Jump to content

Pierwszy rosyjskojęzyczny S.T.A.L.K.E.R. w Polsce


Gandalf71

Recommended Posts

To bardzo dobre info , mam nadzieję że ukaże się więcej książek w przyszłości, Ołowiany świt skończony teraz tylko czekać na następne,uniwersum metro niedlugo wyjdzie  "Za Horyzont" mam nadzieję Że na tym się nie skończy 

 

W październiku ukaże się powieść S. Kinga    Carrie   to jest wznowienie   ;)   to jest jego pierwsza powiesz z 1974 r ;)  Mam już ponad 20 jego książek i mam zamiar zebrać wszystkie ponad 60  :biggrin:  Gdybym mógł to prosiłbym was o różne stronki i księgarnie internetowe  gdzie mogę zakupić brakujące tytuły, większości pewnie nie da się zdobyć, Pomocy !!  :wallbash:

 

Temat dotyczy książek uniwersum Stalker.

Edited by malakas
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Gandalf71. Brakowało mi tego newsa na forum :P

Szkoda, że premiera dopiero w listopadzie. Poczytałbym już teraz, bo nie ma ciekawszej książki dla mnie na obecną chwilę. Mam nieprzeczytane Metro 2034, ale nie chce mi się go zaczynać, bo zbieram szczękę z podłogi po lekturze Metro 2033. Mam nadzieję, że w przyszłości wyjdzie też "Pulya-kvant" Aleksieja Bobla po polsku. No i więcej rosyjskojęzycznych stalkerowych książek, bo "Ołowiany świt" i "Ślepa plama" to dla nas za mało :) .

Edited by Wasilij
Link to comment
Share on other sites

Wspomnieliście jeszcze jedną pozycję, a może niektórzy jej nie znają więc przypomnę. Co prawda nie jest rosyjskojęzyczna i pisaliśmy o niej na forum  już wcześniej, ale w temacie...   :smile: .

To samo wydawnictwo wydało w kwietniu 2013  książkę Michała Gołkowskiego "Ołowiany Świt" ...info o książce tutaj...http://katedra.nast.pl/ksiazka/13010/Uniwersum-STALKER-Golkowski-Michal-Olowiany-swit/.

A tutaj można przeczytać kilka pierwszych (dokładnie 22) stron...http://issuu.com/fabrykaslow/docs/micha__go_kowski_-_o_owiany__wit_demo.

///

Na deser jeszcze ciekawostka...mały cytat o czekających Nas wydarzeniach:

...Ponadto, Misza ogłosił DWA NIEZWYKLE WAŻNE wydarzenia dla fanów postapokalipsy.

Pierwsze to 8 listopada, kiedy to swoją premierę ma mieć ,,Ślepa plama”, pierwsza książka Noczkina w uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a!

Drugą premierą jest nowa książka Gołkowskiego, która ma być wydana na przełomie marca i kwietnia 2014. Obie pozycje wydane będą przez Fabrykę Słów, co jest miłym zaskoczeniem ...

 

Całość artykułu tutaj...http://nerdkobieta.blog.pl/tag/slepa-plama/

  • Positive 2
Link to comment
Share on other sites

Świetnie ! Tak długo czekałem z nadzieją że kiedyś pojawi się w Polsce przetłumaczona książka o stalkerze. 

Za parę dni zamawiam ''Ołowiany Świt'', wstyd się przyznać ale jeszcze nie czytałem. Swoją drogą pozytywnie mnie zaskoczył Gołkowski, że ma być wydana jego druga książka - o tym jeszcze nie słyszałem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • Meta locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.