Skocz do zawartości

Potrzebni testerzy


portals

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję nad nową wersją pobieralnii.Główne zmiany mają być od strony programowej jednak planuje też kilka dużych zmian ważnych dla polonizatorów oraz zwykłych użytkowników.

Przewidywana lista zmian

  • Uprawnione osoby będą mogły dodać polonizacje, moda czy dowolny inny plik prosto i bezpośrednio z przeglądarki. Link do dodanego pliku będzie aktywny w ciągu paru minut(zależne od rozmiaru pliku i obwiązania serwera).
  • Użytkownik który pobierze plik będę mógł go pobrać przez co najmniej 12 godzin bez utraty transferu
  • Nowe zasady przydzielania transferu zależne od udziału w życiu forum (w dużej części automatyczne).
  • Historia pobranych plików, nowy wygląd i trochę innych drobnych rzeczy.

Nie mogą przedstawić screenów ponieważ wygląd jest aktualnie bardzo "roboczy" i na pewno dużo się zmieni. Jednak już dużą część skryptu wewnętrznego jest już skończona.

Potrzebuje kilka chętnych osób do pomocy przy testach. Nie wymaga dużej wiedzy technicznej a ylko podstawy jak włączyć przeglądarkę, zmienić nazwę pliki itd. Wymagam tylko dobrego kontaktu "w czasie rzeczywistym"(czyli GG,skype itd.)

Nie ukrywam że oferta ta skierowana jest głównie dla polonizatorów (bo to ich uwagi i pomysły są w tym wypadku bardzo ważne) jednak zapraszam też innych bardziej mi znanych użytkowników. Z względu bezpieczeństwa nie mogą podusić nowych użytkowników (ponieważ są to testy mogą pojawić się podatności na ataki.Choć skrypt jest odizolowany od forum lepiej dmuchać na zimne).

 

 

Czekam też na pomysły pomysły polonizatorów co chcieli by zmienić w pobieralnii. Sam myślę nad tym aby rozdawać dodatkowe ruble za ilość pobrań polonizacji, bo niestety dziś ciężko już ocenić jaki wkład pracy został włożony.  Będę też poszukiwał moderatora dla nowego systemu jednak tu potrzebne będzie już trochę większe wiedza techniczna.

 

Przewidywana data ukończenia wersji publicznej to lipiec-sierpień jednak testerzy potrzebni są praktycznie już teraz. Poprzednie wersja pobieralnii były robione zawsze dość na szybko z konieczności. Tym razem stary system działa jeszcze dostatecznie dlatego nowa wersja zostanie dokładnie przetestowana i dopracowana przed wydaniem.

 

Przyjęci testerzy:

apg2312

kfiat

smox

Agrael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Na forum utworzę dział z szczegółowymi informacjami. Potrzebuje jeszcze paru chętnych. Jak ktoś zostanie przyjęty proszę wejść na stronę http://pliki.stalkerteam.pl/ . Pojawi się komunikat o tym że nie jesteś testerem ale konto zostanie utworzone i będę mógł nadać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum dla testerów jest tutaj: http://stalkerteam.pl/forum/353-forum-tester%C3%B3w-nowego-centrum-plik%C3%B3w/ .Hasło wyśle na PM, dodam że dla najbardziej pomocnych przewiduje nagrody.

Możliwe że już jutro zaczniemy pierwsze testy skryptu wysyłania plików, prawdopodobnie z tym będzie najwięcej problemów. Ciągle przydało by się paru chętnych, nie potrzeba zbyt wiele czasu. Szczególnie liczę na polonizatorów bo to głównie oni będę z tego w przyszłość korzystali (może tych co już odwiedzi link  :happy:  ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie mogę ze względu na internet z limitem. Mam raptem 3 GB na cały miesiąc. No chyba, że w nocy, po 23.

Nie jest to żaden problem. Jeśli tylko Tobie tylko taka godzina odpowiada. W twoim wypadku chodzi już bardziej o opinie niż testy.

Zgłaszam się na testera. Może jakoś pomogę.

Zapisany.

 

Myślę że jeszcze jedną osobą spoza polonizatorów mogę przyjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.