Skocz do zawartości

Lista przedmiotów w Soljance


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy...

 

Grawikombinezony skradziono! Nie ma ich na bazie wojskowych w Kordonie (sam ich raczej nie sprzedałem). Możecie mi powiedzieć jak się nazywają, aby je zespawnować?

 

@Edit Dałem sobie radę. Dla innych poszukujących tego: soldier_outfit

Edytowane przez GalaxyDog
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@suchy1280

problem był przerabiany już kilkakrotnie, czasem wystarczy skorzystać z "szukajki forumowej" (wpisz frazę Wieprz i wybierz dział Solijanki): link.

Identyfikator dokumentów: pisma_stalka

Witam. Mięsacze się pojawiły ale nie te co trzeba. Próbowałem z 10 razy, dodałem dokumenty do zadania u Barmana. Dzięki za podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@xendix500,

grałem w Solijankę bez spawnera, dlatego trudno mi udzielić jakiejś rady. Jeśli stosujesz sposób na spawn z tego tematu lub inny, wówczas wpisujesz identyfikator przedmiotu spawnowanego. Czasami spawner nie tworzy przedmiotów, które są zabezpieczone lub leżą poza zakresem definicji itemów dodawanych przez spawner. Powiedz co chcesz dodać?, wówczas postaram się pomóc, daj również znać - co wpisywałeś i w jakiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyfikator jest dobry, tylko czy spawner został zainstalowany właściwie? Próbowałeś spawnować inne przedmioty? - jeśli tak to napisz czy były problemy. Tymczasem możesz zastosować inną metodę spawnowania, która sprawdza się dość dobrze i jest szybka w wykonaniu.

1. w katalogu gamedatascripts znajdujesz plik bind_stalker.script - tworząc jego kopię bezpieczeństwa.

2 w pliku tym poniżej wiersza:

object_binder.update(self, delta)

dodajesz funkcję następującą:

if not db.actor:object("af_night_star") then        alife():create("af_night_star", db.actor:position(), db.actor:level_vertex_id(), db.actor:game_vertex_id(), db.actor:id())end

3. zapisujesz plik i wczytujesz grę ze zmodyfikowanym plikiem. Powinien nastąpić spawn przedmiotu w ekwipunku.

af_night_star - to identyfikator tego artefaktu. Po dodaniu przedmiotu - przywracasz oryginalny plik bind_stalker.script.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przedmioty z tego okienka gdzie się wpisuje komendy to cały czas crashuje

Zaś opcje takie jak spawn np mutantów działają.

Czy mógłby ktoś dać odnośnik do jakiegoś poradnika lub sam po krótce napisać jak wpisywać komendy w okienku np:przyzwanie 100 dodatkowych naboi a nie pojedynczo,przyzywanie artefaktów itd....

Czy mógłby ktoś podać link do spawnera na soljankę z patchem 3.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota portals, tego brakowało na forum, teraz można już dopisywać handlarzom te wszystkie "wypadające" z moda przedmioty. Przy okazji młodsze pokolenie trochę rosyjskiego "łyknie", nie tłumaczyłbym bym tych opisów na j. polski. :zsrr:

Kolega wybaczy pytanie ale co dla Kolegi znaczy "młodsze pokolenie" tj. od jakiego rocznika to młodsze?

(przepraszam Moderatorów jeśli to OT)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xendix500,

jeśli wątek spawnera dalej Cię interesuje, możesz sprawdzić ten spawner, zarówno pod Solijankę, DMX'a, oraz dodatki Master Addon i OOP. Nie testowałem go jednak, dlatego przed umieszczeniem plików w folderze z grę - zrób koniecznie kopię plików nadpisywanych.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.