Skocz do zawartości

100 pytań do...


ptero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Stalkerów. Mod zarąbisty, choć trudny. Szczególnie te nowe giwery są the best...

 

Mam takie pytanka do tych, którzy są bardziej zaawansowani w OOP. Nie lubię solucji, ale mam już dość bezsensownego latania.

 

1. Gdzie jest ta w d... żyć chędożona strzelba AA z Radaru dla Krzyża. Oblatałem cały las kilkukrotnie, aż mnie nogi bolą...

  Znam każdą pijawę, zombiaka i snorka z imienia... Psy to już się do mnie łaszą (ech ta kiełbasa) :)

 

2. Schowek w wiosce pijawek. Na belkach. Skakałem po dachach, że snorki zazdrościły i nic...

 

3. Stare dokumenty nr.1 dla Akima. Na jakimś dachu. Po kilku godzinach szukania w czasie rzeczywistym brak pomysłu.

 

4. Wideonadajnik dla Woronina. Komputer jest. Nadajnika NIET!!!

  Przecież były oba w tym samym pomieszczeniu, co to się przez balkon wchodziło... Ale nie ma...

 

Więcej pytań nie pamiętam.

A możeby tak ktoś skrobnął jakiś poradnik do nowych kwestów ???

 

Z góry dziękuję za każdą podpowiedź.

 

Adam,

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Schowek w wiosce pijawek. Na belkach. Skakałem po dachach, że snorki zazdrościły i nic...jeżeli to schowek Kostii to miejsca mogą być różne..tutaj poradnik pomoże.

 

3. Stare dokumenty nr.1 dla Akima. Na jakimś dachu. ....czy nie chodzi czasem o te na dachu baraku obok wejścia do baru...nie wiem czy w OOP jest zmienione miejsce ale w NS tam były. Jeżeli niema rozbijaj skrzynki i szukaj u kolesi na posterunku.

 

4. Wideonadajnik dla Woronina. Komputer jest. Nadajnika NIET!!!
Przecież były oba w tym samym pomieszczeniu, co to się przez balkon wchodziło...nie były część rzeczy była w wiosce pijawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

strzelba jest na Radarze patrząc od strony helikoptera w kierunku przejścia z Magazynów wojskowych na kamieniach jest plecak.

ss_tomy_01-03-16_18-32-13_(l10_radar).jpg

ss_tomy_01-03-16_18-32-01_(l10_radar).jpg

 

 

 

PANCERZ OD KRZYŻA!!!!!

Czy ktoś wie gdzie jest ten schowek w X16? Krzyż daje informację że pancerz jest w laboratorium ale obszedłem je ze trzy razy i nie mogę go zanieść

ss_tomy_01-04-16_10-10-10_(puzir).jpg

Edytowane przez tomlopag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.