Skocz do zawartości

Amulet w x-16


kfiat

Rekomendowane odpowiedzi

Burery są w dużej komnacie @kfiat  trzeba je bardzo szybko wybić by telekinezą nie wtrąciły naszyjnika w tekstury i to jest cały problem. Te chłopaki rzucają wszystkim, naszyjnikiem również.

Na Twoim miejscu powtórzyłbym X-16 i starał się jak najszybciej zabić burery. Można spróbować wyciągnąć je na schody by oddaliły się od drzwi. Ja pamiętam naszyjnik za drzwiami ostatniego pomieszczenia na górze...chyba że miejsce spawnu jest zmienione to co innego.

Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale amulet to część do zakończenia całego kwestu i szkoda rezygnować jeżeli masz pozostałe... :smile: . By to poprawić trzeba tak jak pisała @Nati pojechać całe x-16 jeszcze raz. // Może jednak warto poszukać bo w opisie TŚ 2 Update Final jest coś takiego...

6) Zmieniono zasady pojawiania się kwestowych przedmiotów - teraz są przypadkowe. Każdy znajdzie to czego potrzebuje w swoim indywidualnym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są przypadkowe to może w ogóle nie ma go w x-16? albo jest gdzie indziej w labie? do tej pory poradnik zawsze pokrywał się z grą :tongue: poszukam wcześniejszego sejwa, może nie wszystko stracone.

edit: wcześniejszy sejw 4h grania.....nic odpuszczę sobie ten amulet. Nie gram na bieżąco z poradnikiem, tylko jak czegoś nie wiem to zaglądam i przypadkowo wyczytałem, że ominąłem amulet. Dzięki wszystkim za pomoc.

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Mały odkop, ale może pomoże to komuś w przyszłości. Ja też nie znalałem amuletu tam, gdzie oba poradniki wskazywały- u mnie był w tunelu, na samym początku, po wyjściu z X16. Wskoczyłem w dziurę, opuściłem lab, odwróciłem się- a on leżał na ziemi kilka kroków ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Nic z tego. Przechodziłem lab bez zapisu i nic. poprzednio znalazłem amulet po zeskoczeniu przez dziurę z labu, a teraz nic. nie mam pomysłu. proszę o pomoc.

W moim przypadku amulet leżał po prawej stronie, przy cylindrycznym pojemniku, przed wskoczeniem do dziury z pomieszczenia, gdzie leżał Duch. Trzeba dokładnie omiatać grawikarabinem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.