Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wed?ug mnie gra na konsole b?dzie mniej dynamiczna , na pewno nie b?dziemy mieli tak otwartego ?wiata wiec lornetka nie b?dzie tak przydatna , to co tylko si? da b?dzie wyci?te a d?wi?ki b?d? si? powtarza? nie b?dzie a? tak du?ego zró?nicowania , do tego gorsze tekstury jak zwykle b?dzie to naci?gane HD dla ciemnej masy konsolog?upków , AI i tak zosta?o strasznie skaszanione przez ten ca?y czas w e na konsolach mo?emy si? spodziewa? jeszcze g?upszych przeciwników , animacje b?d? mia?y mniej klatek , wszystko co przed graczem b?dzie pi?kne i przesycone bloomem a reszta to statyczne t?o ,

Nie wyobra?am sobie jak b?dzie wygl?da? plecak ? I przeszukiwanie martwych cia? pewnie przeciwnicy b?d? sie wtedy patrze? w inna stron? .

Do tego najni?szy poziom na konsoli b?dzie porównywalny z najni?szym na PC .

Je?eli komu? si? wydaje ze stalker na konsole b?dzie ta sama gra to jest w bladzie ten produkt na konsolach b?dzie zwyk?a strzelanka bez wi?kszego sensu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ?e konsole nie uci?gn? nowego Stalkera a jezli wyjdzia na konsole to b?dzie to ?a?osna gra.Do premiery jescze kawa? czasu wi?c technologia mo?e sie zmieni? i konsole b?d? o wiele lepsze.Mog? te? nast?pi? opó?nienia i trzeba b?dzie czeka? tak jak w przypadku SoC.Mo?e to i w sumie wyjdzie na dobre bo ja wole poczeka? rok czy dwa wi?cej i mie? dopracowan? gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ?e je?li wyjdzie na konsole pewnie to b?dzie PS3 i pewnie XBOX to jak ju? wyjdzie to nie b?dzie problemów z ramami grafik? itp ;p jedyny mankament to pewnie ten ze nie b?dzie modów...COD mW2 wyszed? na konsole i ...chyba niczym od wersji na pc si? nie ró?ni?... pozatym takie gry jak RE 4 i 5 by?y najpierw na konsole a potem na pc i czym? si? ró?ni?y ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wspominam najgorzej "falstart" z Czystym Niebem. Pogra?em chwilk? i potem d?ugie oczekiwanie na patcha bo co chwil? jaki? bugtrap ;)

To by?a dopiero masakra ze stabilno?ci? tej cz??ci STALKERa, ale w ko?cu po upatchowaniu da?o si? t? gr? uko?czy?, ale pewien uraz pozosta? ...

To mia?e? pecha. Przyznam si? bez bicia ?e kupi?em EK ( edycja kolekcjonerska ) i przeszed?em ca?? gr? bez ?adnego patcha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mia?e? pecha. Przyznam si? bez bicia ?e kupi?em EK ( edycja kolekcjonerska ) i przeszed?em ca?? gr? bez ?adnego patcha

Ja te? mam mam oryginaln? wersje kupion? legalnie w sklepie ;) .Na pocz?tku by?a w wersji 1.5.01 i przeszed?em gre nie patchuj?c jej.Jednak by?o troch? bugów które mnie denerwowa?y :D i ju? potem musia?em u?y? patcha.Co do tematu to zgadzam si? z wami bo mi te? nie u?miecha sie czekanie na nieko?cz?c? si? serie patchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewni? wymagania b?dzie mia? wysokie. Wole starsze gry, które maj? klimat i nie s? po?eraczami sprz?tu. ?eby tylko stalker nie by? przelukrowany t? miodno?ci? nowego wygl?du bo coraz bardziej utwierdzam si? w przekonaniu ?e chodzi o zarobienie kasy kosztem klimatu. Pierwsza cz??? jest stara ale ma wyj?tkowy klimat i dlatego stale jest na twardzielu komputera, gram bardzo rzadko ale ci?gle wracam. Je?eli stalker2 pójdzie w kierunku komerchy to ja zostaje przy soc i modach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Prawdopodobnie bd zrobione tak ?eby gra? w single musisz by? stale pod??czony do sieci.... Bez tego gra ci nie ruszy... Oby zdecydowali ?eby twórcy zrobili to bez ?cie?ki przez sie?...Z tego co wyczyta?em gra niesie za sob? gigantyczne wymagania...Przemieszczanie si? mi?dzy lokacjami bd bez wczytywania... Bazuje tu du?a ilo?? ramu-ów Co do grafiki my?l? ?e nie bd tak ?le.... To troch? dziwne graj?c w singiel procek bd tak?e zu?ywa? dost?p do internetu... Obie rzeczy naraz...Z braku neta oprogramowanie przestanie natychmiastowo chodzi?... Niech fani blokuj? to ?eby podczas gry by? dost?p do internetu...Puki co twórcy stoj? pod znakiem zapytania ale 60% z tego ?e bd trzeba mie? internet ?eby wogól? sobie zgra? w stalkera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. W Clear Sky mi si? koment od bandyty w Agropromie w podziemiach zdarzy? ?e w dialogach powiedzia? takie co? - "tak dawno nie widzia?em i nie mia?em dziewczyny ?e zaczynaj? kr?ci? mnie pijawki" ^^

A teraz do rzeczy.Fakty

Stalker 2:

-Cry Engine -skoro jest to pewnie b?d? pojazdy i to dobre

-Wielka jednolita mapa (wyczyta?em na forum GSC bodaj?e )

-Skoro Cry Engine to i wymagania z kosmosu b?d?

-Dobra grafika (mod do Crysisa o tematyce stalkera wygl?da fajnie.jest ponury i ciemny.nie b?dzie tak ?le ;] )

-Powinno by? mega mniej crashy

-Z Cry Engine mo?na niez?e rzeczy stworzy?.Mo?e twórcy oka?? si? kreatywni i zrobi? co? fajnego ?

-Efekty cz?steczkowe

-B?dzie na pewno bardziej realistycznie je?li GSC nie spartoli

-Mo?e b?dzie mo?na bardziej rozbudowa? dodatki do broni tak jak to by?o w Crysisie

-Wrogowie powinni lepiej reagowa? na zas?ony terenowe za którymi si? schowamy np.krzaki.Powinni wali? na ?lepo jak w Crysisie.W stalkerze ?redni to dzia?a?o

To wszystko powinno wyj?? z samego silnika gry , a co dodadz? twórcy dowiemy si? jak puszcz? pary z g?by.

Jak kto? ma ZA albo PRZECIW to pisa?.Krytyka mile widziana,Byle szczerze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz do rzeczy.Fakty

Stalker 2:

-Cry Engine -skoro jest to pewnie b?d? pojazdy i to dobre

-Skoro Cry Engine to i wymagania z kosmosu b?d?

-Z Cry Engine mo?na niez?e rzeczy stworzy?.Mo?e twórcy oka?? si? kreatywni i zrobi? co? fajnego ?

YYYYYYYYyyyyyyyyyy Jaki Cry Engine ? Gry ci si? pomyli?y. Co ma silnik Crysis do silnika Stalkera ? Chyba kto? ci nawciska? bzdur :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi ka?dy zakupiony ory egzemplarz do dzia?ania singiel podczas grania wersja gry jest w tym momencie aktualizowana i pobiera jakie? akuualizacie do twojej zakupionej gry... Zrobi? to prawdopodobnie ?eby zapobiec piratom... Ale szcze?? na co im to nie takie gry ju? ??mali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.