Skocz do zawartości

Utwory, wykonawcy, gatunki muzyczne...


STA1KERpl

Rekomendowane odpowiedzi

...które/którzy podobaj? si? wam najbardziej. Wasi idole, najfajniejsze kawa?ki i te sprawy.

Zaczn? od siebie...

Najbardziej na ?wiecie ( z reszt? nic dziwnego- to jedyny i najlepszy gatunek muzyczny) lubi? heavy metal. Motorhead, Rob Zombie, Iron Maiden, Metallica i ró?ne takie. Blueas, Rock i inne podobne gatunki równie? uwielbiam. Najlepszy album ?wiata? Master of puppets. W?a?nie, odpale sobie go teraz...

Oprócz tego s?ucham du?o reggae (zapuszczam w?osy, ?eby za 3 lata zrobi? sobie dredy^^). Nie gardz? te? tym przez szatana stworzonym Drum'n Base (cho? oprócz pendulum, Shachrama i prodigy nie toleruje innych wykonawców). I oczywi?cie muzyka klasyczna- rzadko, ale je?li ju? zaczynam s?ucha?, nie odrywam si? od tego kilka dni.

A jakie jest wasze zdanie na temat muzyki?

Ps.: Wypowiedzenie s?ów: Justin, Bieber, Pop (z wyjatkiem u?ycia go przy s?owach Micheael oraz Jackson) oraz Techno grozi zes?aniem na wasz dom piorunów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalaz?em bardzo fajna rzecz, bardziej ciekawostk? ni? co?, co mia?oby zawojowa? poj?ty ogólnie termin "muzyk?". Ale przyjemnie si? s?ucha ;)

A oto to:

A oto liryka:

[spoiler=]RUN!! DUN DUN DUN!!

RUDADOMINADOMINADA, DUN NUN NAW, RUDADOMINADOMINADADOMIDOMADOMI­DOMA DUM NAW RUDADOMINADOMINADA dun nun naw RUDADOMINADOMINADA DUN NAW RUDADOMINADOMINADA DUN NUN DAW RUDADOMINADOMINADA DUN NAW RUDADOMINADOMINADA DUN NUN NAW RUDADOMINADOMINADA RUN RUDADOMINADOMINADOLLAHRUDADOMI­NADOMINADA DIGENDADIGENDAGENROW RUDADOMINADOMINADADOLAHRUDADOM­INADOMINADA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem bardzo ciekawa rzecz, szukajac 3 little birdsow.

Kolejna siwetna persona- And McKee. Zarabisty gitarzysta, piekne tworzy melodie. Sprawdzcie sami:

Epickie wrecz kawalek, ktory- w wiekszosci czasu- uzywa 4 instrumentow (w tym jeden to efekt komputerowych mozliwosci, drugi to przesterowany glos), look:

A tu ironia zapodana wprost z Wroc?awia- Maderfaki NDK xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to ja mam dla Was co? takiego

http://www.youtube.com/watch?v=v8Mez7T7BGA

Z czystym sumieniem mog? poleci? Ukrainians

http://www.youtube.com/watch?v=9Dv6qvLUgNs

http://psycho-killer.wrzuta.pl/audio/83wQQ30K9w9/the_ukrainians_-_i_oi_divchino

S?ucha?em tego dawno...bardzo...dawno temu i jako? tak Stalker przypomnia? mi te czasy

Jest jeszcze taki zespó? jak Veselnyi Padarok, niestety nic nie jestem w stanie znale?? sensownego na necie a cyrylicy nie ogarniam

I jeszcze co? co po obejrzeniu Infiltracji zapad?o mi g??boko w pami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.