Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieje się tak, gdy przechodzę na ATP z Czerwonego lasu ( po zadaniu na odnalezienie rzeczy grzesznika ) . Myślałem że to przez folder vehicles, ale po jego usunięciu pojawiało się to samo tylko że działo to się kiedy wczytywałem save z czerwonego lasu i przy próbie przejścia do czerwonego lasu z zapomnianego lasu. 

Bez tytułu.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Ulman

No to trochę lipa bo nie ma punktu zaczepienia. Może podstawowe sprawy, zjedź z opcjami grafiki w dół, zmień oświetlenie, na statykę, dynamikę itp. Takie kombinowanie.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam problem z nożami do rzucania, zauważyłem już to na samym początku, ale poradziłem sobie z tym. Teraz na bagnie mam zadanie zlikwidować bandytów tymi nożami. Problem polega na tym, że one nic nie robią nawet jeśli uderzą w kogoś to nic się nie dzieje. Stojąc praktycznie przy celu nie dostaje żadnych obrażeń. W czym może tkwić problem? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@DaarMoo Spędziłem na tym ponad godzinę, próbowałem wszystkiego. Jest może jakaś alternatywa dla przejścia tego zadania? Przy zabiciu z broni zadanie zostaje niezaliczone. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W tym pierwszym filmie (tym z fajna muzyką :D) ten efekt podczas rzucania kiedy ładuje się to "kółko" tak powinno być czy to część dodatkowa filmu? Jeśli nie to ja nie mam czegoś takiego. Po wciśnięciu po chwili rzuca nóż nie ma celownika czy czegokolwiek. 

@kazik Spróbuje jeszcze coś poradzić, chociaż nie ukrywam liczę na sugestię :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
6 minut temu, Jastrząb napisał:

W tym pierwszym filmie (tym z fajna muzyką :D) ten efekt podczas rzucania kiedy ładuje się to "kółko" tak powinno być czy to część dodatkowa filmu? Jeśli nie to ja nie mam czegoś takiego. Po wciśnięciu po chwili rzuca nóż nie ma celownika czy czegokolwiek. 

W momencie gdy masz w dłoniach nóż nie naciskasz LPMyszki tylko PPMyszki i trzymasz wtedy pojawia się do kółko w momencie
puszczenia przycisku następuje rzut. Tak samo jest z granatami (można rzucić dalej po wypełnieniu kółka).

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Klawiszologie to sprawdziłem już na samym początku problemu. na PPM i LPM zachowanie to samo rzut po chwili opóźnienia. Jednakże dziś jeszcze raz próbowałem przeinstalować i o dziwo działa. Dziękuje wszystkim za chęć pomocy! Ja lecę przechodzić już ostatnią część świetnej serii :)

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta