Skocz do zawartości

Tajemnicze części potworów


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien, czy temat ten powinien być w problemach, ale postanowiłem go tu wrzucić z uwagi na brak polskiego opisu w okienku opisu ekwipunku (są tam tylko jakieś "krzaczki" - nawet nie cyrylica, z którą bym sobie poradził, bo rosyjski jeszcze w podstawówce miałem :D), więc padło na dział problemy techniczne. Otóż problem dotyczy tajemniczych części dwóch potworów, które znalazłem przy nich po ich uprzednim ubiciu : 1. Zombi Babka - ubiłem w kilku różnych lokacjach i znalazłem przy niej coś (przypomina białego goździka (taką przyprawę) z czerwonymi akcentami). Opisu brak, cena w handlu bez rewelacji, żaden ze zleceniodawców na części potworów nie daje na to zlecenia, więc o co z tym chodzi ? Ciekawe, że znalazłem tylko jedną sztukę tego czegoś i trzymam w schowku, bo nie wiem czy aby się nie przyda. 2. Bibliotekarz - Ci co grali w Metro 2033 doskonale wiedzą o co chodzi. W Soliance potwór ten jest nieco "skopany" - mało zwinny, zero skoczności, szybkość przeciętna i tylko jego wytrzymałość oraz zadawane przez niego obrażenia są GIGANTYCZNE. Walka z nim twarzą w twarz nie ma sensu - najlepiej wskoczyć na cokolwiek (może być nawet zwykła barierka od mostku) i już można bezkarnie do niego pruć. Należy się liczyć z ogromną stratą amunicji, ale przy życiu nie można go zostawić, bo stanowi śmiertelne zagrożenie. Na razie spotkałem go dwa razy (pierwszy spawn po wyłączeniu Mózgozwęglacza obok wyłącznika - wiać co sił w nogach :D; drugi spawn na Bagnach po wzięciu kwestu od Diakona - przy drewnianym mostku). Do jego zwalczania wskazane użycie karabinu maszynowego PKM :). Shotgun też da radę, ale zużyłem około 100 śrutów, 20 brenek i 20 strzałek, przy PKM schodzi "tylko" do dwóch magazynków po 100 naboi (zależy od celności strzelającego i dystansu walki :)) Po jego zabiciu można na nim znależć tajemniczą część wyglądającą jak kość ("krzaczki" zamiast opisu), która waży chyba z 5 kilo i w handlu jest bardzo wartościowa. Mam dwie takie pamiątki i nie wiem co z nimi począć - sytuacja jak w opisie numer 1 powyżej. Czy możemy liczyć na jakiś upgrade spolszczenia ? Czy komuś przydały się te części do czegoś innego niż handelek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba 'spolszczyć' a do tego potrzebny jest screen oryginalnej nazwy lub opisu 'części zamiennej'. Zangielszczenie nie załatwia sprawy, a raczej zaciemnia, bo opis i tak nie jest po polsku, a nie wiadomo czego szukać w oryginalnych plikach Soljanki. Części z nowych potworów będą miały zastosowanie w kolejnej odsłonie Soljanki, czyli po wydaniu kolejnej dopy. Lepiej ich nie sprzedawać, nawet jeśli cena jest wysoka. Na razie pewne wątki są w zawieszeniu i nie ma dalszego ciągu przekształceń dla tych 'części'. Z tego co wiem, część z żeńskiego zombie nazywa się "fragment zmutowanego mostka" i w kolejnej dopie będzie materiałem wyjściowym do artefaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post ze screenami z opisami części potworów po rosyjsku przeniesiony do działu POBIERALNIA/Narodnaja Solianka/Błędy w polonizacji.

W najnowszej polonizacji (13.11.10) tajemnicze części potworów są już spolszczone dzięki trurl3 http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/wodka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.