Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mam problem , kiedy kończę rozmowę z Łukaszem po wykonaniu zadania dostarczenia PDA Szarańczy ponieważ wylatuję z takim oto logiem:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !lst.empty()
[error]Function      : CHudItem::animGet
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\HudItem.cpp
[error]Line          : 295
[error]Description   : idle_g

Co jest tu grane...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To problem z animacją, tylko cholera wie z którą. Skoro nikt się na to specjalnie nie skarżył to raczej problem występuje tylko u ciebie. Może jakiś uszkodzony plik przy ściąganiu albo rozpakowywaniu. Gdyby się to powtarzało to radziłbym jeszcze raz ściągnąć moda i przeinstalować wszystko. Cień Czarnobyla też. Może to animacja z podstawki. Może zainstaluj wszystko jeszcze raz na innym dysku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.05.2016 o 20:01, DaarMoo napisał:

Instalowałem go na początku 6 razy. Za każdym miałem ten sam error. Dopiero, jak pisałem, fix Rangera801 rozwiązał problem. Dlatego szukałem innego wyjścia niż reinstalka. Dzięki !

Mam ten sam problem, czyli wylot po rozmowie z generałem i podejściu do schodów. Jaką mam zastosować kolejność instalacji moda plus tego fixa od Rangera801? Na sam koniec już po spolszczeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka na samym końcu, tyle że usuń tą którą masz i pobierz tą:

https://yadi.sk/d/CGBK0iGDsR2qm

Jest to nowa, kumulatywna wersja poprawki. Już zaktualizowałem link do yandexa w poście z opisem i linkami, link do pobieralni jest do starej wersji, prosiłbym o zaktualizowanie także niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja trochę pomęczę Weteranów :), mam zadanie od Sidora na likwidację nowicjusza, niestety wszyscy wydają mi się podejrzani :(, chyba w wiosce odstrzeliłem wszystkich a zadanie nie zalicza się (chciałem sprawdzić który to cel). Stąd moje pytanie, czy ten "fałszywy" nowicjusz jest w wiosce czy może na innej lokacji i jak się nazywa, albo co charakterystycznego powie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem ze schowkiem z kodami w Prypeci. Przeszukałem wszytko, nie tylko te miejsca z poradnika, i nic. Była tam mowa o płocie tylko nie wiem czy chodzi o ten murek wokoło stadionu czy o jakiś płot na mieście. No i dziadek Zapadło coś nie chce mi żadnego zadania dać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek z kodami, przynajmniej u mnie, leżał między ławkami, koło schodków, po lewej stronie trybun, patrząc na CEA, a stojąc u góry trybun (pod daszkiem) po stronie Prypeci. Schowek całkowicie zlewa się z podłożem. Dlatego musisz szukać powoli. Też się nałaziłem. W poradniku masz kilka miejsc spawnu i na pewno tam znajdziesz. A dziadek milczy bo czegoś nie zrobiłeś. Czego - nie pamiętam. Wczytaj się w poradnik.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle jestem problemowy :) , kolejne pytania do Weteranów: Czy jak pójdę do Martwego Miasta zanim rozmówię się z Dziadem

Zapadłą (nie okradł mnie jeszcze - chyba za skromne schowki) to będę miał szanse jeszcze uwolnić jego wnuczkę? Ganiam kolejny dzień przed MM aby dać mu szansę mnie okraść i nic (nie ma go też ani w Promzonie ani Barze). W międzyczasie chyba za długo zwlekałem bo dopadły mnie "teleportacje" i tu mi jakoś Sacharow nie pomaga. Miał tylko raz dialog na leczenie i go zastosował mroczki mi trochę przeszły ale teleportacje nie (wracałem kilkukrotnie do Sacharowa i nie ma już tego dialogu o leczeniu). Pozbyłem się normalnych kryształów, mam tylko te "półamulety" - trochę boję się je zostawić bo nie wiem czy je Dziad kradnie a trochę stref psi może zabraknąć aby je odtworzyć. To tyle przydługiego wstępu :) a pytanie: Czy to jest normalne i występuje przed konkretnym zadaniem czy np po określonej liczbie dni i jak temu zaradzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.