Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 606
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oficjalna strona gry została zaktualizowana! https://www.stalker2.com/#/

Na stalker2.com są dostępne opcje pre-orderu, wymagania systemowe, funkcje gry i inne informacje.

Cennik + jaka zawartość poszczególnych edycji:

Spoiler

Preordery:

Pz8fKdUoBGM.jpg?size=1280x830&quality=96

I cyfrowe:

QeuWpIgeuc0.jpg?size=1280x648&quality=96

 

Kawałek mapy. Ciekawe, jaka to może być lokacja:

map.JPG1235.JPG

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, ZapomnialemLoginu said:

O ile nie jest to tytuł na wyłączność dla Epic store tak z tego co widziałem nie pojawi się w GamePassie, na komputerach bo na konsoli będzie w GP dostępny.

Pre-order jest dostępny i na Steam. Gra na pewno będzie dostępna w XBOX Game Pass - było to zapowiadane jakiś czas temu, a i potwierdzane wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pozytywnie zaskoczony wydaniami S2. Wersja cyfrowa ( 350zł ) będzie zawierać DLC, przepustkę sezonową, dodatki na profil steam w postaci awatara, specjalne zadanie w grze i jakieś różne skórki do gry multiplayer. 

A teraz spójrzmy na wersję kolekcjonerską ( fizyczną )
Bez tytułu.png

Najdroższa opcja będzie nas kosztowała jakieś 1200zł i dostaniemy plecak, figurkę, artefakt, nieśmiertelnik, plakat itd:

MI7YtmZMx5Q.jpg

A mógł człowiek już wcześniej oszczędzać :cry:

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja poczekam, aż jej cena będzie taka, że po kupnie nie braknie mi na chleb do końca miesiąca. A przy okazji się dowiem, czy z nią nie będzie tak, jak kiedyś z RO 2 i nie wyjdzie jakiś gniot.

Oczekiwania od gry są określone indywidualnie, w zależności od upodobań. Każdy oczekuje czego innego. Jedni chcieliby bardziej tradycyjnych lokacji, choć nie tych już znanych i mocno ogranych, inni zaś świata post apokaliptycznego, jak po upadku komety lub wybuchu superwulkanu. O broni jądrowej też można pomyśleć. Przynajmniej promieniowanie by pozostało.

A o modach będzie można coś powiedzieć, dopiero po zobaczeniu gry. Bo stworzenie nowej fabuły może być piekielnie trudne. A ostatni okres w modingu pokazuje, że za mody uważa się zmiany teksturowe tak lokacji, jak i rodzaju i wyglądu wyposażenia.

I słowami piosenki powiem: Przyjdzie na to czas, przyjdzie czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Agrael Ja kupię raczej niebieskie pudełko, nie chcę wydawać pieniędzy na jakieś figurki. Mi wystarczy gra, naklejki i mapa zony 😉

11 godzin temu, Pancerniak77 napisał:

Oficjalna strona gry została zaktualizowana! https://www.stalker2.com/#/

Na stalker2.com są dostępne opcje pre-orderu, wymagania systemowe, funkcje gry i inne informacje.

Cennik + jaka zawartość poszczególnych edycji:

  Ukryj zawartość

Preordery:

Pz8fKdUoBGM.jpg?size=1280x830&quality=96

I cyfrowe:

QeuWpIgeuc0.jpg?size=1280x648&quality=96

 

Kawałek mapy. Ciekawe, jaka to może być lokacja:

map.JPG

Jak na moje oko wysypisko 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo Ja kolekcjonuję gry na PC, a więc S2 w wersji Ultimate byłby dla mnie najlepszą z możliwych opcji. Mimo wszystko 339 dolców to duży wydatek dla przeciętnego kowalskiego. 

Posiadacze wersji ekskluzywnych otrzymają specjalny skiny, a więc dostaniemy tryb kooperacji w otwartym świecie Zony ? Ciekawa sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty z opisu drugiej części gry na Steamie:

- Gra będzie zawierała bezszwowy, fotorealistyczny otwarty świat radioaktywnej Strefy o powierzchni 64 km²;
- Dostępnych będzie 30 sztuk broni z możliwością tworzenia setek unikalnych śmiertelnych kombinacji;
- Unikalna rozgrywka oparta na strzelance FPS z elementami horroru i wciągającym symulatorem;
- Nieliniowa fabuła z różnorodnymi opcjami rozwinięcia, które zaprowadzą cię do jednego z kilku zakończeń;
- Grafika nowej generacji, tworzona przy użyciu zaawansowanych technologii fotogrametrii i skanowania;
- Zaawansowane systemy sztucznej inteligencji, które utrzymają w napięciu nawet najbardziej doświadczonych graczy;
- System symulacji życia «A-life 2.0» sprawi, że świat będzie bardziej żywy niż kiedykolwiek;
- Wciągające mechaniki przetrwania: głód, sen, krwawienie, promieniowanie - urozmaicą grę;
- Dynamiczna zmiana pogody oraz cykl dnia i nocy dodają rozgrywce jeszcze większego realizmu;
- Mody dadzą graczom twórczą swobodę w rozszerzaniu i wzbogacaniu świata gry;
- Tryb wieloosobowy zostanie dodany wkrótce po wydaniu jako bezpłatna aktualizacja.

  • Dodatnia 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Xbox Wire opublikowano oficjalny komunikat prasowy PR-managera GSC Game World, Zachara Boczarowa.

Cytat

Odbyła się premiera gameplay'a S.T.A.L.K.E.R. 2!

Dodatkowo nasza gra otrzymała podtytuł Heart of Chernobyl, a data premiery to 28 kwietnia 2022 roku. Hurra! Zbieranie pre-orderów jest już dostępne na Xbox Series X|S i PC z systemem Windows.

Zapewne chcesz wiedzieć więcej, więc odłóżmy konwencje na bok. Oto kilka faktów na temat S.T.A.L.K.E.R. 2: Serce Czarnobyla, których prawdopodobnie wcześniej nie znałeś.

Fani serii z pewnością rozpoznają to miejsce na Bagnach.

scale_2400

Jeśli graliście w «S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo», to przypomnicie sobie to miejsce. Czas niczego nie oszczędza, ale wieża wciąż stoi na swoim miejscu.

Nowy czujnik nazywa się Giłka (Гилка). W tłumaczeniu z ukraińskiego oznacza «patyk».

Przedmiotem, który podnosi Skif, jest artefakt o nazwie Galaretka. W grze przywraca wytrzymałość.

scale_2400

A to jest pierwsze spojrzenie na nową frakcję. Można było ich zobaczyć w czasie bitwy w chemicznej fabryce. Nie powiem Ci konkretnego momentu, bo o wiele ciekawiej jest go znaleźć samemu.

scale_2400

Miasto w scenie z tańczącym mężczyzną to Czarnobyl-2. W Czarnobylu-2 ukrywa się dziwny mężczyzna tańczący walca. To miasto znajduje się w pobliżu Prypeci, którą widzieliście w zwiastunie.

scale_2400

Osobą na końcu filmu jest Siergej Grigorowicz, twórca serii S.T.A.L.K.E.R..

scale_2400

Artefakt z edycji Ultimate Edition jest naprawdę wyjątkowy. Trochę magii i unosi się w powietrzu.

scale_2400

Budynek, który można zobaczyć w czasie sceny na dachu jest również przedstawiony w naszej oficjalnej grafice. Masz pomysł, co to jest?

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lolo Sądząc po tym jak wygląda Wioska Kotów to akcja będzie się działa w czasach jeszcze bardziej współczesnych niż oryginalna trylogia więc ja bym obstawiał, że przez te kilka lat (zakładając, że akcja będzie się działa w latach 2020-2022) to technicy w Zonie rozpracowali Gaussa i będzie dało się go ulepszać :D Tym bardziej, że przed przyrządami celowniczymi widać szynę montażową na celownik.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.