Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dlaczego innej opcji nie ma? Zobacz i zobaczcie, jak zajebi?cie manipulowano fabu?? i tymi sprawami w poprzednich epizodach. Gdyby nie tak poryta fabu?a, zawi?a jak sznurowad?o, ta gra nie odnios?aby sukcesu. Ja sie spodziewam czego? równie dziwnego, co to mo?na by?o zobaczy? wcze?niej, ew. przeci?gania pa?y dalej, ?eby kase zarobi?. Mam nadziej?, ?e na tym "1st" si? sko?czy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie? twórcy DOPIERO zapowiedzieli ?e podejm? prac? nad stalkerem 2..wi?c takich informacji jak wczytywanie lokacji na pewno nie podadz?, pierwsze screeny zapewne uka?? si? za pó? roku, a trailer za pó?tora roku..poza tym maj? ca?e dwa lata pracy, a to sporo czasu.. gra musi by? naprawd? dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cz??? druga, go?ciu. Nowy i lepszy silnik. Najpewniej generacja x-ray 2.0. A tak pozatym- mapy by?y na tyle du?e, ?e nie by?o co si? o loading martwi? (a jedynie co o zawieche). Sprawa jeszcze jedna- SoC robili 6 czy 7 lat, wi?c te 2 lata jako? mnie bardziej martwi? ni? raduj?... pewnie przesun? o kawa? czasu premier?. I pl0x, nie mówcie o fabule w CoP, bo tej cz??ci nie przeszed?em, i chc? sam pozna? ca?? tajemnic?. Mo?ecie info na temat fabu?y oznacza? spojlerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stalkerze 2 mogliby?my pozna? historie ?wiadomo?ci z i powstania frakcji monolit.

To ja ci opowiem zamiast GSC. Monolit to by?a frakcja oczywi?cie nie tak si? nazywa?a. By?a pokroju Bandytów. Rozrabia?a w Strefie i nagle bum, ca?a frakcja ruszy?a do Elektrowni. Znikn??a na par? miesi?cy a pó?niej masz ci los. S? fanatykami wierz?cymi w monolit. I z tym si? ??czy jako? ?wiadomo?? Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika dla mnie mo?e i by? z samego cienia czarnobyla, ale g?ównie mi chodzi o klimat. Aby by? wielki teren do poruszania si?..co? jak w falloucie 3.Fabu?a rozbudowana i ciekawsza..wi?cej elementów RPG, szczegó?ów wi?cej..i zada? pobocznych. I najwa?niejsze...wszystko niech si? dzieje w zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. tylko ?eby z tego realistycznie nie zrobi?o si? a? za bardzo. To nie ma by? jaki? symulator hehe..co do tej zimy jeszcze.. to by?o by genialne..wszystko musieli by robi? nowe, anomalie, mutanty, efekty zwi?zane z pogod? w zimie. Co? wspania?ego. Oby tylko nie wyd?u?ali daty wydania gry..bo to by by?a kl?ska, i tak trzeba czeka? dwa lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Owszem, Zona powinna by? du?a. Ba, powinna by? 10 razy wi?ksza, ni? obecnie, bardziej szczegó?owa i z du?o wi?ksz? liczb? dost?pnych lokacji. Mi?o by by?o, gdyby mo?na by?o explorowa? np. ka?dy budynek, a nie jak w CoP - gdzie wi?kszo?? bloków by?a pozamykana na amen..

Przyda?a by sie te? lepsza reakcja ró?nych obiektów na fizyczne oddzia?ywanie - wal?c z granatnika w budynek chcia?bym widzie?, jak doznaje on uszkodze?. A po wej?ciu w anomali? - chcia?bym - skoro mn? kr?ci trzy metry nad ziemi? - by krajobraz zachowywa? si? stosownie - czyli te? kr?ci?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.