Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciąć to się chyba tylko mi udało. Po prostu myślałem, że coś nie tak i jakiś tam quest mi nie wskoczył, dzięki.

 

 

@edit

 

SIedze dalej, teraz jak mam znaleźć tego Gaussa to gdzie mam iść? Na Prypeć od razu czy jak?

 
 
 
 
Edytowane przez Fr0zeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • pacjent1972 przypiął/eła ten temat
  • 1 rok później...

Bawię się ostatnio tym modem, to znaczy, sprawia mi przyjemność zmienianie tego nieco zapomnianego, aczkolwiek całkiem ciekawego moda.
Zauważyłem @Anton Gorodecki, że lubisz damskie personaże, ja również. Jest na czym oko zawiesić i jest to pewna odmiana, dlatego w moim spojrzeniu na TeamX miejsce Fanata, zajęła Gertruda.

hrR5DZO.jpg

Spoiler

4epdylG.jpg

tMmLJmQ.jpg

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawron - Mała prośba, skoro masz moda na kompie.

W #1 zniknął screen tytułowy z nazwą moda. Inna sprawa, że był on niezbyt atrakcyjny. Czy mógłbyś ( a uprawnienie do edycji cudzych wpisów chyba masz? ) wstawić na jego miejsce obraz strony tytułowej, albo jakiś ciekawy screen z "domalowanym "tytułem.

Jako autor #1 byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gawronZajrzałem do pierwszego posta żeby sobie przypomnieć co to za mod, a tam takie screeny :P Zastanawiałem się czy ja w to grałem? Dopiero jak w poradnik zerknąłem to sobie przypomniałem ;) Mod taki prosty łatwy, fabularnie szału nie ma. Bym powiedział taka solidna rzemieślnicza robota. Ale  po odświeżeniu grafiki jeszcze raz sobie go przejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

UN2dPwK.jpg

Ze względu na to, że oprócz nowej fabuły modyfikacja niczego nie zmienia, przed przypomnieniem sobie Team X Mod postanowiłem trochę pokombinować, dodać i zmienić tylko parę rzeczy. Jednak po paru przeróbkach zacząłem się wkręcać i dalej już poleciało...

W nowej wersji można spać, naprawiać sprzęt i przemieszczać się po całej Zonie wykorzystując tunele przestrzenne rozsiane po wszystkich lokacjach. Umożliwia to Skaner przestrzenny dodany do ekwipunku już na starcie razem ze śpiworem i Zestawem naprawczym. Zasada działania skanera jest zawarta w opisie urządzenia. Nie wszystko jednak jest takie proste, Tunele przestrzenne spawnują się losowo i nigdy nie wiadomo, gdzie się pojawią, dlatego znalezienie ukrytych przejść może być dość trudnym wyzwaniem (ale warto, przynajmniej po jednym na lokacji).

Co zostało zmienione: większość modeli broni (dodano nowe), wygląd mieszkańców zony, pogoda, otoczenie i jeszcze parę pomniejszych rzeczy.

Nie pamiętam już, co z którego moda zostało zaczerpnięte, wymienię więc tylko modyfikacje, z których wybrane elementy pozwoliłem sobie wykorzystać.

Spoiler

Rzeźnia - Krwawy Szlak, Amnesia 3, AUTUMN AURORA 2.1,Darkest Time, FM_weapon_MOD, NS 2016, NLC 7.5, TAJNA DROGA, TT dla SOC, Spatial Subway v2.1, CZŁOWIECZY LOS KROK W NIEZNANE, RepairKitsRevamped 1.04.02. To chyba wszystko.

Ukłony i serdeczne podziękowania dla @Ranger801 za pomoc techniczną:).

Parę screenów:

Spoiler

Cxf0UEY.jpg

xiHla7R.jpg

oH9g1yM.jpg

AxBKoD6.jpg

d3dE9Bx.jpg

9BAEJHk.jpg

rI7PtV0.jpg

nE5Whvo.jpg

fdVkHKz.jpg

HFmMgT4.jpg

IRk3Ud1.jpg

RhHZaFY.jpg

Link do pobrania w #1 tematu.

  • Dodatnia 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, tylko na pełnym oświetleniu dynamicznym miałem takie cienie po bokach ekranu. Na szczęście przypomniał mi się Poradnik, który napisał @Testolityczny - https://stalkerteam.pl/topic/7305-tut-poprawne-wyświetlanie-cieni/ i cienie znikły. Dzięki @Testolityczny, bo trochę mnie te cienie denerwowały.

 

 

ss_anita i sylwia_01-23-18_10-09-17_(l01_escape).jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarodziej to sobie może w tym modzie umrzeć, on nam daje 2 zadania w dolinie Mroku na Dokumenty, a potem trzecie na Gaussa. Ale mi zanim wrócę z drugimi dokumentami to albo ginie, np zabity przez bandytów, albo go zabije pijawka co się obok niego respi w tunelu. A nawet jak go tylko porani to po wyleczeniu gość nie chce ze mną gadać o zadaniu.

Wydaje się mi, że mogę go olać bo to zadania poboczne chyba ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.