Skocz do zawartości

Ile macie lat?


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Było by super znowu mieć lat 18. Człowiek w pełni silny i zdrowy ma ochotę zawojować i podbić świat. Jak się jest po 30 to już ta werwa mija. Ja mam 35 i nie mam już siły na nic. A zasuwa się ile tylko można. Pozdrowienia dla młodego pokolenia i porada korzystajcie z młodości bo jak się pójdzie do pracy to z was będą korzystać. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ma seniora to się nie zakwalifikuje. Ja też pracuje na 2 etaty. Od 6 do 14 na kurniku a od 14 do 22 w górach zbieram jagody. Nie narzekam zawsze mam czas aby zagrać i obejrzeć dobre kino. Nie musisz się czuć obrażony na mnie. Mówiłem tylko że super by było mieć znowu lat 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz się czuć obrażony na mnie.

Waler, Ty masz dzisiaj jakiś zły biorytm chyba. Ostatnią rzeczą, jaka mi przychodzi do głowy, to obrażanie się na Ciebie. Po prostu przez chwilę puściłeś tekst w stylu mojego Taty (który z końcem lipca skończy 86 lat) i postanowiłem się trochę ponabijać, pisząc przy okazji o sobie. Żadnego obrażania, ani nic w tym stylu :smile:.

EDIT: @smox oczywiście, że jesteśmy żywczyki jak te koty na Kordonie, ale klub się jakoś musi nazywać, no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@smox dobrze pisze, to są słowa człowieka z pokolenia, które na smalcu jeszcze było chowane. Twardziela słowa. @waler, sądzę, że @Papaczos nie rugał Cię i nie złości się, tyko go prawdopodobnie cholera bierze, jak 35-letni facet, krzyczy (jakby już zza grobu) - nie mam siły na nic. :devil: Prawdą jest, bo wiem, że Twoja praca należy do wyjątkowo ciężkich i zabiera 7 dni w tygodniu. Ale nie prawdą by było, gdybyś napisał (ale tak nie napisałeś i masz szczęście), że nie masz na nic czasu, bo niby skąd trójka dzieci, dobra pozycja w rankingu na forum Stalkera, itd, itp, et cetera. No i wsio. Myślę, że margarynowe pokolenie będzie trochę słabsze od tego, co na smalcu siły budowało. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że mamy też sporą rzeszę młodych członków (bez skojarzeń proszę :biggrin: ), to mam pewność, że zastąpią nas starszych w utrzymaniu tego naszego Forum tak jak obecnie, na wysokim lub jeszcze wyższym poziomie. Tak trzymać, bo bez mała 2600 zrzeszonych o czymś świadczy, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metek sądzę że jednak młodszych będzie co raz mniej. Teraz to są inne gry które młodych pociągają wizualnie, dla nich S.T.A.L.K.E.R. jest z innej epoki ze swoją grafiką. Jak widzą go to odwrót. Dla nas co poznali klimat tej produkcji to zupełnie co innego. Po drugie młodych nudzi jeden temat. Nie wszystkich oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z nas, tu będący i dorosły, ma dzieci, nie? To może za ich wybryki, w ramach kary "szlaban na komputer", pozwalać grać, ale tylko w Stalkera. Myślę, że dziecko nie będzie tak srodze już ukarane (bo to takie całkowite odcięcie dziecku "tlenu"), pozwoli mu jakoś przeżyć ten okres kary, a nie wykluczone, że zaszczepi w nim przyszłego wyznawcę kultu Stalkera. :biggrin: Czy to nie piękna wizja? :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak karać grą w Stalkera, nic podobnego! Tylko sugeruję, by dając nieraz całkowity szlaban na kompa, swojemu niesfornemu dziecku, nie odcinać mu całkowicie tzw. tlenu, a w ramach niby ulegania dziecka prośbom o nasze odstąpienie od tak "ciężkiej" kary, ociągając się niby, pozwolić mu jednak siąść za sterami wyobraźni, ale jak przyrzeknie poprawę i pod jednym warunkiem - "Graj w Stalkera, może się czegoś mądrego nauczysz". Coś w tym stylu i nasz potomek, sądząc, że nas złamał, będzie pykał w Stalkera i rozwijał swoje zdolności kombinatora życiowego. :biggrin: Czy to nie jest humanitarne?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.