Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@najdrok ja dziadkiem Zapadło nie zawracałem sobie głowy w ogóle. Jakieś schowki robiłem, później dostawałem info o okradzeniu. Sprawdzam - schowki nieruszone. Więc odpuściłem ten quest całkowicie. Z drugiej strony jest tak dużo zajęcia z talizmanami, że...   

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aha dzięki za informacje .

Niestety mod nie działa nie wiem czemu .

Uruchamiam pojawia sie jak zawsze ten obrazek , potem czarny ekran i wywala mnie na pulpit .

Wszystko zrobiłem dobrze skopiowałem gamedate , zmieniłem wpis w fsgame , wrzuciłem gamedate z patchem i podmieniłem i nie działa .

Walić ten mod siłuje sie już godzine i gówno z tego wychodzi robie tak jak admin na początku napisał i nic .

Edytowane przez Stalkier1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalkier1999- Ponieważ temat Fotografa który założyłem, przez Godlike został bez powodu usunięty i on założył nowy dodając swoje linki, mógł przy okazji coś sknocić.

Pobierz więc moda z jego macierzystej strony: http://stalkermod.ru/MODYI-Teni-CHernobyilya/stalker-mod-fotograf-chast-pervaya.html   

A przy okazji, pytanie. Czy na pewno stawiasz moda na podstawkę v.1.0004?

Bo jeśli stawiasz na wyższą, np. 1.0006, to  ona jest przyczyną kłopotów.       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link .

I niestety mam wersje 1.0006 i nie wiem jak gre odpatchować .

Szukałem plików na podminke do bin żeby zmniejszyć do 1.0004 ale nigdzie znależdżć nie mogłem .

Był temat na forum Stalker Polska czy jakoś tak próbowałem ale nie wychodziło mi .

Narazie raczej nie będe grał w Fotografa , bo gram w Priboi Story jak przejde tooo napewno wgram jak mi sie uda odpatchować .

Edytowane przez Stalkier1999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalkier1999- jeśli chcesz pograć w mody, to pozbądź się pirata. Miałeś już kłopot z innymi modami. To jego przyczyna.

Tylko wersja oryginalna pozwoli Ci uniknąć kłopotów.

A "piratów" na tym forum się nie poważa. A odwrotnie.

Może ktoś, kto posiada stalkera ze Steama, powie czy tak nabyty, pozwala się degradować i nie sprawia kłopotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stalkier1999 Wnioskuję, że numerek przy nicku to data urodzenia. Młodyś, ale nie na tyle, żeby tłumaczyć tym głupotę.

kazik i kondotier byli grzeczni, ja nie zamierzam - kup oryginał, albo nie zawracaj gitary. Nie stać cię? Skoś sąsiadowi ścianę, pomaluj trawnik, wyprowadź jego śmieci albo wyrzuć psa i voila, możesz lecieć na zakupy. Nie bądź idiotą, który kradnie efekty czyjejś kilkuletniej pracy, obecnie wyceniane na kilkadziesiąt złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na księżycu i kopię Twardowskiego w tyłek. Są inne kraje, inne waluty oraz Internet, który daje praktycznie nieograniczone pole możliwości zakupu dowolnych rzeczy: od łóżeczka dla dziecka, przez oryginalne gry, aż do pęku granatów. Wystarczy chcieć.

1. Hiszpani to mieszkańcy Hiszpanii.

2. Nie chwal się, bo nie masz czym. Mody działają na piratach, ale często coś nie działa tak, jak powinno - i najczęściej jest to wina pirackiej wersji.

3. Żeby nie szukać daleko, to możesz zajrzeć TUTAJ i w wiele innych miejsc, Google jest tam, gdzie zawsze... Ale nie, hejże, przecież napisałeś, że "nie masz środków". Czyli nie kupisz. Wracamy do tego, co pisałem wcześniej: zdobądź środki, kup oryginał.

Albo, w konsekwencji, pójdziesz na zieloną trawkę, bo pewnie nie tylko ja mam alergię na bezmyślne piracenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, myślę, że skończę tą dyskusję..... "nie popieramy piractwa....kup oryginała....nie graj w stalkera" ;)

Nie żebym popierał piractwo, sam mam po dwie kopie każdego stalkera ale jechać po nowym też za bardzo nie można bo....

Przecież mamy tutaj temat, który rozwiązuje problemy tego nowego kolegi -> repacki Komy  czyli jednak kupować nie musi ;)

  I tutaj nie będzie na pewno problemów z uruchamianiem modów nie to co na najróżniejszych wersjach pirackich, które można znaleźć w sieci.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Masz rację. Kiedyś była gdzieś na forum rozmowa o repackach i korzystać w sumie może każdy, ale wypadałoby mieć ten oryginał, żeby moralnie być w porządku. Jesteśmy jakąś społecznością skupioną wokół gry, akceptowanie piractwa w takiej formie jak powyższa jest zwyczajnie dwulicowe... Albo po prostu tylko ja mam na to alergię i wszystko gra.

Po "nowym" jechać może i nie wypada, ale jak mi mówi, że ściągnął z torrenta i to było legalne, to pomyśl sam: gość wniesie cokolwiek do czegokolwiek, czy jest na poziomie ameby po lobotomii i niewiele tracimy, jeśli odejdzie?

Ale dobra, spasowałem, nie będę odwalał chamówki. Tylko trzymajcie nas w osobnych celach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Po uruchomieniu modyfikacji wywala mnie do pulpitu z takim logiem:

Spoiler

[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...shadow of chernobyl\gamedata\scripts\xr_logic.script:624: attempt to call local 'func' (a nil value)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anatoil- temat moda został "zawłaszczony" przez nieobecnego już na forum Godlike, usunął moja wstawkę i zrobił swoją, wstawiając tam linki wg, swojego pomysłu. A że jego konto zostało z forum usunięte, to są w temacie braki. Dlatego #1 tego tematu jest delikatnie mówiąc spierniczony.

Jest jednak nadzieja w @cichym, gromadzącym w prywatnym archiwum wszystkie ciekawe mody i może posiadać finalne spolszczenie.

Chcę też przypomnieć, że Ranger801 zrobił do tego moda fixa, napisami pokazującego przetłumaczone tak angielskie wypowiedzi, jak i informacje głosowe.

A jest to przy grze bardzo istotne, bo zawiera podpowiedzi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.