Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@anatol - a to intro zrobił Allen. Taka jest informacja w #1 tematu pobierania moda. Ranger801 zrobił napisy do przetłumaczonych przeze mnie informacji "gadanych" . Bo niektóre z nich są bardzo istotne i bez ich zrozumienia, nie bardzo wiadomo o co chodzi. To że jedno i drugie znajduje się w tym samym fixie, to tylko ułatwienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil

stack trace:

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dobrze nie pamiętam, dawno go stawiałem, ale chyba do niego trzeba mieć oryginalne 1.0004, lub podnoszone z 1.0000. Na degradowanej z 1.0006 nie pójdzie. Było to w #1 tematu moda, dopóki Godlike nie namieszał w tematach. Teraz w zrobionym przez niego temacie, nie ma połowy informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alchemik To nie graj od razu w Fotografa... Mod jest naprawdę dobry, wręcz świetny jeśli chodzi o rozwiązania, fabułę i sposób prowadzenia akcji, aż po jej, dość zaskakujące zakończenie. Może najpierw spróbuj ograć coś bardziej przystępnego? Np. mody Zaurusa - są fajne, przyjemne, nie atakują milionem nowych mechanik i fajnie prowadzą historię po podstawce.

 

... Ale gdybyś stwierdził, że wiesz lepiej niż wujek Sieriożeńka, to TU jest repack. Ten sam, który gdzieś na forum był linkowany już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alchemik- jeśli chcesz zwrócić się do kogoś z forum zaczynając od jego nicka, to nie kopiuj tego nicka znad jego awataru. Wtedy razem z kopiowaniem przenosisz styl pisania, a ten do kogo piszesz, nie jest informowany o tym.

Aby określić forumowicza do którego piszesz, wstaw "małpę" @ i bez odstępu zacznij pisać nicka. Po wpisaniu kilku liter, pojawi Ci się rozwijana lista z wieloma nickami. Wybierasz kliknięciem ten który chcesz. Masz go w postcie zaznaczony na żółto.

DODANO: I @Sierioża ma rację. Fotograf, to dla laika nie najszczęśliwszy wybór. Aby w niego zagrać i mieć z gry przyjemność, trzeba mieć spore doświadczenie.

Na początek proponuję Ci W pajęczynie kłamstw, Kroniki Czarnobyla lub AZM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Otóż piszę tutaj z pewnego problemu który uniemożliwia granie w owego moda. Problem wygląda tak, budzę się w bazię oenzetowców ok, rozmawiam z generałem ok, potem z ogolonym aż dojdę do Sidorowicza, pochodzę do niego klikam "F" i co? wyrzuciło mnie na pulpit, tak po prostu nie mam pojęcia czy to był crash czy co? Wiem, wiem dziwnie to brzmi ale serio klikam "F" i centralnie bez żadnego powiadomienia wyrzuca mnie na pulpit i tyle. Mam nadzieje że ktoś mi pomorze rozwiązać  ten problem. 

PS:Moda pobrałem dzisiaj z tej stronki dokładniej z mega.
Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.