Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, chyba mam jakiegoś buga, a przynajmniej tak wnioskuje z Twojej wypowiedzi. Po zdobyciu bazy Oporu w pda pokazało mi się ok 20 zadań (ma tak być?), zaznaczyły się w pda wszystkie przyczółki jakie są do zdobycia w grze dlatego myślałem, że którykolwiek zdobędę z zaznaczonych to wsparcie nadejdzie. Ponadto CN spawnuje na potęgę ekipę która ma przejąć zachodni przyczółek w agropromie, ale nikt nie chce przejąć przyczółka wschodniego od strony wysypiska.

 

Żeby nie robić double posta, mam zadanie z zaniesieniem skrzyni (20kg) do Mitaja, z tym że gość już dawno gryzie piach, quest i tak w plecy, ale może jest jakaś komenda by przez konsolę pozbyć się tej 20kg skrzyni?

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam. Mam problem z modem TFW 3.8 do stalkera cs, polega na tym, że po kilku minutach gra zaiesza sie i pojawia sie czarny ekran, i moge wyjść tylko poprzez menedżer zadań. Dodam, że instalacja przebiegła bez problemu wgrałem najnowszy patch i audio fix i stalker był od nowa instalowany... W tym momencie nie wiem co robić bo wszystko zrobiłem wg instrukcji nie wiem na czym problem polega... Aha i niewyskakują żadne bugtrapy czy tym podobne.

 

Moja specyfikacja to:

karta graficzna:Geforce gt550 TI

Ram:4gb 

Procesor:AMD phenom 8450 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak podasz loga - pomimo braku bugtrapów, ponieważ może zawierać informacje nt. błędów niekrytycznych, ale spowalniających grę. Plik loga wstaw na hosting lub w postaci załącznika. Jeśli w momencie pojawienia się błędu, zrestartujesz kompa - log może być pusty, więc przed wstawieniem go - sprawdź czy zawiera jakiekolwiek info. Tylko tak można będzie wykluczyć błędy wynikające z samej konstrukcji moda. Jeśli chodzi o optymalizację wydajności sprzętu, zawsze możesz w zależności od opcji oferowanej przez twój antywirus ustawić tryb gry lub nawet wyłączyć go całkowicie - na czas gry odłączając kabel sieciowy.  Podstawowa kwestia - masz C-Sky na patchu 1.5.10 ? - pytam dla jasności sytuacji. Jeśli chodzi o wymagania, to podane przez Ciebie powinny w zupełności wystarczyć, chyba że w tle działa mnóstwo procesów obciążających rozgrywkę. Dobrym programem do optymalizacji jest ten program, wpierw trzeba ustalić co zawiera log. Koleżanka Nati odsyła do twórcy moda, ale pewny jestem że Smoq również o ów log poprosi, że o dxdiag (nie zaszkodzi jak podasz) - nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dx diag i loga w tym momencie podać nie jestem w stanie, a w tle prawie nic nie działa bo poodchaczałem w msconfig, i komputer jest po całkowitym formacie i chodzi teraz na siódmej windzie, może to jest tym spowodowane. I to sie dzieje z każdym wgranym modem i gre mam spatchowaną do 1.5.10. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie loga znalazłem taki oto wątek: link - zawierający b. podobny problem. Temat był przenoszony, ale ostatnia z porad jaką znalazłem (pod tym linkiem), to odinstalować:

Update for Microsoft Windows (KB2670838)

Jest to aktualizacja pod Win 7 x64 - niezgodna z update directX instalowanym przez grę. Trzeba pozbyć się w/w update Windowsa i zainstalować grę na nowo. Jak już sprawdzisz - napisz w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli płytka jest w nie najlepszym stanie. Spróbuj odzyskać dane za pomocą BadCopy Pro. Jeśli to się nie uda a zakładam że masz oryginalną grę, to przeczytaj ten wątek dot. dożywotniej gwarancji CD Projekt. Musisz tylko utworzyć konto, zarejestrować grę i znaleźć opcję gwarancyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, cieszymy się że działa, ale dobrze by było jakbyś napisał w jaki sposób rozwiązałeś błąd?, który z postów pomógł, ponieważ w przyszłości ktoś może spotkać się z podobnym problemem, ale z twojego postu nie wynika - jak poradziłeś sobie z tematem?, więc...czekamy na info.

Dodam że chodzi o błąd, który w logu - pomimo braku Fatal Error zawiera tego typu info:

stack trace:0023:5EA52E44 d3d11.dll0023:5EA67D8C d3d11.dll0023:5EA13EBB d3d11.dll0023:0562663A xrRender_R3.dll[error][ 259]    : No more data is available.
lub

0023:6FC24903 d3d11.dll0023:6FC274F0 d3d11.dll0023:6FBD3E5A d3d11.dll0023:056A663A xrRender_R3.dll [error][      18]    : Brak dalszych plików.
lub

0023:70702E44 d3d11.dll0023:70717D8C d3d11.dll0023:706C3EBB d3d11.dll0023:02C6663A xrRender_R3.dll [error][       8]    : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.
W/w błędy często skutkują czarnym ekranem i zawieszaniem się gry. Nie należy ich utożsamiać z modem TWF lecz z Clear Sky - jak sądzę z opisanym poście nr. 7 wątku. Być może sugestia @czernobyl10 była tu pomocna?, ale czekamy na potwierdzenie zakładającego temat.
 
Uzupełnienie: link.
Cytat
d3d11.dll jest plik DLL, który odpowiedzialny jest za Direct3D 11 Runtime komponentów w systemach Windows, jak Windows 7 Professional Edition 64-bit

więc podejrzewam, że problemem były niekompatybilne wersje DirectX.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pograłem troszkę w tego moda, do tej pory nie miałem żadnych problemów z grą, dzisiaj miałem 3 wyloty z takim logiem:

 

 

Expression    : fatal errorFunction      : CScriptEngine::lua_errorFile          : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cppLine          : 180Description   : <no expression>Arguments     : LUA error: ....e.r. - clear skygamedatascriptssim_combat.script:1247: attempt to index field '?' (a nil value)
Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc,gram na ver 3.8,podstawka 1.5.10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wywaliło mi grę z takim logiem

FATAL ERROR [error]Expression    : fatal error[error]Function      : CScriptEngine::lua_error[error]File          : E:priquelsourcesenginexrServerEntitiesscript_engine.cpp[error]Line          : 180[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : LUA error: ... clear skygamedatascriptstfwweapon_manager.script:577: C stack overflow stack trace:

Co ciekawe wcześniej (kilka godzin gry) nie było żadnych crashy a ten był po emisji jak postawiłem schowek z kłódką.

Jak ktoś wie o co cho to niech napisze.

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.