Skocz do zawartości

Wariant "Omega" v.4.0 - Tropem Zaginionego


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem pozwolę sobie na skorzystanie z Twojej pomocy - wykorzystam podeslany przez Ciebie plik :yes:  .

Dzieki tysieczne za cierpliwość.

Bober

 

 Edit:

Kondotierze - miałeś rację z questem na chimerę- gra sie pieknie rozkręciła.

Jeszcze raz dzięki.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bohužel se mně nedaří tento mód dokončit.Hledám v jeskyni(pieczarę) Sramu ale nemohu ho najít.Otevřel jsem první a druhé dveře pomocí kódů,třetí dveře jsou ale dokořán a Srama nikde.2x jsem prolezl pieczaru od autosave ke dveřím ale nic.Nestalo se Vám to někomu?Příkládám save z hry.

 

http://ulozto.cz/xdqik4r9/savedgames-zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby - jeśli nie ma go w pieczarze, to znajdź drugie wyjście, do tej jaskiniiy co jest przy domku, gdzie spotkałeś tego stalkera pijawkę. Jest to jeden z możliwych spawnów. Będzie w niej, lub w domku.

 

Dodano: do tej jaskini idzie się z najniższego poziomu. Jeśli nie chcesz borykać się z mutantami w pieczarze, to spróbuj tam dotrzeć po powierzchni.

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, proszę kogoś obeznanego w sztuce zwiększenia udźwigu, skoczności o wstawienie gotowych plików, normalnie to bym zrobił ale ten mod ma zabezpieczenie i nie potrafię sobie z tym poradzić. Link w opisie kieruje mnie na yandeks i nic nie ma. A jeszcze jedno nie ma mini mapy czy to jest prawidłowe w tym modzie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam takie pytanie: jestem na Zatonie, zrobiłem zadanie dla Noego, wziąłem od Sowy i pomogłem wyeliminować bandytów po tym powinienem porozmawiać z Grontą ale on nie ma nic do powiedzenia, tzn. nie daje zadania na dokumenty co ewentualnie trzeba zrobić aby gostek dał zadanie. A jeszcze jedno czy zadania dla najemników nie przeszkadzają w fabule bo zrobiłem zadanie z zabiciem Kontrolera i na urządzenie ze śmigłowca.

Nikt nie miał takiej sytuacji?.

A może ma ktoś sejwa z Zatonu z zadaniami zrobionymi podczas pierwszej wizyty, cały czas nie mam dialogu z Grontą a jest on niezbędny do pchnięcia fabuły.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0

Skorzystaj z tego poradnika. Na końcu jest uzupełnienie od cichego, też trzeba tam zaglądać. Jest do v.3.0, ale v.4.0 ma tylko dodany freeplay.

 

Zadanie od Brody, na odzyskanie jego dyplomatki od Sułtana robiłeś?

A od Kardana na gaussa? A na Oko Smoka?

Jeśli się nie wykona jakichś zadań, to mod nie puszcza dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa się wyjaśniła, głupi ja  nie rozmawiałem z naukowcem , który posyła na Zaton do Gronta, dzięki  za sugestie, gram  dalej, jak coś pokiełbaszę to będę prośił o pomoc.

Teraz mam problem z trzecim wojakiem z helikoptera w Martwym Mieście jakoś nie potrafię go znaleźć, 2 jest przy maszynie a ostatniego nie ma, zlatałem całą lokacje i nic, gdzie on jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znalazłem, ale dziad jeden był ładnie ukryty,dziękuję.

Teraz z kolei mam problem ze znalezieniem plecaka Szramy, wszedłem do pomieszczenia gdzie w podstawce był finał szukam i nic , gdzie konkretnie powinien być plecak?.

 

Plecak mam, dalej gram.

Edytowane przez bolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

sevy z przed emisji wszystkie są dobre, to ta emisja coś przestawia w grze bo po niej nie da się już przejść na inną lokację ani też wczytać zrobionego po niej zapisu. Grę po prostu wywala do pulpitu. Jestem już daleko w grze bo wracam z CEA-2 i chciałbym ją przejść do końca a tu taki klocek pod nogi. Może da się jakoś pozbyć tej emisji. Bracia stalkerzy czekam nadal na pomocną dłoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego na Pustkowiach. Powtarzałem kilka razy i dopiero przejście tego fragmentu gry po ponownym wejściu na lokację i bez zapisywania  w trakcie i po emisji ( nie odpowiedziałeś, czy po informacji że nadchodzi emisja, lub w jej trakcie nie zrobiłeś zapisu ) oraz nie zapisanie się przed teleportem, pozwoliło mi przejść.

Jeżeli emisja zepsuła grę, powtórz ją sprzed powiadomienia o niej. To pomaga. Ale czasem trzeba powtórzyć od ponownego wejścia na problemową lokację. Dobrze jest na poprzedniej trochę dłużej pobyć ( np. się przespać, jak można).  To kwestia randomności spawnu emisji.Takie to są uroki modów. Jedni grają jak po maśle, inni cały czas maja pod górkę.

I jeszcze takie coś. Wracasz z CEA. Nie nazbierałeś czasem sporo złomu? Nadmiar w plecaku, w połączeniu z zapasami w schowkach lokacji, na którą wchodzimy, też powoduje takie niespodzianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celowo już nie robię zapisów ani przed emisją ani też po niej. W grze cofnąłem się aż do sarkofagu, jestem obecnie na generatorach gdzie sprzedałem wszystek uzbierany złom, a w schowkach nie mam nic pochowane. Wcześniej dwa razy przeinstalowałem moda. Po emisji jak będzie to pośpię może to coś pomoże. No i ni hu hu wyzbyłem się nadmiaru ekwipunku, przyszła emisja, po niej pospałem pobiegałem po lokacji prypeć bo na niej mnie zastała emisja , nie robiłem po niej żadnych zapisów, udałem się na przejście na generatory i wywałka do pulpitu. Kilkakrotnie powtarzałem i to samo. A w logach nie pokazuje żadnego błędu. Chyba nie dane mi skończyć tego moda.

Edytowane przez Elkitrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Generatorów nie idzie się do Prypeci, tylko do Szpitala.

http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=391.0

Jeśli poszedłeś nie w tę stronę, to modowi skrypty nie zaskakują. Z Irbisem na Generatorach rozmawiałeś?

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.