Skocz do zawartości

Miedziana rakieta :P


Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

 

 

Obudowa: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black
Płyta główna:   Asus P8Z77-V LX2 Intel Z77 LGA 1155
Zasilacz: OCZ ZS 550W 135, 80 Plus Bronze
Procesor: Intel Core i5-3570K, 3.4GHz, 6MB, LGA1155
Chłodzenie:       SilentiumPC Fortis HE1225  
Pamięć:       Corsair Vengeance 2x4GB, DIMM,1600MHz, DDR3, CL8, XMP,Non-ECC, with Heatsink
Grafika:       Gigabyte GeForce GTX 760 OC, 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, DP, DVI

Dysk1:           SSD Kingston SSDNow V300 120 GB
Dysk2:           Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache
Napęd CD:   Lite-On iHAS120 SATA CZARNY
Monitor:   Monitor SAMSUNG T24C300EW 24cale
Klawiatura:   MICROSOFT Sidewinder X4
Mysz:   MADCATZ R.A.T.5

 

[EDIT]

 

Znalazłem chwilę czasu więc zgodnie z tytułem działu wrzucę fotki już złożonej maszynki.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez MiedzianeJaja
  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko go uruchomię to nie omieszkam zrobić paru testów i fotki wnętrza ale na razie muszę zostawić go półżywego. Niestety jeszcze jutro do roboty. Na tą chwilę da się wejść do ustawień biosa i ani razu nie pokazał się dym ani płomienie czyli jestem na dobrej drodze :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są brzydkie insynuacje, nikogo w nic nie nabijam, nie trzeba sądzić innych wg siebie :tongue:

 

A oto dowody na odparcie tej krzywdzącej tezy o nabijaniu:

 

Po pierwsze primo, pudełko nie było puste.

Dołączona grafika

 

Po drugie primo, zawartość obecnie wygląda tak:

Dołączona grafika

 

Po trzecie primo z drugiej strony jeszcze sporo brakuje :biggrin:

Dołączona grafika

 

A po czwarte primo to nie wiem kiedy się z tym uporam i jestem przerażony :wacko:

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mi lepiej jak widzę znajome pudełka, nie jakiś tam szary karton...  :biggrin: .

//

Poradzisz sobie, najgorszy jest pierwszy...potem 100 to pestka.

Najbardziej w tym wszystkim nie podoba mi się odwrotna kieszeń na dyski blokująca nawiew do pudła, ale wiatrak jest niby wyżej.  

Fajny bajer tej obudowy to stacja dokująca dla dysków na górze, pożyteczna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zmieniłem co nieco w swojej rakiecie :whistling:

 

Obudowa: SilentiumPC Gladius M40 Pure Black
Płyta główna: Asus P8Z77-V LX2 Intel Z77 LGA 1155 na   Gigabyte GA-Z97X-Gaming 5, Z97, LGA 1150
Zasilacz: OCZ ZS 550W 135, 80 Plus Bronze
Procesor: Intel Core i5-3570K, 3.4GHz, 6MB, LGA1155 na Intel Core i7-4790K, 64bit, do 4.4 GHz, 88W, cache 8MB - Devil's Canyon
Chłodzenie: SilentiumPC Fortis HE1225  
Pamięć: Corsair Vengeance 2x4GB, DIMM,1600MHz, DDR3, CL8 na G.Skill TridentX DDR3 2x8GB 2400MHz CL10
Grafika: Gigabyte GeForce GTX 760 OC, 2GB DDR5 (256 Bit) na Gigabyte GeForce GTX 970, 4GB GDDR5 (256bit) GAMING-G1

Dysk1:           SSD Kingston SSDNow V300 120 GB
Dysk2:           Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache
Napęd CD:   Lite-On iHAS120 SATA CZARNY
Monitor:   Monitor SAMSUNG T24C300EW 24cale na Monitor BenQ GW2765HT 27''/LED/IPS/2560x1440
Klawiatura:   MICROSOFT Sidewinder X4
Mysz:   MADCATZ R.A.T.5

 

txJUAZp.jpg

UZzbmmg.jpg

Gr3v7DL.jpg

pZjtWGd.jpg

tHCZ6zY.jpg

OMZVOvm.jpg

Edytowane przez MiedzianeJaja
  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powiedział "kochanie kupiłem nową obudowę do kompa" ;) i uszło mu płazem.

 

Dobrze kombinujesz  :)  A nawet obudowa została ta sama więc to nie było trudne. Jest takie stare przysłowie "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal". 

Zresztą dobry mąż musi się troszczyć również o samopoczucie żony. Żeby się nie denerwowała niepotrzebnie :wink:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam że z niecierpliwościa czekam na wyjście obu tych produkcji bo ostatnimi czasy trudno o nowe wciągające i "miodne" gry.

 

Gratuluję komputera Miedziany. Na taki sprzęt pewnie nigdy nie będzie mnie stać, no chyba, że wygram w totka :D

Ja nie czekam na te gry. Dlaczego, bo głównie gram w dwie gry - Stalkera i Gothica. Teraz gram w Global mod. Jest to rosyjski mod do Gothica 2 NK. Świetny mod i chociaż liście się nie ruszają i wszystko jest kanciaste, to ma w sobie właśnie tą "miodność", której brakuje wielu nowym, "wypasionym" graficznie grą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winszuję nowego hardu Miedziany. :D To zawsze spora radocha. Szczególnie dla gracza. ;)

 

Co do gier masz niestety słuszność. Jakoś trzeba ten sztucznie napędzany bieg hardwareowy uzasadnić.

Poza tym dzieci W8 obawiam się że już będą stracone. Strach pomyśleć co będzie z następnymi "windami". Komputery jako takie przestaną istnieć wszystko będzie sterowane jednym przyciskiem a kiedy coś pójdzie nie tak będzie płacz: -Tato bo mnie się nie włączyło ;E

Grafika nie zastąpi fabuły. Choć skąd młodsi gracze mają wiedzieć co to fabuła? Większość zachłyśnie się właśnie grafiką. Że postacie w hektolitrach krwi się rozpadła będzie radocha i tyle. :(

 

EDIT:

Poprawiłem dwa błędy.

Edytowane przez vranorvs
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.