Skocz do zawartości

Kilka sekretów


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, że na Kordonie, w wiosce kotów, na strychu pierwszego na lewo od wejścia z drogi domu można znaleźć w skrzyni artefakt, który od razu można upłynnić u Sidora. Żeby tam się dostać, trzeba z dachu autobusu stojącego przed wioską skoczyć z rozbiegu na dach domu a potem wejść na strych przez dziurę w dachu. Nie jest to łatwe, ale JEST możliwe O kombinezonie wiedziałem i o schowku w Dolinie mroku też, ale amunicja na wieży na Wysypisku to dla mnie nowość :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ułatwiajmy tak znika cała radość z odkrywania i poszukiwania ukrytych schowków w grze.

Po to są spoilery kto nie chce nie zagląda...http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons//wodka.png

wkleiłem na tą stronkę więcej linków do filmików

Ja tutaj widziałem tylko jeden..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czernobyl10 masz rację, ale nie do końca. Kto jest leniwy to otwiera spoiler, czyta i traci rozrywkę. Kto jest prawdziwym poszukiwaczem skarbów Zony, nagłówki spoilerów potraktuje jak zagadki do rozwiązania. Będzie co prawda wskazówka lokacji, nie będzie za to dokładnego położenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorenus to pewnie trolle zrobiły. Spoiler spoilerem ale nie każdemu chce się szukać. Ja bym do stalkera zabronił takowych.

Jeżeli ktoś jest leniwy i nie chce mu się szukać to zagląda i ma do tego prawo...zabronił niby dlaczego..to może zabronimy też poradników bo ułatwiają grę...bardzo śmieszne. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z zawartości spoilerów.

Ja wręcz przeciwnie zapraszam poszukiwaczy do uzupełnienia listy skarbów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.