Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie ktoś kojarzył jak przekonać gościa który ma narzędzia kalibracyjne i nie chce ich oddać. Mechanik nic nie podpowiada, sam gość też tylko powiedział raz że nie odda i dobrze schował.

Chociaż żeby jakaś sugestia... coś za coś, przysługa a tu dupa no i utknąłem na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Robiłem ostatnio remanent swojego archiwum i zatrzymałem się nad Doliną Szeptów. Prawie nie pamiętałem fabuły, więc postanowiłem przypomnieć sobie moda, a przy okazji sprawdzić modyfikację Skygod zmieniającą tekstury nieba. I tak od wczoraj przemierzam Dolinę Szeptów. O ile pamięć mnie nie myli, jest to chyba pierwsza "jednoaktówka" i jeden z pierwszych jak nie pierwszy mod dodający nowe twarze, niektórym personażom, kawałek historii. Pomimo upływu paru lat od daty premiery, pozycja wciąż jak najbardziej godna polecenia.

Parę screenów DS + Skygod:

Xq9dtuj.jpg

Spoiler

47sTG6u.jpg

Rsap2Hz.jpg

54ToYiU.jpg

yP6d67Q.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Dnia 29.05.2013 o 10:36, Darkus napisał:

Ciekawy mały modzik z ciekawości sprawdzę.

Witam czy ten pod jest godny polecenia?Dla jasności chodzi mi o Dolinę szeptów ale rozmyślam też nad zagraniem w Sigerious Mod 2.2. Obecnie nagrywam Narodnaja Soljanka a te mody które wymieniłem to dla własnej zabawy.Mam CoP na Steam.Dordzicie coś Stalkerzy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema, mam problem z modem. Zainstalowałem moda, fixa, przeniosłem localization.ltx z "Bóg z nami", skopiowałem folder rus i wkleiłem, w jednym zmieniłem nazwę na "pol". Wszystko fajnie śmiga, tyle że wszystko jest po Rosyjsku. Moda sciągnąłem z początku tego tematu. Wygląda to tak jakby nie było w tych plikach w ogóle polinizacji. Ktoś miał podobnie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja moda jest banalnie prosta. Pobierasz to -

Mod:http://zone.stalkerteam.pl/index.php?action=view_file&id=49

Fix:http://zone.stalkerteam.pl/index.php?action=view_file&id=50

 

I instalujesz według opisu (trochę zmieniłem, by pasowało) -

 

SPOSÓB INSTALACJI wersji PL by @Yurek

1. Stalker ZP

2. Patch 1.6.0.0 lub 1.6.0.2

3. Pobieramy moda i fixa z linków powyżej, rozpakowujemy i przenosimy foldery gamedata do głównego folderu gry.

4. Gramy.

Tylko tyle. NIC więcej nie trzeba robić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Czołem, kurczaki po raz pierwszy mam problem z instalacją moda, a "Dolina Szeptów" wydaje się taka nie problematyczna według instrukcji którą wyżej zamieścił smox,  gdy odpalam grę nie mam ekranu tytułowego moda, sam się odpala ale dialogi mam takie jak na obrazku. Przy metodzie którą podał Mikus47221 mam to samo czyli po Rosyjsku. Może to być wina mojej wersji Steam :070:, czy musi to być patch 1.6.0.0? , czy może ma być to wersja Rosyjska gry?, robiłem czystą instalację gry na nowo kończą mi się pomysły serio. Dolina mnie pokonała 

20190110133329_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tom3kb napisał:

A wersja steam to jest polska wersja Zewu bo jeśli angielska to to może być problem.

Angielska plus spolszczenie > też podejrzewam iż to jest przyczyną wiesz, sporo modów ogranych na tej wersji gry no ale tutaj trafiłem na opór

49 minut temu, Ranger801 napisał:

Przed instalacją moda pobierz i wypakuj do folderu z grą ten plik:

gamedata.rar

Dziękuję za szybką reakcję ale nie pomogło, tam w modzie jest w conigs\text\ folder rus z Twoją paczką dostałem pol, nic nie zmieniałem, odpaliłem to samo, później zamieniłem rus na pol z zamianą dalej na odwrót i nico. Przepraszam, że tak chaotycznie opisuję problem, szczerze ta sytuacja mnie zaskoczyła tym bardziej, że w trakcie szukania rozwiązania wgrałem moda "Na przekór śmierci 1.5: Nowicjusz" i było ok, nie poddam się i zobaczę czy nie mam kopii gry na GOG bo nie posiadam płytki z Polską wersją niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Makuva. Mod nie miał prawa działać Ci prawidłowo po polsku, w #1 tematu jest wstawiona niewłaściwa paczka z modem. Link jest do oryginalnej rus wersji moda, a nie jak to powinno być do full pl, link do fiksa jest właściwy. Poniżej masz odnośnik do tego, co trzeba. Graj i ciesz się grą, bo jest z czego.

https://cloud.mail.ru/public/7Vj5/HWgg5zRvj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.