Skocz do zawartości

Problem z modem "Zakamarki Prawdy"


lenin58

Rekomendowane odpowiedzi

lenin58 - jest cały temat o tym modzie i trzeba tam szukać.

http://stalkerteam.pl/topic/5737-zakamarki-prawdy/page-3?hl=zakamarki%20prawdy w postcie #120, jest to opisane.

 

Ale na poczatek, podpowiem. Popełniłeś błąd, bo po poleceniu ucieczki, dalej zabijałeś mutanty ( choćby jednego ). Musisz uciec, nie zabijając ani jednego.  Do rozmowy ustaw się tak, abyś od razu mógł biec w stronę wyjścia ze stodoły, a za nim od razu w prawo. Są one potrzebne, gdy drugi raz wejdziesz do Parowu.

I od razu też Ci podpowiem, że ten NPC którego będziesz musiał znaleźć, jest mocno w lewo od drogi, za takimi dużymi kamieniami. Tyle wystarczy.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lenin58 - jest cały temat o tym modzie i trzeba tam szukać.

http://stalkerteam.pl/topic/5737-zakamarki-prawdy/page-3?hl=zakamarki%20prawdy w postcie #120, jest to opisane.

 

Ale na poczatek, podpowiem. Popełniłeś błąd, bo po poleceniu ucieczki, dalej zabijałeś mutanty ( choćby jednego ). Musisz uciec, nie zabijając ani jednego.  Do rozmowy ustaw się tak, abyś od razu mógł biec w stronę wyjścia ze stodoły, a za nim od razu w prawo. Są one potrzebne, gdy drugi raz wejdziesz do Parowu.

I od razu też Ci podpowiem, że ten NPC którego będziesz musiał znaleźć, jest mocno w lewo od drogi, za takimi dużymi kamieniami. Tyle wystarczy.

Dzięki za podpowiedź-pomogło.Ale mam znowu problem....wiem,wiem....zawracacz d...... ze mnie,ale nic chyba nkt o tym nie pisał.Otóż po strzelaninie na radarze ląduję w jakiejś ciemnej piwnicy,czy coś,zero światła,nic nie można zrobić,latarki nie mam a od początku nie chce mi się przechodzić.Ciemno jak......i stoję na tym znowu... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieciekawie, bo o ile dobrze pamiętam, to jest to kwestowe spotkanie z Riplej w laboratorium. Tam i tak nie wiele widać w oparach. Może ktoś kto jeszcze go nie usunął z kompa, podrzuci Ci save z latarką.

Na poczatek spróbuj w opcjach ustawić maksymalną jasność i balans kolorów.
A nie masz noktowizora?

Sprawdź też, czy dodanie tego pliku na latarkę na czole, wymaga nowej gry.

Zrób kopię pliku latarki w modzie i wtedy wstaw fixa na latarkę.

Ja nie grałem z polonizacją, więc proponuję abyś smoxa lub metek58 zapytał na PW, czy nie zawiera ona przez przypadek w sobie opcji na latarkę. Mógłbyś wtedy jeszcze raz nałożyć polonizację i latarkę mieć.

W opisie instalacji masz informację, że po rozpoczęciu nowej gry, można latarkę dodać. Ale miarodajnie, tylko oni mogą to wyjaśnić.

 

Tylko uprzedzam, wszystkie moje propozycje, rób po zrobieniu kopii gamedaty !!!

Jeśli coś nie wypali, usuniesz tą ze zmianami i wrócisz do nie zmienianej.

 I jeszcze jedno. Po to pokazałem Ci temat o modzie, abyś tam dalej prowadził rozmowy.

Niepotrzebnie dublujesz tematy i rozwadniasz problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.