Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Yurek, a na poparcie tego, że jest odniesienie w synonimach do słowa шорох, daję link i na pozycji 16-tej, jest to pokazane. Oto on:

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=ru&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fsinonimus.ru%2Fsinonim_k_slovy_%D1%88%D0%BE%D1%80%D0%BE%D1%85&anno=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaskoczy Was jeszcze nie raz do końca gry. Wszystko tu nowe, inne. I lokacja i fabuła. Nowe postacie, twarze nicki. Gdyby nie Oziorski i Pilot, z którym mamy migawkę na końcu moda i tylko informacja o Sowie, byłaby to całkiem nowa gra, a nie mod do stalkerów.

Żałować należy, że taki krótki, choć w jednym z dialogów ( pisałem o tym wyżej ) jest zapowiedź cd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zasmakowaniu moda, okazuje się, że Zona jest naprawdę wrogim człowiekowi obszarem zamknięym - pełno tu wszelakich anomalii o wielkich czasami rozmiarach, promieniowanie miejscami jest naprawdę powalające, a mutanty grasują grupami i to na całym terenie nowej lokacji. Baza stalkerów, do której przybywamy na samym początku również jest imponująca z wielką anoamlią grawitacyjną pośrodku.

 

Mod dodaje smaczku stalkerowi, polecam każdemu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W dniu wczorajszym zakończyłem prace nad wersją FINAL polonizacji tego ciekawego moda.

Link do pobrania dodałem w pierwszym poście.

 

Dziękuję mojej ekipie oddanych betatesterów (yellow, metek58 & smox), bez których nie byłoby to możliwe w tak krótkim czasie  :yes:

 

Życzę wszystkim przyjemnej gry na nowej lokacji - no bo w końcu nieczęsto się nam takie zdarzają...

EDIT Yurek 11.08.13

 

Chyba wszyscy zapomnieli o tym ciekawym modzie na nowej lokacji, że jest już po polsku i można weń grać, więc odkurzam nieco temat :D

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zachęcam do zagrania w niego.

Mimo że, rozgrywa się na jednej lokacji, grający na pewno się nie będzie się nudził. Tu nie ma nic co już w jakimś modzie było. Nic na pamięć i nici z rutyny. A pogłówkować trzeba mocno, aby wyciągnąć z niego wszystko.

A teraz gdy jest już spolonizowany, będzie to, jak niektórzy mówią - miodzio :yes: :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaciekawił mnie ten mod i postanowiłem go zainstalować. Jednym słowem - wow..

Ta nowa lokacja jest naprawdę klimatyczna, a wszystko jest ładnie dopracowane. Znów to uczucie, gdy startujemy w obcym miejscu, nie wiemy dokładnie co zrobić, ani dokąd podążyć. Mam nadzieję że mod jest w miarę długi :) Spolszczenie pierwsza klasa :) 

 

Heh, takiego czegoś jeszcze nie widziałem  ^_^

Dołączona grafika

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, jedna lokacja i koniec. Ale kompletna nowość wszystkiego, to rekompensuje. Tyle, że jest tu trochę do roboty. Nie omijaj niczego, właź do każdej dziury, bierz każde zadanie dodatkowe.

I jeszcze jedno. Znaczniki zadań są tylko orientacyjne. Należy szukać, nawet kawałek od nich.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod według mnie jest super. Jedna nowa mapa, ale nacieszyć się można i ma klimat inny niż reszta lokacji. Jest dużo różnych smaczków i zagadek. A na dodatek wszystkie minusy rekompensuje rozmiar całej Doliny Szeptów. Ten mod to cudo, jeden z najlepszych w jakie grałem do CoPa. Polecam innym użytkownikom :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Spróbuj wyjść z ciała: wpisz w konsoli demo_record 1 i zobacz jak wygląda sytuacja. Prawdopodobnie animacja odpowiadająca za ciemność nie została wyłączona. Musiałbyś znaleźć plik tej animacji i podmienić go na jakiś neutralny widok, ale moda nie mam - więc bardziej nie pomogę.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.