Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 604
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

uoKAnSWRfxc.jpg?size=1280x720&quality=96

Ujawniono prawdopodobną nazwę Nieznajomego ze zwiastuna S.T.A.L.K.E.R. 2

Zwiastun pokazał scenę na dachu, w której ta postać filozofowała o Strefie.

Po zwiastunie twórcy wydali swoje Dzienniki rozwoju, które zostały dokładnie zbadane przez jednego z fanów o nicku Blatazar, po czym podzielił się swoim znaleziskiem na discordzie "2.0.2.1 Рентген".

W jednej ze scen widać edytor i nazwę pliku: Autodesk Maya 2018 - D:/STALKER2/Face/1st face rig/scenes/27_may/scene_roof_leonid.mb

Z tego można wywnioskować, że młody człowiek ma na imię Leonid. Cóż, teraz po prostu może mieć stalkerskie przezwisko Leon.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

To jednak nie Nieznajomy nazywa się Leonid. A raczej ukraiński aktor, który dał mu głos.

Według niedużego zasobu SlavaR Blog, który dzieli się informacjami, to Leonid Zacharczenko (Леонид Захарченко) dał głos Nieznajomemu na dachu. Występował w dziennikach rozwoju, gdzie zademonstrowano proces nagrywania animacji twarzy. W oknie programu Performer2 Multi-View można zauważyć ścieżkę do pliku oraz imię Leonid. Poniżej można wsłuchać się w głos artysty i przyjrzeć się jego zdjęciom.

Jego głos: https://vk.com/video-22743683_456241078

Lub tutaj: https://youtu.be/x7XVkJXU83M

 

Spoiler

dkWp_rL2eVk.jpg?size=1280x720&quality=96Vx49_eJwfBI.jpg?size=1280x720&quality=96

 

I ukraiński aktor:

VaQ77Y5xvd8.jpg?size=427x640&quality=96&6GQ98yxexfo.jpg?size=640x1046&quality=96PDwFYStbuyo.jpg?size=427x640&quality=96&

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A49kxcArhMQ.jpg?size=1007x580&quality=96

 Denis Liubimow - głos głównego bohatera S.T.A.L.K.E.R. 2!

Przynajmniej sądząc po postach w jego sieciach społecznościowych.

Oprócz dubbingu jest także piosenkarzem, bohaterem spektaklu "Дракула Влад" i finalistą Fabryki gwiazd – 4.

- To dla mnie zaszczyt wziąć udział w tworzeniu trailera do tak legendarnej serii gier, jak S.T.A.L.K.E.R. i zostać głosem postaci Skif!

Wielki szacunek dla zespołu GSC Game World, gra wygląda bardzo fajnie! Jesteście wspaniałymi kolegami i praca z wami to przyjemność!
Już złożyłem zamówienie w przedsprzedaży 😊 - aktor skomentował swój udział.

Spoiler

pvMXFegRR_U.jpg?size=690x690&quality=96&iCjBvh-nTGs.jpg?size=720x960&quality=96&YTw_Z-UpnUc.jpg?size=720x960&quality=96&

 

 

 

Jeszcze jedna część obrazka z kartowego szyfru S.T.A.L.K.E.R. 2! Tym razem ukryto ją w nowym filmie blogera VANDELEY. Jak wyglądają wszystkie zebrane kawałki na daną chwilę, można zobaczyć na obrazku poniżej. Gracze uważają, że zostało jeszcze do znalezienia 3-4 brakujące części.

10 sierpnia pojawiła się nowa wiadomość od kuratora na stronie Naukowo-Anomalnego Instytutu Badawczego Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia:

Dzisiaj o 8:37 doszło do ataku na konwój terenowych pracowników Naukowo-Anomalnego Instytutu Badawczego Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia. Grupa poniosła straty. Są podejrzenia, że przyczyną napaści jest wyciek informacji od jednego lub kilku freelancerów. Rozpoczęto wewnętrzne śledztwo w sprawie "Rozgłoszenia sekretnej informacji". Winowajcy zostaną znalezieni i ukarani w najsurowszy sposób. Wszelkie informacje o wyciekach informacji należy niezwłocznie zgłaszać Kuratorowi.

219.jpg?extra=phdpePRnRWFGFT9jT-7sW5nVYT

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwm2DHyrpas.jpg?size=607x1080&quality=96uYGAsOtQRU4.jpg?size=810x1080&quality=96

Nowy post na Facebook Siergieja Grigorowicza - założyciela GSC Game World:

S. cavenger - włóczęga
«Świat należy do ciebie, a jeśli ktoś ci powie, że tak nie jest, to po prostu nie słuchaj»
Chuck Palahniuk

T. respasser - intruz
«Teoretycznie opracowana i praktycznie zrealizowana przygoda»
Jean-Jacques Rousseau

А. dventurer - poszukiwacz przygód
«Nie jestem sam, jestem po prostu samowystarczalny»
Diogenes z Synopy

L. oner - samotnik
«Zabić, aby przetrwać»
Prawo Zony

К. iller - zabójca
«Swobodne i wszechstronne badanie prawdy jest jedynym lekarstwem na szaleństwo i odchylenia, bez względu na to, jakie by one były»
Johann Gottfried Herder

E. xplorer - badacz
Strona 185, 186, 187
Kodeks Karny Ukrainy

R. obber - złodziej
?

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Reddit znaleziono kolejną część obrazka. Fragment publikowany jest pod nazwą A Hermitages Shootings Mutiny. W tym samym profilu znaleziono również przekazy: I am the truth (Jestem prawdą) i They all lie (Wszyscy kłamią).

Jak teraz wygląda obraz z szyfru, można zobaczyć w spoilerze. Gracze przewidują, że zostały im jeszcze 2-3 fragmenty do odnalezienia i ostateczny wygląd obrazu uzyskają do końca miesiąca. Warto zauważyć, że właśnie w tym czasie odbędzie się Gamescom 2021 (25-27 sierpnia).

Spoiler

Bus_station.png?extra=_j0PSbm7lGtuKtZisg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1480667.jpg

Firma Microsoft organizuje dziś wydarzenie, aby zaprezentować wcześniej ogłoszone gry od Xbox Game Studios i partnerów. Ogłoszone zostaną również nowe gry w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

GSC Game World jak zwykle nie zapowiadało swojego pojawienia się na imprezie, ale może coś ciekawego na temat S2 się ukaże. Stream rozpoczyna się o 19.00 [KLIK]

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówił już ktoś S.T.A.L.K.E.R. 2? Na jaką wersje się decydowaliście?
Edycja Ostateczna różni się od Edycja Kolekcjonerskiej - plecakiem Stalkera, lampą - artefakt, oraz przepustką sezonową z dostępem do wszystkich przyszłych DLC oraz 2 rozszerzeń fabularnych.
Różnica wynosi 680 zł. Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem cebularz i zagram na Xbox Game Passie. Nie wiem czy mi w ogóle ruszy no i czy w ogóle się spodoba. Remember, no preorder.

EDIT:

No ale jakby mnie było stać to wybrałbym tę najdroższą wersję ze względu na tą lampę...

Edytowane przez Szczuropies515
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Firma MAN-MADE robiąca różne customowe komputery we współpracy z GSC stworzyła takie coś.

7XmYFq7e0Jo.jpg?size=2560x1690&quality=9

sK0h2KDLi8M.jpg?size=2560x1675&quality=9

p_R5fc8AP90.jpg?size=2560x1673&quality=9

Parametry:

CPU: Intel core i7-11700k
GPU: ASUS TUF RTX 3070 Ti
MB: ASUS TUF Z590-PLUS WIFI
RAM: Kingston Fury 32 GB 3200Mhz
PSU: Cooler Master V750 Gold
CASE: Cooler Master C700M

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.