Jump to content

Recommended Posts

@adi5166 - O ile wgrywanie pliku zmieniającego siłę światła latarki jest prawie bezpieczne - zbyt silne może powodować, że oślepiają nas latarki NPCów - to wgrywanie nowego wyglądu noża jest już kancerogenne. Zbyt duża ingerencja w tekstury moda. Takie zmiany mogą być przeprowadzone tylko i wyłącznie dla określonej gry czy moda. Spróbuj dodać tylko samą latarkę. Jeśli mod ruszy, problemem jest nóż.

• 9 months later...
  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Yurek Dlaczego straszny? Po lajtowej atmosferze na Sortowni wchodzę na Kordon, a tam mrok, duchy (dobrze, że chociaż przyjaźnie nastawione) żywego człowieka nie uświadczysz (a ja jestem osobą dość tow

Zmień oświetlenie na statyczne.

@Jaro19 Nie mam moda na dysku, ale spróbuj w dodać przed wierszem 53, pliku dfs_quests_complit.script wpis: get_console():execute(self.object:name())Miejsce dodania ma znaczenie, zazwyczaj dodaje się

Posted Images

FATAL ERROR

[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CInfoPortion>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : svs_dead_6

stack trace: 

pomocy

• 9 months later...

gdy chcę wczytać zapis gry, giera się crashuje

XR_3DA przestał działać czyli ten komunikat od windowsa 

wersja steamowa, czyli wersje updatowane na bieżąco (teraz to chyba 1.0006 na rok 2020)

na forum napisane jest żeby instalować mod pod wersję 1.0004 ale ja mam 1.0006 czy to przeszkadza?

zmieniałem wagę i myślałem,  że to powoduje problem ale gdy zmieniłem na taką jaka być powinna podstawowo problem zostaje

pomoże ktoś?

24 minuty temu, Starika.. napisał:

na forum napisane jest żeby instalować mod pod wersję 1.0004 ale ja mam 1.0006 czy to przeszkadza?

Na jaką wersje mod jest robiony na takiej trzeba grać.

Poczytaj sobie podpunkt 2 o wersjach gry.

A potem o tak zwanym downgrade gry i jak go robić.

@tom3kb

Pobrałem ten folder do wersji 1.0004 od Kobala pozamieniałem pliki i oto co mam

nadmieniam też, że nie posiadam folderu gamedata bo reinstalowałem grę 

może trzeba dodać gamedatę moda Upadła Gwiazda i dopiero wtedy wrzucić plik gamedata.dbr? bo Kobal tam radził żeby wrzucić to do folderu z gamedatą a jeśli nie to jak utworzyć sobie folder gamedata tak żeby znajdowały się tam pliki ale z podstawki??

1312.PNG

żaden sposób nie działa ten od kpuca też 

chyba jestem skazany na odpuszczenie sobie bo mam wersję cyfrową XD

@Starika..  Mod domaga się włożenia do napędu, dyskietki z oryginalną grą Cień Czarnobyla. Kiedy robiono ten sposób degradacji, nikt nie wiedział, że będą wersje cyfrowe. Wyjściem z tego impasu jest podmiana silnika w bin na silnik nie wymagający płyty. A jego już sam musisz poszukać w internecie, a zym problemu raczej mieć nie będziesz.

już zrobiłem i wszystko siadło jak trzeba

zrobię na forum może odświeżony wątek na forum jak to robić dla ludzi, którzy grają w tę grę na steamie(jeśli mogę) :D 

a w dzisiejszych czasach jest tych osób jest zdecydowanie o wiele więcej niż kiedyś 

• Dodatnia 1
  • 1 year later...

Witam stalkerzy!

Mam spory problem z upadłą gwiazdą. Podczas wizyty w X-10 w celu znalezienia kombinezonu do biolabu. Kombinezon jest oczywiście za drzwiami w pomieszczeniu z burerem. No więc burer zabity, jednak w momencie w którym chce podnieść kombinezon gre bez żadnego ostrzeżenia wyrzuca do pulpitu. Próbowałem już kilkanaście razy, przechodziłem od nowa cały lab, zmieniłem oświetlenie na statyczne i włączyłem średnie ustawienia, jednak nic to nie dało. Gra cały czas wyrzuca do pulpitu w momencie podnoszenia kombinezonu (bez żadnego komunikatu). Jedyne co udało mi się osiągnąć to wcześniejsze wyrzucenie do pulpitu, zaraz przed otwarciem drzwi oraz przy jednej z prób w środku nie znalazłem burera 😐. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi pomóc, bo mod ma bardzo ciekawą fabułe. Oczywiście gram na wersji 1.0004

Edited by Strieloker03