Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie rozgrywki w Anomalnym Lesie złapał mnie wylot wynikający z postawienia moda na Polskim systemie ( brak cyrylicy) - nie jest on wynikiem błędu w modyfikacji - takie wyloty wynikają z użycia cyrylicy w nazwach katalogów lub plików - PL winda tego nie rozumie.

FATAL ERROR [error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program files (x86)3 thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazŃÂÄ-Ńsvd-c_draw.ogg

LECZENIE: Idziemy do katalogu: s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazСВД-С - zmieniamy nazwę СВД-С na ŃÂÄ-Ń. Finalnie to ma wyglądać tak: shadow of chernobylgamedatasoundsaazŃÂÄ-Ń . Pykamy dalej.

 

Kolejny tego typu wylot:

FATAL ERROR [error]Expression    : wave&&wave->length()[error]Function      : CSoundRender_Source::LoadWave[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xrSoundSoundRender_Source_loader.cpp[error]Line          : 65[error]Description   : Can't open wave file:[error]Arguments     : c:program files (x86)3 thqs.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazŃŕéăŕ12Ęsayga12k_draw.ogg

LECZENIE: Idziemy do katalogu: C:Program Files (x86)3 THQS.T.A.L.K.E.R. - Shadow of ChernobylgamedatasoundsAazСайга12К . Zmieniamy nazwę Сайга12К na Ńŕéăŕ12Ę . Finalnie ma to wyglądać tak: s.t.a.l.k.e.r. - shadow of chernobylgamedatasoundsaazŃŕéăŕ12Ę

 

***

 

Mod bardzo dobry, niezwykle grywalny. "0" wylotów wynikających z błędów modyfikacji. Jedyny jaki miałem to ten powyżej - wina win PL. Czuć w nim rękę twórców TŚ - 2. :biggrin:

 

***

 

  Dodałem jeszcze jeden wylot - identycznego jak wcześniejszy typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylot na lokacji  PROMZONA .

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function	  : CRender::texture_load[error]File		  : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrRenderTexture.cpp[error]Line		  : 295[error]Description   : <no expression>[error]Arguments	 : Can't find texture 'aazm4a1 sopmodtacstońk'

 

W katalogu gamedatatexturesAazM4A1 SOPMODtacstock.dds -  zmienić plik tacstock.dds na  tacstońk.dds 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Drużyna projektu F.O.T.O.G.R.A.F zaprezentowała z okazji świąt zestaw muzycznych kompozycji jakie można usłyszeć w modzie.

Dołączona grafika

Wszystkie kompozycje były stworzone i zapisane specjalnie dla tego projektu.

Kompozytor i reżyser dźwiękowy: mauvais

Muzyka jest w postaci MP3. Załączone do paczki są gotowe okładki do CD 1 i CD 2.

LINK: http://yadi.sk/d/hgsOs84DFGD8g

ŹRÓDŁO: http://superstalkker.ucoz.ru/

***

Czyż nie wygląda to pięknie  : :) ?

Dołączona grafika Dołączona grafika

***

A to tak ode mnie. Kiedy uwalniałem dusze poległych stalkerów pomyślałem o tej piosence...  http://yadi.sk/d/XhTGhmJ7HbZog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twórcom moda należą się brawa i skrzynka wódki, kawał dobrej roboty odwalili. Ma sporo smaczków, ogólnie mod na najwyższym poziomie. Wiem czepiam się, ale problem będzie dla tłumaczy bo podpowiedzi i inne są mówione :)

http://www.youtube.com/watch?v=NUJjvTSrrRk&feature=player_embedded

 

 

Taki sam aparat jest w modzie Evil Zone, czy Real Zone do Shoca i oni tego aparatu nie zrobili. *Czepianie się wyłączone*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.