Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi


FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count
 

stack trace:

Co z tym kiwatkiem zrobić? Wywala jak wbiegam do strefy transmutacji obrońców w lesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@ptero

Miałem podobny problem z innymi modami, zarówno do Cienia jak i Zewu.

Najlepszym rozwiązaniem jest edycja plików odpowiedzialnych za pancerze (outfit.ltx) i poszukanie linii z parametrami exoszkieletu, skopiowanie parametrów (dwóch dokładnie) "additional weight" i przekopiowaniu ich do parametrów pancerza, który nosisz obecnie, potem zwiększasz wartość dodatkowej wagii.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja actor.ltx (max_item_mass oraz max_walk_weight), potem arc_inv_weight, potem jeszcze boryan67.script (local MaxWeight) i hula. Nazwę skryptu sprawdź jeszcze dokładnie, wcześniej w temacie padła. Spróbuj najpierw tego, zamiast bawić się kombinezonami.

Swoją drogą... 90kg to naprawdę sporo. Nie wnikam w to jak kto gra, ale dla mnie częścią doświadczenia płynącego z grania w Stalkera jest gospodarka ograniczonymi zasobami.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotograf był jednym z moich pierwszych modów, jeszcze nie wiedziałem do końca jak to działa, bez sporadycznego posiłkowania się poradnikiem skończyłbym źle, ale jakichś wielkich problemów z udźwigiem nie było. Grunt to mądrze rozmieszczone schowki i zakończona "nitka" pewnego Dziadka. Dziada właściwie, bo to wredny gad jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ptero - najpewniejszym i najprostszym sposobem uczynienia GG nie męczącym się, jest dokonanie zmian w pliku actor w takich liniach

jump_power 				= 0.01 ;умешьшение силы с прыжком без учета веса ноши
jump_weight_power       = 0.05  ;0.045                                        ;умешьшение силы с прыжком с учетом веса ноши, для максимального допустимого веса
overweight_jump_k       = 5		;10                ;10                                        ;коэффициент влияние перегрузки прыжок с весом (умножается на jump_weight_power)

stand_power                                =  -0.00001 ;-0.005
walk_power                                =        0.000 ;0.00001                                ;умешьшение силы за секнду во время ходьбы без учета веса ноши
walk_weight_power                =        0.0000 ;0.00025;                        ;умешьшение силы за секнду во время ходьбы с учетом веса ноши, для максимального допустимого веса
overweight_walk_k       = 5			;9        ;10                                ;коэффициент влияние перегрузки ноши (умножается на walk_weight_power)
accel_k                 = 3			;5                                        ;коэффициент на бег (умножается walk_power, walk_weight_power)
sprint_k                                =        75;150;185;180;200;        ;коэффициент на "sprint" бег (умножается walk_power, walk_weight_power)

Znajdują się powyżej 200. Daj takie wartości pierwsze po znaku =, nie zapominając o minusach, a Twój GG będzie biegał i skakał bez zmęczenia. Działa na każdym modzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Oj, minęło sporo czasu :071: gdy poprzednio w niego grałem . Można powiedzieć, że grałem w surowego moda, z tekstowym wprowadzeniem po rosyjsku, oraz myślami Fotografa też po rosyjsku. A teraz to już co innego. Jedno i drugie po polsku. Nie trzeba też znać amerykańskiego, aby rozumieć ONZetowców i makaraoniarza.

Gra jest przyjemnością. Mocniejszy komputer i dużo lepsza karta wyciągają niuanse z tekstur. Parę screenów z tej gry.

ss_administrator_02-18-19_16-58-10_(predbannik).thumb.jpg.39a650065cc04167ab37e8ff57b0c7d5.jpg

ss_administrator_02-18-19_17-41-53_(predbannik).thumb.jpg.b0d7f526bb8080e607eddc5ef76a6217.jpgss_administrator_02-18-19_18-20-38_(predbannik).thumb.jpg.016f5bb9e76e59a836ad12f199a43ea0.jpgss_administrator_02-18-19_18-28-36_(predbannik).thumb.jpg.b580693e9fca6ca12811042466132987.jpgss_administrator_02-18-19_18-28-51_(predbannik).thumb.jpg.1539d43848ce884d9f45edf908d0a0e6.jpg

Szkoda tylko, że przy wygaszaniu HUDa, nie wszystko znika.

Kto kolejny dołączy do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODBICIE TEMATU.

Nikt nie przerwał, więc muszę tak zapytać.

1. Kto z już grających pamięta, gdzie w lesie jest SWD dla Woronina? Nie ta snajperka L85, ją mam.

2. Czy jest jakiś czit na udźwig? W plikach moda nie ma opcji podstawowego udźwigu, a ręcznie dodana nie zadziałała. Dziwne, bo opcja max tak w inwentory jak i w actor działa. Mimo podkręcenia wytrzymałości GG, dostaje zadyszki.

DODANO.

Pomyliłem zleceniodawców. SWD jest dla Łukasza. Znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pacjent1972  Dziękuję, ale mnie interesuje raczej czit, który podnosi podstawowy udźwig, nawet jak biegamy w sweterku. W paczce którą pobrałem, jest zmienione uzbrojenie i maksymalny udźwig. Jednak rozwarstwienie pomiędzy udźwigiem podstawowym a maksymalnym jest zbyt wielkie.  W plikach system i inventory, nie ma linii z udźwigiem podstawowym. Dodałem ją sam, ale nie zadziałała. Widocznie ten udźwig jest jeszcze w innym pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Wyszperałem coś takiego co różni się zdecydowanie od tego co wstawił @gawron w swoim poście:

Tutaj linki do strony czita: http://game-score.ru/mods/244136-shadow-of-chernobyl-chit-mod-cheat-mode-cheatitemsmenu_shoc_v3-adaptirovannoe-k-fotograf-dlya-stalker-shadow-of-chernobyl.html

http://www.playground.ru/cheats/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_chit_mod_cheat_mode_cheatitemsmenu_shoc_v3_adaptirovannoe_k_f_o_t_o_g_r_a_f-60639/

Gdzie w opisie jest mowa o niwelacji "zmęczenia" a to chyba może pomóc.

A tu sam czit: fotograf.rar

Zaintrygował mnie temat bo raczej ze zmianą udźwigu nigdy nie było problemu w modach, to wyzwanie. :063:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.