Skocz do zawartości

Szukam modów na urozmaicenie gry [Niewymagana nowa gra]


daniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przeszedłem S.T.A.L.K.E.R.'A Call of Pripyat na poziomie Mistrz.
Jakoż, iż gra stała się nieco nudna (a bardzo ją lubię) zainstalowałem Complete Mod, jednak dodaje on tylko usprawnienia nie wnosząc nic do fabuły.
Chciałbym abyście polecili mi mody, które urozmaicą mi grę (dodadzą nowe zadania, lokacje) bez konieczności zaczynania kolejnej nowej (np. Misery, Sigerous).
Nie jestem pewny, czy jest to w ogóle możliwe.
Proszę więc o wyjaśnienie (pomoc).
Z góry dzięki.
 
Pozdrawiam.
Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety większość modyfikacji które zmieniają spawn, dodają nowe lokacje, ingerują fabułę czy wprowadzają szereg istotnych zmian - wymaga rozpoczęcia nowej rozgrywki. Mod Call of Pripyat Reloaded 0.7 (lub wersje wcześniejsze) wprowadzają mniejsze zmiany, głównie grafika, dźwięki i kilka ulepszeń. Przejrzyj jeszcze ten dział.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, z listy zmian wynikało, że nie powinno być problemów - być może chodzi tutaj o wersję językową lub odpowiedni patch? Podaj treść loga od Fatal Error.

[error]Expression    : fatal error[error]Function      : CInifile::r_section[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 502[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Can't open section 'sun_rise_artistpavel_white'. Please attach [*.ini_log] file to your bug reportError Reason:----------------------------------------xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "E:GryS.T.A.L.K.E.R. Call of PripyatbinxrCore.dll" at 0023:00C4E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)

Prawdopodobnie ten...

 

Edit:

 

Wrzuciłem wersje 0.7, wczytałem zapis i wywaliło "Program X-Ray 1.6 Engine przestał działać".

Sprawdziłem i nie wygenerowało żadnego raportu...

Chyba zainstaluje grę od nowa i sprawdzę jeszcze raz...

 

Edit2: 

 

Nic nie dało :(

Edytowane przez daniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ daniu: Napiszę Ci konkretną odpowiedź na twe pytanie.

 

 

[...]Chciałbym abyście polecili mi mody, które urozmaicą mi grę (dodadzą nowe zadania, lokacje) bez konieczności zaczynania kolejnej nowej (np. Misery, Sigerous).[...]

Nie jest to możliwe bez rozpoczynania nowej gry, bo takie "mody" wymagają ingerencji w skrypty oraz w spawn, więc bez nowej gry się nie obejdzie. Co z resztą kolega @ The Emperor Ci wcześniej napisał.

 

 

[...]Nie jestem pewny, czy jest to w ogóle możliwe.[...]

Nie jest to możliwe odpowiedź masz podaną wyżej.

 

 Mod Call of Pripyat Reloaded 0.7 wprowadza dużo poprawek, też w skryptach, więc odpada.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kompleksowo bardzo dużo rzeczy o które pytasz z modów tłumaczonych dodaje DMX. N Soljanka ma mniej broni, ale te same lokacje i artefakty. 

Jeżeli chodzi o artefakty najwięcej odmian artów mają obydwa wymienione ponieważ są w tych modach recepty i transmutacje.

//

Gdyby szukać modów na ilość broni to można znaleźć jeszcze inne. Dla przykładu mod rosyjski Wielka Zona ma 53 lokacje (niewiele więcej od DMX), dziesiątki rodzajów broni i mutantów...ale małą różnorodność artów.

Jeżeli ma być wszystko w jednym i do tego po polsku to raczej DMX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod do Zew Prypeci dodający lokacje i inne fajne dodatki. Z pewnością przypadnie ci do gustu SGM z dodatkiem Geonezis lub samo SGM z góry polecam =).

 

Tu prosze Geonezis :

 

http://stalkerteam.pl/topic/4114-geonezis-addon-for-sigerous-mod-20-wersja-pl/

 

A tu samo SGM:

 

http://stalkerteam.pl/topic/4112-sigerous-mod-22-wersja-pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.