Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Zmieniam zdanie. To nie gniot, ale totalny crap. To gówno wczytuje się dłużej niż Metro Exodus i Red Dead Redemption 2 razem wzięte (a chyba każdy wie, że to najładniejsze gry), a wygląda jak kupa. Fabuła to zlepek przypadkowych zadań. Optymalizacja to koszmar. Dziesiątki zombie i mnóstwo mutantów, które dodatkową po śmierci wybuchają i zamieniają się w jakąś srakę. Silnik tego nie przetrawia. Mod jest przeładowany tym całym badziewiem. Ciągłe wyloty. W Dolinie Mroku postać ma jakieś ataki padaczki i robi się ciemno. To chyba miał być efekt trucizny. Wow... Wygląda to ohydnie, jakby ktoś rzucał mi na ekran gówno. Dotarłem do X-12 i chyba odpuszczam. Dawno nie grałem w tak irytującego crapa. Najgorszemu wrogowi bym nie życzył, aby w to grał.

Edytowane przez naznaczony09
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2020 o 18:53, naznaczony09 napisał:

że najlepsze mody wychodzą do Zewu. Cień Czarnobyla nie oferuje nic ciekawego.

Fotograf
Ostatni Stalker  ( Właściwie to cała seria od Zaurusa jest udana, ale osobiście najbardziej przypadł mi do gustu właśnie Ostatni Stalker )
OGSE
Tajne Ścieżki 2
Deja Vu : Outfater  
( Bez dodatku " Outfater " mod też jest świetny ) 

Wymieniać dalej ? Spokojnie znalazłoby się jeszcze dużo modów do SHOC, które bezproblemowo można przejść i co najważniejsze - gra się przyjemnie. 

Przeczytałem trochę postów w tym temacie i jak się słusznie spodziewałem - mod dość kapryśny, ale do przejścia. 

1 godzinę temu, naznaczony09 napisał:

Najgorszemu wrogowi bym nie życzył, aby w to grał.

Nie lepiej po prostu napisać, że mod się nie podoba i kończysz z nim przygodę ? 

To, że tobie nie przypadł do gustu wcale nie oznacza, że innym się nie spodoba. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyraża swoją opinię o modzie(nie w poetycki sposób, trudno), ale ma napisać: nie podobał mi się(i nic więcej, właśnie dobrze że pisze dla czego).

Ogólnie na tym forum jak piszesz "źle" o modach to chcą cie pobić albo choć dogryźć że nie masz racji.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mos - cenię twoje opinie o modach i trzymam kciuki za ciebie, też w to kiedyś grałem w obie części zamierzałem ale druga jeszcze nie wylazła.  :biggrin:

https://stalkermod.ru/MODYI-CHistoe-Nebo/stalker-zakon-degtyareva-2-novyy-syuzhet.html

Mi też dogryzają różni "znawcy" ale ma ambiwalentny stosunek do opinii bo mam własne zdanie.  :biggrin:  ;) 

Jak w/w może dla tego nie wyszła druga część skoro pierwsza jest taka fajna, że tuszkan nie siada.  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem na Jantarze. Bibliotekarz nie chce się zespawnować, więc nie wykonam fabularnego zadania. Na dodatek nie mogę wczytać gry, bo mam wylot i muszę się cofać do zapisu przed wejściem na lokację. Do końca niedaleko, ale chyba się poddam. Mod mnie pokonał, ale przez wyloty. Gdyby nie one pewnie bym go skończył. No chyba, że macie jakiś sposób na spawn bibliotekarza. Na kozaka, bez zgonu może bym spróbował przejść...

@Agrael Z tych co wymieniłeś nie grałem w żaden, więc nie wiem, ale jeśli chodzi o mody Zaurusa, to się zgodzę, że są przyjemne. Przynajmniej Apokalipsa i Poszukiwacze. W trzeciej części chyba zabrakło Zaurusowi weny twórczej. Jest nudnawa. We wszystkich trzech częściach się trochę biega, ale nie są zbyt skomplikowane i co najważniejsze ZERO WYLOTÓW. W Upadłą Gwiazdę nie grałem, a Ostatniego Stalkera tylko trochę tak więc nie mam zdania.

Edytowane przez naznaczony09
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@naznaczony09 Z chęcią bym ci pomógł z tym modem, ale nigdy w niego nie grałem. Zainstalowałem kiedyś, ale porzuciłem dla jakiegoś innego moda. 
Na twoim miejscu cofnąłbym się w zapisie i tyle. Chyba że masz dość przygód z Prawem Diegtiarowa - wtedy zagraj w coś lepszego. 

Na twoim miejscu zainstalowałbym Fotografa albo OGSE. Dużo przyjemniejsze pozycje. 

@MOS Bez przesady. 
Ten mod miał prawo mu się nie spodobać. Mi nie podszedł OP.2 i po prostu go odinstalowałem, ale nikt cię nie zlinczuje za to, że wystawisz złą opinię na temat danego moda. 

W poetycki sposób nie napisał postu - zgadzam się, ale dałoby się lepiej. Tak czy siak.. Każdy ma własne zdanie. Ja tego moda nie bronię, bo przecież i tak w niego nie grałem, ale przyznam się, że naszła mnie ochota żeby sprawdzić czy faktycznie jest tak irytujący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat

Ponieważ linki do pobieralni się posypały wrzucam całość moda i dodatków tutaj i do pierwszego posta. Później dorzuci się do pobieralni.

Link do Moda:

PART 1: 

https://mega.nz/file/Z4YlzK6a#PDZmIXbtuEax-u7l-QHw9Ku-HM5Ll6c3j49nilOiVA8
PART 2: 

https://mega.nz/file/UsZUFLga#QTQlei8PnsszYJ0a34XDxnT7W4wVeEF_qB9N3-u47fY
PART 3: 

https://mega.nz/file/sgAB1IKS#Mvo_mDHOWNETjYzTA5wINvbOcV3oJNEyLBSCSQTggI8

ADAPTACJA DLA SZEROKICH MONITORÓW:

Prawo_Diegtiarowa_SOC_ADAPTACJA_DLA_SZEROKICH_MONITOR_W._.rar

PATCH KUMULOWANY NR 3:

patch3_spaces.ru.rar

SPOLSZCZENIE:

spolszczenie_moda_prawo_diegtiarowa.7z

PATCH 0.1, 0.2 DO SPOLSZCZENIA :

patch_0.1_i_0.2.rar

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Meta zmienił(a) tytuł na Prawo Diegtiariowa

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.