Jump to content

Pomocy z bug trapem


Recommended Posts

Ja się nie znam na bug trapach itd. ale dla kolegów z forum powinieneś podać kod błędu, jak nie wiesz gdzie znaleźć to tu instrukcja

 

Mój komputer->Dysk C-> Użytkownicy -> Publiczny -> dokumenty publiczne -> folder Stalker zew Prypeci -> logs -> zjeżdżasz na sam dół i kopiujesz Wszystko od "Fatal Error" do końca tego dokumenciku

Na Widnows 7 tak jest jak masz XP to nie wiem zbytnio gdzie jest

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

Grałem do dzisiaj (przerwa na testy) w moda SGM 2.2 i nie miałem problemów. Zapewniam Cię, że jeżeli zainstalujesz dokładnie według instrukcji, też nie będziesz ich miał. Chyba, że komp nie wyrabia.

Link to comment
Share on other sites

@Gercio

podstawowym warunkiem udzielenia pomocy jest podanie treści loga błędu, od wpisu Fatal Error - tylko tak można zlokalizować źródło problemu. Log znajdziesz zgodnie z lokalizacją podaną przez @Jurij'a, dla Win7 jest to:

Win Vista lub 7 - C:UsersPublicDocumentsS.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypecilogs

plik posiada rozszerzenie .txt. Jeśli pojawi się okno "z chrząszczem"  - jak ze screena, kliknij save i zapisz log w dowolnym miejscu. Otwórz plik loga, szukając wpisu, który zaznaczyłem na początku posta. Jeśli masz zamiar podać cały log - umieść go w spoiler. Treść loga taguj w code.

Link to comment
Share on other sites

  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.