Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pewien kłopot z modem Upadła Gwiazda Honor Najemnika,mod jest w dechę jak najbardziej w moje gusta przypadł ale mniejsza o  to.Problem jest następujący,jak jestem w Prypeci i Pancer mnie się pyta czy zabiłem Riplay więc ja pokazuję mu jej rzeczy które ona mi dała w ramach naszej umowy w biolabie,po chwili Pancer chce bym oddał broń i podczas dialogu x-ray ma mnie gdzieś i koniec z grania czy robienia streama,mało tego jak się uda dokończyć rozmowę z Pancerem on wcale mnie nie bierze do pierdla więc mogę sobie spacerować po byłym miejscu gdzie byli kiedyś Poszukiwacze.Jest to dla mnie wielki kłopot bo nie mogę ukończyć playlisty.TU macie LINK z Filmu z tym problemem : 

Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś z Was ogrywał tego moda i miał podobnie jak i ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Jak wiecie nagrywam Upadłą Gwiazdę Honor Najemnika,dziś zdegradowałem wersję Cienia Czarnobyla do wersji 1.0004 ale niestety pokazuje mi że na steamie pokazuje błąd x-ray,zrobiłem jak należy podmieniłem wszystko jak trzeba.Oto Log błędu.

xray_filmister pl.log

xray_filmister pl_07-25-17_18-07-23.mdmp

xray_filmister pl_08-31-17_13-42-31.mdmp

xray_filmister pl_08-31-17_13-43-10.mdmp

xray_filmister pl_08-31-17_13-53-45.mdmp

xray_filmister pl_08-31-17_13-55-15.mdmp

xray_filmister pl_08-31-17_14-05-55.mdmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalker76 - na jaką cholerę logi pakujesz i wstawiasz na hosting. Nikt nie będzie się bawił z pobieraniem tych plików.

Od tego jest opcja kod </> w przyciskach nad oknem.

Masz przykład:

Expression    : fatal error
Function      : CModelPool::Instance_Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
Line          : 111
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't find model file 'actors\hero\no_outfit.ogf'.

I po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@zaurus   Да брат, ждём с нетерпением. 

Будь любезный, посмотри здесь. https://stalkerteam.pl/topic/10514-последний-сталькер/

и здесь    https://stalkerteam.pl/topic/6742-ostatni-stalker/?page=3

 

Tak bracie, czekamy z niecierpliwością. + link do działu rosyjskojęzycznego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża - @zaurus jest jedynym autorem modów, który nasze forum traktuje tak samo jak i fora u siebie. Kiedyś jego kontaktem na forum był Yurek, ale on już od lat nie jest tu obecny. Myślę, że wpis Zaurusa był sondą, czy jesteśmy nastawieni na dalszą współpracę bez Yurka. To jego translatorowe tłumaczenie jest niezbyt jasne, czy już gdzieś mod jest wstawiony, czy dopiero będzie. Zobaczymy po jego kolejnej wizycie. Dostał skierowanie do działu rosyjskiego, będzie mu łatwiej.

A przy okazji, kup se lepszą latarkę, żebyś nosa o coś nie rozbił.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kondotier napisał:

@zaurus jest jedynym autorem modów, który nasze forum traktuje tak samo jak i fora u siebie

Wiem :) I chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że Ostatni Stalker będzie naprawdę Ostatnim - bo z tego co czytałem nie będzie kolejnej produkcji, to mam nadzieję na owocną współpracę :P 

3 minuty temu, kondotier napisał:

A przy okazji, kup se lepszą latarkę, żebyś nosa o coś nie rozbił.

Spokojnie, z czasem będzie lepsza :005:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak, gdy przechodzę na ATP z Czerwonego lasu ( po zadaniu na odnalezienie rzeczy grzesznika ) . Myślałem że to przez folder vehicles, ale po jego usunięciu pojawiało się to samo tylko że działo to się kiedy wczytywałem save z czerwonego lasu i przy próbie przejścia do czerwonego lasu z zapomnianego lasu. 

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Я пока еще плохо, очень плохо, говорю на польском.
И, всё же:
 

"Nie jest ważne dla mnie, rosyjski mówisz i rozumiesz.

Ważne jest to, że, słysząc rosyjską mowę, ty podejdziesz i zapytasz pomoc.

I rosyjski ci zawsze pomoże.

Cóż, lub siostra."

Доблесть…  Доблесть это – опознать чужой дозор, погнаться, навязать бой и отправить их на дно.
Это и есть – доблесть.
Все остальное придумали штатские.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam problem z nożami do rzucania, zauważyłem już to na samym początku, ale poradziłem sobie z tym. Teraz na bagnie mam zadanie zlikwidować bandytów tymi nożami. Problem polega na tym, że one nic nie robią nawet jeśli uderzą w kogoś to nic się nie dzieje. Stojąc praktycznie przy celu nie dostaje żadnych obrażeń. W czym może tkwić problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.