Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz chyba spotkałem się z modem, w którym zastosowano automatyczne zbieranie/branie wolnoleżących przedmiotów. Wyglądało to na niezłe rozwiązanie do momentu kiedy zapełnił mi się plecak i zostałem unieruchomiony. Co gorsza wyrzucenie przedmiotu nie zawsze jest skuteczne bo wystarczy się "pochylić" i znów mamy wyrzucony przedmiot w plecaku. Proszę zatem o radę jak wyłączyć ten automatyzm lub jak zwiększyć udźwig plecaka (sama zamiana plików actor i system nie wystarcza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak zwiększyć udźwig plecaka (sama zamiana plików actor i system nie wystarcza)...

 

Dlaczego nie wystarcza ? To dziwne bo powinno to zadziałać i nie było problemu ze zmianą udźwigu w modzie. 

 

Zmiana udźwigu postaci...w pliku actor.ltx...

max_ item_ mass

max_ walk_ weight 

wpis w system .ltx...

[inventory]take_dist = 2max_weight = 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To automatyczne zbieranie przedmiotów jakoś się wyłączyło samo :)  natomiast z udźwigiem kombinowałem i doszedłem do tego, że potrzebna była także zmiana  w parametrach kombinezonu; niestety zmieniłem kombinezon i udźwig się zmienił a zmiana parametrów w nowym kombinezonie nie pomaga;. Coś tu jest pokręcone w tym modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli Serce Oazy, to ten art w bagienku ( wybacz, ale w moda gralem już dawno, dawno ), to zadanie na niego dawał NPC w pierwszej napotkanej wiosce. Będzie on, albo na pięterku domu, gdzie wisi za nogę powieszony snork, albo pod ziemia, w chyba barze.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sovat - tam mod jest zatytułowany "Dolina Szmerów". Dział Modyfikacje do gier -> ZP.

 

Poczytałem swoje wypowiedzi o tym modzie i okazuje się, że też Brody nie znalazłem. I odzewu na pytanie o niego nie bylo.

Ponieważ autorzy moda zapowiadali jego kontynuację, możliwe, że spotkanie z Brodą zostawili na przyszłość.

A jak na razie, o drugiej części jest cicho.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Trochę odkopie temat i napiszę krótką opinię.

Całkiem ciekawy mod, niezła, dopracowana lokacja. Tylko problemem jest to że rozgrywka w nim jest niesamowicie krótka, wczoraj zacząłem grać a dziś obejrzałem napisy końcowe. :D  Nawet pomimo tego że wykonałem każdy dodatkowy quest. Tak czy inaczej modyfikacja warta zagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Mod naprawdę fantastyczny, wiadomo coś może o drugiej części?:biggrin:

 

Dnia 13.10.2013 o 18:59, bolo napisał:

Witam, mam problema, mianowicie:

Po zdobyciu bazy najemników Radik przesłuchuje stalkera i go zabija nogą, wtedy traci mi się obraz, a ściślej pozostaje wskaźnik  zdrowia i pancerza, oraz mini mapa w rogu a pozostały obraz ciemny.

Wiem, że pytanie zadane ponad 2 lata temu, ale miałem ten sam problem i w momencie, jak ekran już ściemniał, to wystarczyło zapisac i wczytać.

 

2 kwestia: nie wiem czy ktoś to napisał, ale gra ma zakończenie - jeżeli po misji dla naukowców w podziemiach pójdziemy do miejsca, z którego zaczynaliśmy rozgrywkę (tam gdzie doprowadził nas Pilot na samiusieńkim początku) to jest możliwość wyjścia z Zony i przeczytania jak się potoczyło życie wszystkich (coś jak CoP, tyle ze bez obrazków)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.