Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za post pod postem ale tak bedzie najlepiej. Znalazłem odpowiadający STCoP weapon Pack dla Odl Story na stronie http://stalker-torrent.net/viewtopic.php?t=722

Wystarczy się zrejestrować na forum i można pobierać,torrenty aktywne takze nie ma problemu z pobieraniem. TAkze jak myslalem pack ktory jest w paczce na MEGA jest niewłaściwy..Prawidłowy wazy około 270MB. Jak tylko się pobierze torrent wrzucę ten pack tutaj.

Edit: Prosze bardzo link do właściwego Weapon Packa.

 

Bez wątpienia jest to właściwy weapon pack. wrzuciłem go na juz zainstalowanego moda i wrzuciłem spolszczenie ponownie bez wywalania plików i wszystko rabotajet tak jak ma być. Póki co mod bardzo ciekawy i bardziej podoba mi się zdobywanie tutaj bagien niż w podstawce dzięki typowym S.T.A.L.K.E.R.owskim zadaniom, jak sprawdzanie posterunków na których zginęli członkowie Czystego Nieba co kończy się ubijaniem mutantów czy spotkaniem ciekawej persony jak snajpera pijawkę w Kościele. Wiele zadań wymaga "pomyślunku" a nie jak w podstawce tylko bieganie z posterunku do posterunku ubijając bandytów. NA bagnach jest mnóstwo trupów z ciekawymi znajdźkami jak nowe modele broni czy uleposzone bronie czy trupy z dokumentami,ale tez jest spora ilość pustych zwłok,przez co trzeba się nachodzić żeby znaleść cos ciekawego. Póki co mod jest świetny i dał mi powód by znów cieszyć się prequelem S.T.A.L.K.E.R.a -Szkoda tylko że tak od początku nie wyglądało Czyste Niebo.

Edytowane przez FeRu
Dodanie Linku do właściwego packa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@FeRu twoja weapon paka działa bez zarzutu. Mod jest bardzo stabilny. Zrobiłem mały błąd bo zacząłem w niego grać po skończeniu Hardwarmod , w którym scenariusz jest taki sam, ale...

@adam9609 w takiej sytuacji (brak loga) najprostszym rozwiązaniem jest wczytanie ostatniego sejwa.  

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CScriptEngine::lua_error
File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
Line          : 180
Description   : <no expression>
Arguments     : LUA error: ...op\czyste niebo\gamedata\scripts\bind_stalker.script:223: attempt to index global 'm_wpn_addons' (a nil value)

Ktoś miał taki problem? Ktoś ma rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Stalkerzy pomożecie po raz kolejny,zaciekawił mnie ten i mod i go pobrałem,ale nie mogę pograć bo wywala taki błąd

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\priquel\sources\engine\xrServerEntities\script_engine.cpp
[error]Line          : 180
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ....r. - clear sky\gamedata\scripts\bind_stalker.script:186: attempt to call field 'send_encyclopedy' (a nil value)


stack trace:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie po odpaleniu gry wyskakuje od razu taki błąd, rozumiem z tego że są dwa te same, wpisując na nazwe tego pliku znalazłem ich wiele i pytanie czy mam któryś usunąć czy co mam z tym zrobić, dodaję tutaj również poniżej listę plików o tej nazwie które mi się pojawiają przy wyszukiwaniu. Proszę o pomoc 

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::Load
File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 234
Description   : <no expression>
Arguments     : Duplicate section 'wpn_ump45' found.

image.thumb.png.4b300e26fbd7a0cfa33beb9acb29f16c.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz sobie w notepad++ plik configs/weapons/weapons.ltx - wciśnij ctrl i f (albo daj wyszukaj) zaznacz opcję wyszukaj w plikach i wskaż mu folder configs - niech ci wyszuka wszystkie ltx-y z tym wpisem. Potem musisz z jednego usunąć wpis. Najprawdopodobniej masz normalny plik w configs/weapons zawierający config broni a potem może w tym samy albo w innym pliku duplikujący konfig

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Taki problem.

Spoiler

Expression    : wave&&wave->length()
Function      : CSoundRender_Source::LoadWave
File          : E:\priquel\sources\engine\xrSound\SoundRender_Source_loader.cpp
Line          : 65
Description   : Can't open wave file:
Arguments     : d:\program files (x86)\steam\steamapps\common\stalker clear sky\gamedata\sounds\ambient\outdoor\frogs_1.ogg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam chłopaków,mam taki sam problem jak ramzes12041993 że po odpaleniu gry wyskakuje od razu taki błąd

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::Load
File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 234
Description   : <no expression>
Arguments     : Duplicate section 'wpn_ump45' found.

i za cholere niemoge sobie z nim poradzić,próbowałem coś tam wyszukać ale nie kumam czaczy

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ponawiam prośbę,mam taki sam problem jak ramzes12041993 że po odpaleniu gry wyskakuje od razu taki błąd

Expression    : fatal error
Function      : CInifile::Load
File          : E:\priquel\sources\engine\xrCore\Xr_ini.cpp
Line          : 234
Description   : <no expression>
Arguments     : Duplicate section 'wpn_ump45' found.

i za cholere niemoge sobie z nim poradzić,próbowałem coś tam wyszukać ale nie kumam czaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego kolegę kondotiera,jakłbym wiedział jak to zrobic nie prosił bym o pomoc,po prostu nie kumam czaczy kabinowałem na różne sposoby i lipa niestety,to co opisał scigacz1975 próbowałem zrobić ale nie zabardzo mi to wychodzi

Edytowane przez toldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest w prosty i jasny sposób napisane... Ale okej, jeśli robisz to pierwszy raz, to proszę na przykładzie, załapiesz na przyszłość:

1. Otwierasz Notepad++. Nie masz? Ściągasz: https://notepad-plus-plus.org/download/v7.5.9.html

2. Instalujesz, otwierasz, wciskasz CTRL+F, wyskakuje Ci takie okno, przechodzisz do wskazanej zakładki:

Przechwytywanie.PNG.aa07365f69e85b1fdb39c4f55fdab0e1.PNG

3. W polu "szukany tekst" wpisujesz... szukany tekst. Czyli "wpn_ump45" w Twoim przypadku. W polu "katalog" podajesz ścieżkę do folderu configs i klikasz "znajdź wszystkie".

Przechwytywani2e.PNG.76b0f0949402a92e8330ed8a3b01a916.PNG

4. Program znajduje pliki .ltx z ww. wpisem, wyświetlą się na dole okna:

Przechwytywanie3.thumb.PNG.872cf3300df759a7da76f013dff5d16a.PNG

Kasujesz inne wpisy niż ten podstawowy w configs\wepons, usuwając tym samym duplikat, jak i problem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszane błędy w uruchamianiu moda były spowodowane nieprawidłowym dodatkiem na bronie, była to prawdopodobnie wersja dedykowana do podstawowej wersji gry. Na Ap-pro znalazłem właściwą wersję, link:

https://cloud.mail.ru/public/9wmx/11XmWz1Jw/STCoP WP Old Story Adaptation.7z

Po zainstalowaniu dodatku z tego linku gra się uruchomiła.

ss_ranger_10-29-18_13-28-32_(marsh).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.