Skocz do zawartości

Temat z modelami broni/Mini mody, fixy


Junx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tematem, w którym by się znajdowały modele broni które pasują do CS i CoP, od pistoletów przez karabinki [sMG], kończąc na karabinach na przykładzie podam jakby to miało wyglądać:

 

SMG:

 

 

Bizon PSO by XXX

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

Download: http://pl.rghost.net/48333008

 

 

Coś takiego będziecie chcieli? Modeli broni, które będą w temacie będę miał na dysku, więc w przypadku "zdechłych" linków bym dał nowe.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyli każdy może dodawać modele, które gdzieś znalazł, a potem ty dodajesz je do 1 postu ?

 

Można dodawać jak ktoś będzie chciał. Ja na stronie http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showtopic=8297 mam 13 stron z modelami, ale chce je dać w 1 poście, chce coś takiego zrobić jak encyklopedia podzielona na dane działy to tu a tamto tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam od pewnego czasu inny koncept, a mianowicie...wydzielić Warsztat Modera jako osobne forum i tam wstawiać takie rzeczy w osobnych tematach. Jeżeli takie forum byłoby potrzebne to mówcie.

Można utworzyć działy...Materiały dla SoC ...COP..CS. @Junx i @The Emperor możecie być opiekunami takiego forum i kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest bardzo dobry z 2 powodów:

po pierwsze - wszystkie modele zebrane w jednym miejscu.

po drugie - kiedyś rozgorzała dyskusja o dodawaniu długich opisów broni, w odpowiednim dziale można będzie umieszczać opisy broni zgodne z rysem historycznym - tworząc swoistą bazę danych dla potrzeb modyfikacji.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tytuł tematu, aby nie zakładać specjalnie nowego.

 

Mam dostęp do różnych fixów i mini modów, w dziale z modami szkoda będzie zaśmiecać miejsce ów mini modami i fixami i tak sobie myślę, czy ów w/w modów i fixów nie dać do warsztatu modera do materiałów z konkretnej części.

 

Co o tym sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • portals zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.