Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak post?puje dyskusja , chyba najlepszym rozwi?zaniem by?by nowy bar, ale z niklowanymi rurkami i wysokim sufitem. Opanujcie si? to ma by? Stalker2, czy co? innego....Obóz krwio?erczych Amazonek i seria kwestów dla Szefowej ,za "porz?dn? nagrod?" to co innego. Takie co? to mi si? podoba....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. 2- do?wiadczenia z przesz?o?ci zmuszaj? rozs?dnego gracza czeka? na t? gr? z przymru?eniem oka i... z cierpliwo?ci?. W ko?cu kilka lat oczekiwania na wydanie Cienia Czarnobyla, ci?g?e odk?adanie daty premiery, setki obietnic których wi?kszo?? nie zosta?a spe?niona, a niektóre zosta?y wprowadzone do kodu gry, by na krótko przed premier? je wyci??- te wszystkie niespodzianki serwowane przez twórców zalecaj?, by na premier? pe?noprawnego sequela czeka? z przymru?eniem oka. Osobi?cie jestem nastawiony je?li nie sceptycznie to realistycznie, wi?c nie oczekuj? wiele. Je?li obawy si? nie spe?ni?, a gra oka?e si? wielkim wybuchem o sile setek megaton, to rado?? b?dzie jeszcze wi?ksza. Je?li nie... no có?. B?dzie mo?na rzec "a nie mówi?em?". Jednak jak na razie osobi?cie jestem nastawiony otwarcie na nadchodz?c? cz???, gdy? twórcy z pewno?ci? wyci?gn?li wnioski z przesz?o?ci. Jednego jak dla mnie nie mo?e w S.T.A.L.K.E.R.Z.E. zabrakn??: klimatu, przerywników filmowych (których zabrak?o w Czystym Niebie jak i w Zewie Prypeci- co moim zdaniem wysz?o grom na minus), zagmatwanej, tajemniczej i mrocznej fabu?y (tu si? k?ania Cie? Czarnobyla) i jeszcze raz klimatu. Je?li te podstawowe aspekty wyst?pi? w sequelu, znów b?d? móg? ze spokojem i brakiem irytacji zag??bi? si? w Zon?. Zupe?nie tak jak by?o podczas mojego pierwszego kontaktu z Cieniem Czarnobyla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obstawiam raczej ?e teraz poznamy histori? ?wiadomo?ci z i monolitu. Takie mam obawy ?e stalker 2 mo?e ju? nie mie? tego klimatu, ale te? jest olbrzymia konkurencja modów.

Masz racj?, ale warto zauwa?y? ?e zazwyczaj to pierwsza cz??? gry/filmu/ksi??ki jest najbardziej klimatyczna. Zapoznawanie si? ze ?wiatem, bohaterami itp. tworzy pewien sentyment. Oby tylko S.T.A.L.K.E.R. nie straci? w ogóle klimatu, bo to ju? by by?a pora?ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wra?enie ?e fabu?a gry b?dzie osadzona PRZED "Stalker Czyste niebo". Raczej sam pocz?tek Zony.

Kilka dni po pierwszym wybuchu i gra si? ko?czy przy drugim wybuchu. Raczej b?dzie to FPS nastawiony na akcj?. Dlaczego? Bo konsole... za du?y rynek zbytu ?eby Zona móg? si? oprze?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobi? stalkera na 512. Rynek konsol jest dzisiaj zbyt powa?ny aby mo?na by?o go ignorowa?.

A szczerze w?tpi? aby mogli sobie pozwoli? na tworzenie gry dla do?? w?skiej publiczno?ci.

Kto? mo?e wie w ilu kopiach sprzedano Stalkera?

A kolejne wersje Stalkera na pewno b?d? traci?y klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobi? stalkera na 512. Rynek konsol jest dzisiaj zbyt powa?ny aby mo?na by?o go ignorowa?.

Jeszcze nie teraz. Ma?o osób posiada konsole, to jeszcze nie tak powa?ne pieni?dze.

A szczerze w?tpi? aby mogli sobie pozwoli? na tworzenie gry dla do?? w?skiej publiczno?ci.

Dlaczego w?skiej ? Stalker jest porównywany do Fallouta 3 a przecie? prawie ka?dy w niego gra?. To nie jest jakie? ograniczenie ?e ty b?dziesz gra? a on nie. Stalker jest dla ka?dego ale problem jest komu ten klimat si? podoba.

Kto? mo?e wie w ilu kopiach sprzedano Stalkera?

Je?li dobrze wiem to oficjalnie z 5 mln egzemplarzy. A reszta to któ? to wie

A kolejne wersje Stalkera na pewno b?d? traci?y klimat.

Moim zdaniem je?li by bazowali na Soc to na pewno nie, gdy? jak sami wiemy ma on najlepszy klimat. Nawet je?li ta sama grafika by?a by to ja bym si? wcale nie obrazi? bo nie o wygl?d tu chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gr? odk?d ja wiem ..od 9 do 11 lat temu by?a w planach... i nie nosi?a nazwy Shadow of Carnobyl.. Zapomnia?em ju? t? pierwsz? nazw?... By?a robiona pezez d?ugi czas. By?y pojazdy wi?cej lokacji no ale w tamtych czasach produkcja nie mia?a z byt du?o kasy, wiec skrócili wersj? bez pojazdów i nowych lokacji. Nadali nazw? Cie? Czarnobyla wydali j? na takim bud?ecie by mia?a szanse si? sprzeda?... Tamt? wycofali z obiegu z braku wie?ci o sprzeda?y na rynkach... Wiadomo zrobi? gr?, która si? nie sprzeda to pora?ka. Nie wiem czy ka?dy wie, ale wersji Stalker by?o zrobione wiele wersji jedynie ta odnios?a sukces... Tak ?e powstaj? kolejne wersje Takie jak Czyste Niebo, Zew Prypeci...Czy Stalker 2 co z mojego punku widzenia nie ma szans wyj?cia... Je?li b?dzie mia?a wci?? taki sam b??d jak w poprzednich wersjach. A chodzi o klimat... Jest zwalony... Chodzi g?ownie o ska?enie terenu. Tragedia By?a 26 kwietnia 1986 roku... A rozgrywka zaczyna si? 2011 roku. A ska?ony teren wygl?da tam jakby si? to sta?o miesi?c po awarii. To jest 25lat po tragedii... Wiem, ?e twórcy chcieli doda? co? nowego... Dodali jak po wybuchu nuklearnym... Gdzie si? nie ruszysz tam anomalia czy ska?ony teren... Za du?o tego... Uwielbiam Stalkera, ale czasem wydaje mi si?, ?e gra jest pora?k?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racj? ale bez tego gra by?a by za ?atwa. Ile? to razy umiera?em na skutek spotkania z anomali? na poziomie weteran lub mistrz. A od promieniowania ju? nie wspomn? :)

Wracaj?c do stalkera. Gra ma posiada? nowy silnik. Co? mi si? zdaje ?e nie zobaczymy go w 2012 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stalker 2 mo?e i zapowiada si? hit... Na razie co widzia?em w planach to mapa do stalker 2. Zapowiada si? obiecuj?co. Lokacji mo?e jest tam oko?o 12. Prype? jest 5krotnie wi?kszy od prypeci ze soc, jest tam teren lasu i rzeki która te? obszerna... wioski, mapka bazuje na prawdziwym miejscami Ukrainy tak bynajmniej by?o tam opisane, Lima?sk te? prawdopodobnie bardzo wielki. Reaktor. Jest tego du?o.

Wracaj?c do czystego nieba gra na oko?o 10godz grania. Tak jak i zew prypeci. To ju? soc gra?o si? d?ugo.

Zapewne nic si? nie zmieni w s2... Tyle ?e bd si? gra?o d?u?ej z powodu obszernych lokacji.

Musimy si? te? liczy? z wymaganiami gry. By?o by dobrze gdyby poprawili b??d ze wszystkich wersji,,po strzale w g?ow? ofiara pada jednak ofiara dalej do nas mówi mimo ?e strza? w g?ow? to b?yskawiczna ?mier?... B??d w ka?dej wersji stalker jak narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.