas chyba to upłynnić u Sidora. Dzięki za podpowiedź. Zaraz sprawdzę czy zadziała.

Faktycznie zadziałało. Całą niepotrzebną amunicję i broń sprzedałem komu się dało i dalej poszło gładko. Nie wiedziałem że nadmiar może zaszkodzić. Teraz będę uważać. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.

W czasie przechodzenia z MW na ATP mam wylot  i taki log:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : index != BI_NONE
[error]Function      : CPHCollisionDamageReceiver::Init
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\PHCollisionDamageReceiver.cpp
[error]Line          : 30
[error]Description   : Wrong bone name
[error]Arguments     : front_bamper
 

O co chodzi bo nie znalazłem nigdzie rozwiązania

Pozdrawiam

Pomoże ktoś, trochę mi się nie chce od nowa gry przechodzić

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

To nie jest log. Jak wylecisz na pulpit to otwórz notatnik i użyj komendy wklej. To co się wklei wrzuć do posta. Albo inaczej. W dokumentach publicznych znajdź katalog STALKER SHOC, a w nim plik xray_nazwa użytkownika. Otwórz go za pomocą notatnika, zjedź na sam dół i skopiuj wszystko poniżej linijki FATAL ERROR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam  wybacz wrzucam loga

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : index != BI_NONE
[error]Function      : CPHCollisionDamageReceiver::Init
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\PHCollisionDamageReceiver.cpp
[error]Line          : 30
[error]Description   : Wrong bone name
[error]Arguments     : front_bamper
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam dawno nie było tu postów ale mam nadzieje że ktoś mi odpisze proszę log. Dzieje się to podczas wczytywania gry ale tylko zapisanych przeze mnie np taki autosave na początku gry działa w 100%  

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 111
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'weapons\knife\wpn_knife_bak.ogf'.
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb   Ale ze mnie zielony ziomek no tak patche xD ogarne wszystko i dam ci znać. Tak btw chciałem dodać inny model latarki 

 

@tom3kb tobra teraz mam lua error czy da się jakoś zdegradować wersje stalkera? Czytałem w internecie ale to jakieś herezje dla mnie xd.               FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil

Edytowane przez LisU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

@DaarMoo Znalazłem w dokumentach folder ,,Logs'' czy to to ?

Bez tytułu.png

@DaarMoo FATAL ERROR
 
[error]Expression    : index != BI_NONE
[error]Function      : CPHCollisionDamageReceiver::Init
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\PHCollisionDamageReceiver.cpp
[error]Line          : 30
[error]Description   : Wrong bone name
[error]Arguments     : front_bamper
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.