kondotier

F.O.T.O.G.R.A.F - Ф.О.Т.О.Г.Р.А.Ф

1 042 postów w tym temacie

FATAL ERROR

[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count

stack trace:

Co z tym kiwatkiem zrobić? Wywala jak wbiegam do strefy transmutacji obrońców w lesie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Wszystkich. Czy ktoś może rozwiązał problem z udźwigiem? Zwiększyłem standardowe parametry, "actor, system, i jeszcze w jakimś(nie pamiętam)", ale po kilku krokach zmęczenie mnie zatrzymuje :( 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

@ptero

Miałem podobny problem z innymi modami, zarówno do Cienia jak i Zewu.

Najlepszym rozwiązaniem jest edycja plików odpowiedzialnych za pancerze (outfit.ltx) i poszukanie linii z parametrami exoszkieletu, skopiowanie parametrów (dwóch dokładnie) "additional weight" i przekopiowaniu ich do parametrów pancerza, który nosisz obecnie, potem zwiększasz wartość dodatkowej wagii.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edycja actor.ltx (max_item_mass oraz max_walk_weight), potem arc_inv_weight, potem jeszcze boryan67.script (local MaxWeight) i hula. Nazwę skryptu sprawdź jeszcze dokładnie, wcześniej w temacie padła. Spróbuj najpierw tego, zamiast bawić się kombinezonami.

Swoją drogą... 90kg to naprawdę sporo. Nie wnikam w to jak kto gra, ale dla mnie częścią doświadczenia płynącego z grania w Stalkera jest gospodarka ograniczonymi zasobami.

1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Sierioża Oooo, to, to, to, :) Kiedyś też biegałem ze standardowym udźwigiem, ale teraz nie mam tyle czasu nagranie :023: , a zwiększony udźwig trochę ułatwia.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fotograf był jednym z moich pierwszych modów, jeszcze nie wiedziałem do końca jak to działa, bez sporadycznego posiłkowania się poradnikiem skończyłbym źle, ale jakichś wielkich problemów z udźwigiem nie było. Grunt to mądrze rozmieszczone schowki i zakończona "nitka" pewnego Dziadka. Dziada właściwie, bo to wredny gad jest.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@ptero - najpewniejszym i najprostszym sposobem uczynienia GG nie męczącym się, jest dokonanie zmian w pliku actor w takich liniach

jump_power 				= 0.01 ;умешьшение силы с прыжком без учета веса ноши
jump_weight_power       = 0.05  ;0.045                                        ;умешьшение силы с прыжком с учетом веса ноши, для максимального допустимого веса
overweight_jump_k       = 5		;10                ;10                                        ;коэффициент влияние перегрузки прыжок с весом (умножается на jump_weight_power)

stand_power                                =  -0.00001 ;-0.005
walk_power                                =        0.000 ;0.00001                                ;умешьшение силы за секнду во время ходьбы без учета веса ноши
walk_weight_power                =        0.0000 ;0.00025;                        ;умешьшение силы за секнду во время ходьбы с учетом веса ноши, для максимального допустимого веса
overweight_walk_k       = 5			;9        ;10                                ;коэффициент влияние перегрузки ноши (умножается на walk_weight_power)
accel_k                 = 3			;5                                        ;коэффициент на бег (умножается walk_power, walk_weight_power)
sprint_k                                =        75;150;185;180;200;        ;коэффициент на "sprint" бег (умножается walk_power, walk_weight_power)

Znajdują się powyżej 200. Daj takie wartości pierwsze po znaku =, nie zapominając o minusach, a Twój GG będzie biegał i skakał bez zmęczenia. Działa na każdym modzie.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejny problem.. mam zlecenie od Łukasza na znalezienie SWD w Lesie. Gdzie mogę znaleźć tą broń ???

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@paolo_15 możesz znaleźć te bronie także bez brania zlecenia na nie, więc polecam dokładną eksplorację. Bo jak znajdziesz jakąś broń to będziesz mógł od razu oddać zadanie i przy okazji zaoszczędzisz trochę czasu. 

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@paolo_15 - do tego moda jest zrobiony przez cichego poradnik. Kolejność zadań wg. jego gry. Tylko że nie ma dwu jednakowych gier w Fotografa, więc swojego zadania trzeba w nim poszukać.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta